Kupuj speciální pneumatiky
Continental EM Master a RDT Master
a získej dárek
Dnes je 3.8. – svátek slaví Miluše

Novinky v JH Stavební stroje: Rozšíření půjčovny a další minirýpadlo

Zveřejněno: 11. 6. 2021

Rodinná firma JH Stavební stroje z Bezděčína u Mladé Boleslavi připravila na letošní jaro hned několik novinek. Stávající sortiment, který se skládá hlavně z ručně vedené hutnicí techniky AMMANN a smykem řízených nakladačů Locust, doplnily diamantové řezné kotouče značky Cedima. V půjčovně nově nalezneme kladiva Makita a elektrocentrály Honda, přibylo též další minirýpadlo Yanmar.

U JH Stavební stroje si zákazník nově může vybrat z široké palety výrobků Cedima.

Kotouče Cedima, které jsou určeny převážně pro řezání asfaltu a betonu, jsou nabízeny v průměrech od 230 do 450 mm. Výrobce Cedima GmbH pochází z Německa a diamantové řezné nástroje nabízí už od roku 1984.

Více techniky v půjčovně

Rozšíření se dočkal také sortiment půjčovny. Z důvodu zvýšené poptávky po menší mechanizaci přibyla kladiva renomovaného výrobce Makita spolu s širokou nabídkou sekáčů. Bourací kladivo má provozní hmotnost 12,3 kg; kombinované pak 6,6 kg. Další novou položkou půjčovny jsou elektrocentrály s benzinovými motory Honda. K dispozici jsou v jednofázovém a třífázovém provedení o provozním výkonu 7kVA. Na značku Honda padla volba díky její skvělé spolehlivosti. Co se týče elektrocentrál, zájemci o zapůjčení mají na webu JH Stavební stroje přehledně uvedeno, jak správně takovou centrálu vybrat včetně seznamu jednotlivých spotřebičů a jejich příkonů. Na jednu nádrž vydrží tato elektrocentrála v chodu necelé tři hodiny.

Další minirýpadlo Yanmar

Stálicí v místní půjčovně jsou minirýpadla Yanmar. Díky rostoucímu zájmu zákazníků se proto rozhodli na začátku června pořídit další stroj – konkrétně dvoutunové minirýpadlo Yanmar SV 18. Jak potvrzuje jeden z majitelů firmy, Jiří Husák mladší, v této kategorii se jedná o bezkonkurečně nejvyhledávanější stroj. Je to ideální pomocník pro nejrůznější „domácí kopání” – má kompaktní rozměry, snadno se převáží (i díky roztahovacímu podvozku), má roztahovací radlici a v JH Stavební stroje vám k němu zapůjčí příslušenství, na které si vzpomenete. Samozřejmě tu zájemce i proškolí a poradí s výběrem.

Společnost JH Stavební stroje neustále vymýšlí něco nového. Na faceliftovaném webu www.husakjiri.com se dozvíte více v sekci „aktuality”.

 

Nové

Ve firmě vložili důvěru do strojů Vermeer. Vyrábí kvalitní kompost i štěrk

Zveřejněno 28.7. Společnost Humuswerk se zabývá kompostováním, přičemž v rámci výroby u ní uvidíte zajímavé stroje. Příchozí surovinu zpracovává v horizontálním drtiči Vermeer HG6000. Na konci procesu kompostování hraje důležitou roli další stroj Vermeer, bubnové… celý příspěvek

MAHLE – to jsou motorové náhradní díly za skvělé ceny! Jejich zpracování odpovídá originálům

Zveřejněno 25.7. V jednom z minulých čísel Stavební techniky jsme si představili společnost ACRO GROUP, která provozuje profesionální e-shop s náhradními díly pro širokou škálu stavební, těžební a zemědělské techniky. Nyní se speciálně zaměříme na motorové díly… celý příspěvek

Drticí lžice MB Crusher BF70.2 mění zbytkový materiál na surovinu

Zveřejněno 22.7. Drticí lžice MB Crusher se na českém trhu zabydlují a rostoucímu počtu tuzemských zákazníků přinášejí výraznou přidanou hodnotu k jejich strojům. Mezi největší bestsellery patří řada drticích lžic k rýpadlům, označovaná BF. Zdaleka nejprodávanější… celý příspěvek