Renomag.cz - Přídavná zařízení a náhradní díly pro stavební a težební stroje
Dnes je 24.5. – svátek slaví Jana

Drticí a třídicí systémy s italskými kořeny. Model CAMS 750-2 s výkonem až 80 t/h se předvede zákazníkům

Zveřejněno: 4. 7. 2021

Představujeme vám lídra v oblasti plánování a výroby stacionárních, semimobilních i plně mobilních drticích a třídicích systémů. Společnost CAMS Srl převzala v roce 2001 čtyřicetileté know-how ve výrobě recyklačních systémů od značky TEM. Od té doby obohatila trh o mnohá inovativní řešení pro agregátní recyklaci stavebního odpadu, asfaltu, betonu a dalších materiálů.

Systémy CAMS se vyznačují variabilitou provedení a s ní i spojeným širokým spektrem využití v praxi

Hned v prvním roce fungování stačila firma CAMS Srl nainstalovat více než 600 recyklačních systémů a okamžitě tak začala figurovat na špici italského trhu. Úspěšný trend se jí díky spolehlivé síti zaměstnanců, prodejců a pečlivě vybraných obchodních partnerů daří udržovat dodnes, kdy se může v celosvětovém měřítku pochlubit více než dvěma stovkami spokojených zákazníků. Za zmínku stojí také další čísla. V 7 produktových řadách, čítajících celkem 22 modelů, má CAMS Srl přihlášeno přibližně dvě desítky národních a mezinárodních patentů, které jsou výsledkem nepřetržitého vývoje zaměřeného na zlepšení výkonu a spolehlivosti strojů při současném snížení spotřeby i celkových provozních nákladů. Zde pramení náskok před konkurencí. Klíčový je však také nebývale individuální přístup ke každému klientovi.

Logická volba řady významných společností

Nejmodernější výrobní technologie a kvalitu důmyslných systémů CAMS totiž podtrhuje variabilita jejich provedení a s ní i široké spektrum využití v praxi. Firma je schopna finální produkt z výrobního hlediska perfektně přizpůsobit na míru konkrétním potřebám koncového uživatele, který se tak jeho použitím snadno dostává do čela svého odvětví, ať už se zaměřuje na recyklaci kameniva, stavebního či demoličního odpadu, asfaltu, anebo jiných materiálů. Proto je CAMS častou a logickou volbou velkého počtu významných hráčů na trhu.

CAMS vyrábí hybridní, dvouhřídelové či pomaloběžné drtiče, které si hravě poradí jak s drcením stavebního odpadu a asfaltových ker, tak i s různými přírodními materiály. Při zpracování přírodních materiálů oceňují uživatelé vysokou efektivitu a spolehlivost strojů CAMS zejména v případě velmi složitých, znečištěných a jílovitých materiálů. Moderní drtiče navíc vyžadují jen minimální pracovní sílu, neboť jsou zcela automatizované a lze je dálkově ovládat pouze jedním operátorem.

Mezi nejvyšší priority italské společnosti patří minimální ekologická stopa. Vlivu provozu drtičů CAMS na životní prostředí předchází kontinuální intenzivní výzkum, jakožto důležitá součást navrhování nových modelů a výrobních procesů. Právě výše zmíněné hybridní varianty, nabízející kombinovaný provoz s dieselovým i elektrickým pohonem, a čistě elektrické modely jsou tím, na čem si značka CAMS zakládá. Výsledkem je výrazné snížení prachových a hlukových emisí, což umožňuje využití dotací poskytovaných za účelem nákupu zařízení pro alternativní pohony.

Živé ukázky

V roce 2021 chystá firma CRUSH TECH s.r.o. společně se zástupci firmy CAMS Srl předváděcí akci pro zákazníky a další zájemce v Čechách a na Slovensku. Půjde o představení nejmenšího mobilního, kompaktního modelu CAMS 750-2 na pásovém podvozku s výkonem až 80 t/h. Kompaktní model je vybaven hned dvěma patentovanými systémy. Prvním z dvojice originálních systémů je výměnný systém snadné obnovy opotřebitelných zubů na kotoučích hřídele a druhým pak hydraulické nastavení velikosti materiálu na výstupu. CAMS 750-2 tak poskytne dobrou představu o celém sortimentu, protože i u ostatních modelů nalezneme tyto unikátní systémy již ve standardní výbavě.

Pro podrobné informace nebo zpracování cenové nabídky na stroj přesně podle vašich představ navštivte internetové stránky www.crushtech.cz nebo využijte nějterý z níže uvedených kontaktů.

— kontakty —

CRUSH TECH s.r.o.

Truhlářská 1108/3, 110 00 Praha 1

E: info@rubblemaster.cz   T: +420 608 700 578   WWW: https://www.crushtech.cz

 

Nové

Stroje CASE se zapojily do čištění mořského pobřeží

Zveřejněno 23.5. „The Beach Care Project“ – to je název speciálního programu, ve kterém se spojil výrobce stavebních strojů CASE Construction Equipment, jeho mateřská společnost CNH Industrial a mediální společnost 4 Elements. Cílem víceletého ekologického programu… celý příspěvek

Nový Actros si upevnil pozici nejrozšířenějšího nákladního vozu

Zveřejněno 20.5. Výroční setkání zástupců médií s vedením společnosti Mercedes-Benz Trucks Česká republika s.r.o. mělo tentokrát slavnostní charakter. Vedení společnosti oznámilo novinářům, že po dvacáté v řadě drží Mercedes-Benz Trucks v České republice prvenství v… celý příspěvek

Poprodejní servis pomocí IoT posune vaše stroje na zcela novou úroveň

Zveřejněno 18.5. Harvestory jsou působivé stroje. Mohou se pochlubit mimořádně úsporným provozem – pokud tedy jen nestojí v garáži. Firma Ponsse, výrobce lesnických strojů, navíc posunula díky spolupráci se společnostmi Bosch Rexroth a Bosch.IO svůj poprodejní… celý příspěvek