Premiéra strojů DEVELON v Česku
Dnes je 11.6. – svátek slaví Bruno

Stavební technika – časopis o strojích a vozidlech pro stavebnictví

Dvouměsíčník STAVEBNÍ TECHNIKA vychází od roku 2002. Jeho hlavní náplní jsou nejnovější informace z oboru stavebních a zemních strojů, texty zaměřené na stavební nářadí, technické příslušenství, další pomocné stavební konstrukce, zpravodajský servis o důležitých českých i zahraničních výstavních a veletržních akcích. Dočtete se o legislativě týkající se provozu a používání stavebních strojů, zařízení i stavebních konstrukcí.

Cílovou skupinou tvoří firmy i jednotlivci zabývající se zemními pracemi a stavební autodopravou, případně subjekty, které nabízí služby v těchto oborech. Dále to jsou strojníci, obsluhy strojů, mechanici, studenti a učitelé odborných a vysokých škol. Publikované informace, které, aby byly věcné a přínosné, připravujeme nejenom se specialisty v soukromém sektoru, nýbrž i ve spolupráci s kvalifikovanou redakční radou, vysokými školami a mnoha jinými odborníky. Publikované články naleznete také na webové stránce stavebni-technika.cz, kde budou obohaceny například o doprovodný multimediální obsah. Čtenáři časopisu se ale mohou také těšit na prémiový obsah určený výhradně pro časopis.

Plánované termíny distribuce 2023

V roce 2023 plánujeme vydat 6 čísel a to v termínech 24.2., 18.4., 6.6., 30.8., 25.10. a 8.12. (poznámka redakce: termíny se mohou změnit).

Informace ohledně PrePay s.r.o. (predplatit.cz)

PrePay s.r.o. prodávala naše časopisy, za které jsme dostávali postupně zaplaceno až v době jejich dodání. S touto společností nejsme majetkově ani personálně propojeni, a proto dobropis, který společnost svým zákazníkům rozesílala, nelze uplatnit u nás – peníze Vám musí vrátit přímo společnost PrePay s.r.o.

Vás, našich předplatitelů, si velice vážíme, a proto jsme se rozhodli všem, koho se situace s PrePay s.r.o. týká, doručit zbylá vydání na naše náklady v režimu bezplatného zasílání. Zároveň pracujeme na možnosti objednávat a prodlužovat předplatné přímo u nás, bez nutnosti využívat prostředníka.

Zasílání na základě promo kódu

Máte-li propagační kód pro zasílání časopisu, můžete ho uplatnit zde:

 

Nové

Na „žluté železo“ výrobené v americké Iowě se můžete vždy plně spolehnout

Zveřejněno 3.6. Společnost Vermeer, jejíž výhradní zastoupení v České a Slovenské republice má Vermeer CS, se zabývá vývojem a výrobou stavební, zemědělské, komunální, zahradní a lesnické techniky již od padesátých let minulého století. Pojďme si představit… celý příspěvek

Stavební stroje DEVELON (dříve Doosan) na EXPO Lesní lom

Zveřejněno 1.6. Ve dnech 13.–15. června 2023 představí společnost GARNEA a.s., výhradní dovozce strojů DEVELON do České republiky, na veletrhu EXPO Lesní lom všechny hlavní stroje z těžké váhové kategorie této značky. Tři stroje bude možno vidět přímo v demo ukázce… celý příspěvek

Umělá inteligence za volantem. Problém otázky etiky a morální nejistoty

Zveřejněno 29.5. Na každém kroku snad ve všech oborech lidské činnosti se setkáváme s umělou inteligencí. Vývoji a praktickým testům se věnují stovky výzkumných a vědeckých týmů po celém světě. Z poslední doby připomeňme alespoň společnou aktivitu Microsoftu, firmy… celý příspěvek