0% navýšení úvěrů pro financování strojů Yanmar
Dnes je 4.3. – svátek slaví Stela

Navštivte demopark v Eisenachu

Zveřejněno: 3. 4. 2023

Ve dnech 18. až 20. června 2023 se uskuteční na letišti v německém Eisenachu – po čtyřleté pauze způsobené Coronavirem – již jedenáctý ročník Mezinárodní výstavy zelené mechanizace s předvedením strojů demopark. V daném odvětví se jedná se o největší evropskou výstavu pod širým nebem.

Demopark se uskuteční 18. až 20. června 2023.

Je již tradicí, že návštěvníci na výstavě demopark mají možnost seznámit se s profesionálním použitím strojů určených pro péči o zeleň, zahradnictví, terénní úpravy a komunální sféru. Kromě toho tento veletrh poskytuje jedinečnou příležitost vidět veškeré stroje v praxi. Výstavu pořádá GzF (Gesellschaft zur Förderung des Maschinenbaus mbH). Festival se koná každé dva roky na výstavní ploše větší než 250 000 m². Pokaždé se ho účastní více než 400 vystavovatelů a zavítá na něj více než 35 000 odborných návštěvníků.

Co vás na letošní výstavě, když dorazíte, čeká?

  • Vzrušující produktové inovace na všech výstavních plochách.
  • Vystoupení předních značek s komplexním programem strojů a zařízení.
  • Živá prezentace strojů a možnosti testování.
  • Kvalifikované poradenství.
  • Zajímavé speciální pořady o údržbě trávníků a golfových hřišť.

Cena lístku je 13 €, zvýhodněné vstupné pak pořídíte za 11 € (týká se studentů od 16 let, stážistů a důchodců). Děti do 16 let mají vstup zdarma. Vstupenky bude možné od poloviny března zakoupit on-line na stránkách demoparku.

Na výstaviště je povolen vstup psům. Podmínkou je, aby byly neustále na vodítku a pod dohledem.

Závěr

Eisenach je atraktivní místo s takřka ideální dopravní obslužností (od roku 2010 se díky přeložce dálnice A4 zlepšil příjezd na veletržní areál na letišti Eisenach-Kindel od Drážďan). Centrální poloha v srdci Německa nabízí též bezproblémový příjezd vlakem nebo letadlem.

Při návštěvě akce se určitě vyplatí si dobu pobytu prodloužit. Doporučujeme zajet se podívat například do Eisenachu, krásného historického města s dlouhou tradicí výroby automobilů, řadou špičkových hotelů a pohodlných restaurací uprostřed Durynského lesa. Dále můžete vyjít na hrad Wartburg, památku UNESCO, objevit mnoho dalších paměntihosností spojených se slavnými osobnostmi hudby, poezie a vědy.

Řada památek se nachází přímo v historickém městě Eisenachu. Na fotografii dům Johana Sebastiána Bacha.
Řada památek se nachází přímo v historickém městě Eisenachu. Na fotografii dům Johana Sebastiána Bacha.

Hledáte ubytování v Eisenachu? My ho objednáváme na booking.com. Můžete se však obrátit také na servisního partnera pořadatele, Eisenach-Wartburgregion Touristik GmbH, který vám rád se zajištěním ubytování pomůže. Více informací naleznete na www.demopark.de/en.

Autor: Mgr. Helena Hejhálková
Foto: Helena Hejhálková
Bezplatné zasílání časopisu Stavební technika pro rok 2024.
Bezplatné zasílání časopisu Stavební technika pro rok 2024.

Přečtěte si také

 

Nové

UNICONTROL: Automatické 3D nivelace pro dozery a 3D nivelace pro rýpadla

Zveřejněno 1.3. 3D nivelační systémy dánského výrobce UNICONTROL nejsou na našem trhu zase tak dlouho. Přesto si z něj prostřednictvím tuzemského dealera, společnosti MACHINE CONTROL CZ, už ukrojily nemalou část a získávají stále více na popularitě i u majitelů… celý příspěvek

Financování strojů Yanmar s 0% navýšením prodlouženo

Zveřejněno 9.2. Společnost ASbud Česká Republika s.r.o., oficiální prodejce stavebních strojů Yanmar, nabízí možnost výhodně financovat nákup stroje s 0% navýšením až do konce března tohoto roku. Akce se vztahuje na skladové stroje Yanmar a na všechny nové stroje… celý příspěvek

Rýpadlo Cat 308 Next Gen Tomáše Chmelaře ukazuje hranice možného

Zveřejněno 31.1. Výkladní skříň několika výrobců a bezkonkurenčně jedno z nejlépe vybavených rýpadel, které jsme za poslední roky naživo viděli. Řeč je o osmitunovém pasovém rýpadle Cat 308 Next Gen, které dělá od letoška radost Tomášovi Chmelařovi v podhůří Beskyd.… celý příspěvek