Kupuj speciální pneumatiky
Continental EM Master a RDT Master
a získej dárek
Dnes je 3.8. – svátek slaví Miluše

Drticí a třídicí systémy s italskými kořeny. Model CAMS 750-2 s výkonem až 80 t/h se předvede zákazníkům

Zveřejněno: 4. 7. 2021

Představujeme vám lídra v oblasti plánování a výroby stacionárních, semimobilních i plně mobilních drticích a třídicích systémů. Společnost CAMS Srl převzala v roce 2001 čtyřicetileté know-how ve výrobě recyklačních systémů od značky TEM. Od té doby obohatila trh o mnohá inovativní řešení pro agregátní recyklaci stavebního odpadu, asfaltu, betonu a dalších materiálů.

Systémy CAMS se vyznačují variabilitou provedení a s ní i spojeným širokým spektrem využití v praxi

Hned v prvním roce fungování stačila firma CAMS Srl nainstalovat více než 600 recyklačních systémů a okamžitě tak začala figurovat na špici italského trhu. Úspěšný trend se jí díky spolehlivé síti zaměstnanců, prodejců a pečlivě vybraných obchodních partnerů daří udržovat dodnes, kdy se může v celosvětovém měřítku pochlubit více než dvěma stovkami spokojených zákazníků. Za zmínku stojí také další čísla. V 7 produktových řadách, čítajících celkem 22 modelů, má CAMS Srl přihlášeno přibližně dvě desítky národních a mezinárodních patentů, které jsou výsledkem nepřetržitého vývoje zaměřeného na zlepšení výkonu a spolehlivosti strojů při současném snížení spotřeby i celkových provozních nákladů. Zde pramení náskok před konkurencí. Klíčový je však také nebývale individuální přístup ke každému klientovi.

Logická volba řady významných společností

Nejmodernější výrobní technologie a kvalitu důmyslných systémů CAMS totiž podtrhuje variabilita jejich provedení a s ní i široké spektrum využití v praxi. Firma je schopna finální produkt z výrobního hlediska perfektně přizpůsobit na míru konkrétním potřebám koncového uživatele, který se tak jeho použitím snadno dostává do čela svého odvětví, ať už se zaměřuje na recyklaci kameniva, stavebního či demoličního odpadu, asfaltu, anebo jiných materiálů. Proto je CAMS častou a logickou volbou velkého počtu významných hráčů na trhu.

CAMS vyrábí hybridní, dvouhřídelové či pomaloběžné drtiče, které si hravě poradí jak s drcením stavebního odpadu a asfaltových ker, tak i s různými přírodními materiály. Při zpracování přírodních materiálů oceňují uživatelé vysokou efektivitu a spolehlivost strojů CAMS zejména v případě velmi složitých, znečištěných a jílovitých materiálů. Moderní drtiče navíc vyžadují jen minimální pracovní sílu, neboť jsou zcela automatizované a lze je dálkově ovládat pouze jedním operátorem.

Mezi nejvyšší priority italské společnosti patří minimální ekologická stopa. Vlivu provozu drtičů CAMS na životní prostředí předchází kontinuální intenzivní výzkum, jakožto důležitá součást navrhování nových modelů a výrobních procesů. Právě výše zmíněné hybridní varianty, nabízející kombinovaný provoz s dieselovým i elektrickým pohonem, a čistě elektrické modely jsou tím, na čem si značka CAMS zakládá. Výsledkem je výrazné snížení prachových a hlukových emisí, což umožňuje využití dotací poskytovaných za účelem nákupu zařízení pro alternativní pohony.

Živé ukázky

V roce 2021 chystá firma CRUSH TECH s.r.o. společně se zástupci firmy CAMS Srl předváděcí akci pro zákazníky a další zájemce v Čechách a na Slovensku. Půjde o představení nejmenšího mobilního, kompaktního modelu CAMS 750-2 na pásovém podvozku s výkonem až 80 t/h. Kompaktní model je vybaven hned dvěma patentovanými systémy. Prvním z dvojice originálních systémů je výměnný systém snadné obnovy opotřebitelných zubů na kotoučích hřídele a druhým pak hydraulické nastavení velikosti materiálu na výstupu. CAMS 750-2 tak poskytne dobrou představu o celém sortimentu, protože i u ostatních modelů nalezneme tyto unikátní systémy již ve standardní výbavě.

Pro podrobné informace nebo zpracování cenové nabídky na stroj přesně podle vašich představ navštivte internetové stránky www.crushtech.cz nebo využijte nějterý z níže uvedených kontaktů.

— kontakty —

CRUSH TECH s.r.o.

Truhlářská 1108/3, 110 00 Praha 1

E: info@rubblemaster.cz   T: +420 608 700 578   WWW: https://www.crushtech.cz

 

Nové

Ve firmě vložili důvěru do strojů Vermeer. Vyrábí kvalitní kompost i štěrk

Zveřejněno 28.7. Společnost Humuswerk se zabývá kompostováním, přičemž v rámci výroby u ní uvidíte zajímavé stroje. Příchozí surovinu zpracovává v horizontálním drtiči Vermeer HG6000. Na konci procesu kompostování hraje důležitou roli další stroj Vermeer, bubnové… celý příspěvek

MAHLE – to jsou motorové náhradní díly za skvělé ceny! Jejich zpracování odpovídá originálům

Zveřejněno 25.7. V jednom z minulých čísel Stavební techniky jsme si představili společnost ACRO GROUP, která provozuje profesionální e-shop s náhradními díly pro širokou škálu stavební, těžební a zemědělské techniky. Nyní se speciálně zaměříme na motorové díly… celý příspěvek

Drticí lžice MB Crusher BF70.2 mění zbytkový materiál na surovinu

Zveřejněno 22.7. Drticí lžice MB Crusher se na českém trhu zabydlují a rostoucímu počtu tuzemských zákazníků přinášejí výraznou přidanou hodnotu k jejich strojům. Mezi největší bestsellery patří řada drticích lžic k rýpadlům, označovaná BF. Zdaleka nejprodávanější… celý příspěvek