Dnes je 16.6. – svátek slaví Zbyněk

Novinky v JH Stavební stroje: Rozšíření půjčovny a další minirýpadlo

Zveřejněno: 11. 6. 2021

Rodinná firma JH Stavební stroje z Bezděčína u Mladé Boleslavi připravila na letošní jaro hned několik novinek. Stávající sortiment, který se skládá hlavně z ručně vedené hutnicí techniky AMMANN a smykem řízených nakladačů Locust, doplnily diamantové řezné kotouče značky Cedima. V půjčovně nově nalezneme kladiva Makita a elektrocentrály Honda, přibylo též další minirýpadlo Yanmar.

U JH Stavební stroje si zákazník nově může vybrat z široké palety výrobků Cedima.

Kotouče Cedima, které jsou určeny převážně pro řezání asfaltu a betonu, jsou nabízeny v průměrech od 230 do 450 mm. Výrobce Cedima GmbH pochází z Německa a diamantové řezné nástroje nabízí už od roku 1984.

Více techniky v půjčovně

Rozšíření se dočkal také sortiment půjčovny. Z důvodu zvýšené poptávky po menší mechanizaci přibyla kladiva renomovaného výrobce Makita spolu s širokou nabídkou sekáčů. Bourací kladivo má provozní hmotnost 12,3 kg; kombinované pak 6,6 kg. Další novou položkou půjčovny jsou elektrocentrály s benzinovými motory Honda. K dispozici jsou v jednofázovém a třífázovém provedení o provozním výkonu 7kVA. Na značku Honda padla volba díky její skvělé spolehlivosti. Co se týče elektrocentrál, zájemci o zapůjčení mají na webu JH Stavební stroje přehledně uvedeno, jak správně takovou centrálu vybrat včetně seznamu jednotlivých spotřebičů a jejich příkonů. Na jednu nádrž vydrží tato elektrocentrála v chodu necelé tři hodiny.

Další minirýpadlo Yanmar

Stálicí v místní půjčovně jsou minirýpadla Yanmar. Díky rostoucímu zájmu zákazníků se proto rozhodli na začátku června pořídit další stroj – konkrétně dvoutunové minirýpadlo Yanmar SV 18. Jak potvrzuje jeden z majitelů firmy, Jiří Husák mladší, v této kategorii se jedná o bezkonkurečně nejvyhledávanější stroj. Je to ideální pomocník pro nejrůznější „domácí kopání” – má kompaktní rozměry, snadno se převáží (i díky roztahovacímu podvozku), má roztahovací radlici a v JH Stavební stroje vám k němu zapůjčí příslušenství, na které si vzpomenete. Samozřejmě tu zájemce i proškolí a poradí s výběrem.

Společnost JH Stavební stroje neustále vymýšlí něco nového. Na faceliftovaném webu www.husakjiri.com se dozvíte více v sekci „aktuality”.

 

Nové

Lžičky na kafe tu neobstojí. Ve firmě LB vsadili na českého výrobce

Zveřejněno 14.6. Majitel společnosti Josef Lexa je ve své branži pozoruhodnou personou. Jeho firma realizovala celou řadu stavebních projektů nejen v Karlovarském kraji, kromě toho také provozuje dva vlastní lomy a početnou flotilu strojů. Pana Lexu ovšem sotva… celý příspěvek

Úspěšná řada Metso Nordtrack se rozrostla o další dva produkty

Zveřejněno 12.6. Na základě zpětné vazby od zákazníků společnost Metso Outotec rozšířila řadu Nordtrack o dvojici mobilních zařízení – odrazový drtič Nordtrack I908S a hrubotřídič Nordtrack S2.5. Oblíbenou řadou Metso cílí na malé a středně velké společnosti nebo… celý příspěvek

Novinky v JH Stavební stroje: Rozšíření půjčovny a další minirýpadlo

Zveřejněno 11.6. Rodinná firma JH Stavební stroje z Bezděčína u Mladé Boleslavi připravila na letošní jaro hned několik novinek. Stávající sortiment, který se skládá hlavně z ručně vedené hutnicí techniky AMMANN a smykem řízených nakladačů Locust, doplnily… celý příspěvek