VLW Prodej, servis a půjčovna stavební techniky
Dnes je 19.6. – svátek slaví Leoš

Hutnicí techniku Bomag nyní pořídíte s extra slevou a rozšířenou výbavou

Zveřejněno: 29. 3. 2024

Společnost NorWit, oficiální distributor ručně vedené hutnicí techniky Bomag, připravila pro letošní stavební sezonu cenovou akci na vybrané stroje tohoto výrobce.

Vibrační pěch Bomag BT65 jde nyní do po prodeje za sníženou cenu 54 900 Kč bez DPH. U NorWitu je dodáván ve standardní výbavě s celokovou masivní patkou.

Například nejprodávanější vibrační pěch ve své třídě, Bomag BT65, jde nyní do po prodeje za sníženou cenu 54 900 Kč bez DPH. Pěch je u NorWit dodáván ve standardní výbavě s celokovou masivní patkou, která má oproti konvenčnímu provedení až dvojnásobnou životnost. Celkové provedení pěchu je velmi robustní. Díky ochranné konstrukci je pěch chráněn proti mechanickému poškození a nechá si tak líbit i tvrdší zacházení. Dále je vybaven spolehlivým benzinovým motorem Honda s antivibračním uložením, odpruženou rukojetí a rolnami pro snadné nakládání. Co se týče hmotnosti, Bomag BT65 je se svými 68 kg premiantem ve své třídě; je dobře vyvážený, takže se s ním snadno manipuluje i v rozích a ve stísněných podmínkách. Komfort ovládání a bezpečnost usnadňuje vypínač motoru sdružený s přívodem paliva a dvoustupňový systém filtrace vzduchu. Výrobce přidal do základní výbavy počítadlo motohodin a otáčkoměr.

Jednosměrná vibrační deska Bomag BVP 18/45 je oblíbená pro své kompaktní rozměry a hodí se perfektně pro hutnění do stísněných prostor. Desku bude nyní NorWit prodávat rovněž za velmi výhodnou cenu 34 900 Kč. Jedná se navíc o speciální edici „NorWit 30 let”, která vznikla, jak název napovídá, při příležitosti letošního jubilejního výročí firmy. Deska má exkluzivní výbavu a řadu nadstandardních prvků. Na první pohled zaujme červené lakování Racing Red se speciálními samolepkami NorWit, dále tu najdeme ochranný rám s oky pro manipulaci pomocí vysokozdvižného vozíku, aretaci podvozku a rukojeti do pracovní polohy a cyklónový vzduchový filtr se snadnější údržbou a dvojnásobnou životností. Ve standardní výbavě nechybí transportní kolečka.

Jednosměrná vibrační deska Bomag BVP 18/45 ve speciální edici „NorWit 30 let“.
Jednosměrná vibrační deska Bomag BVP 18/45 ve speciální edici „NorWit 30 let“.

Společnost NorWit poskytuje k zakoupené technice též náhradní díly a řadu prémiových poprodejních a servisních služeb. Výhodou pro méně zkušené uživatele jsou QR kódy na strojích Bomag, pod kterými najde podrobné video návody k obsluze a provozní tipy a triky. Tato videa jsou v češtině – společnost NorWit je nechala profesionálně zpracovat a postupně je formou QR kódů rozšiřuje i na další své prodávané výrobky.

Při příležitosti třicetiletého výročí firmy jsme chtěli našim zákazníkům a partnerům nabídnout stroje s nějakým bonusem navíc, což je v tomto případě cena a extra výbava. Rád bych poděkoval výrobci Bomag, se kterým jsme tuto akci koordinovali,” říká o nabídce Pavel Rakušan, ředitel a jednatel společnosti NorWit. Další podobné akce firma chystá v průběhu roku a budou se týkat mimo jiné i stavebních strojů Sunward. Více informací a kontakty na prodejce najdete na www.norwit.cz.

Autor: NorWit, s.r.o.
Foto: NorWit

Tématické tagy

Bezplatné zasílání časopisu Stavební technika pro rok 2024.
Bezplatné zasílání časopisu Stavební technika pro rok 2024.

Přečtěte si také

 

Nové

TEREX Titan byl čtvrt století největším damprem na světě

Zveřejněno 12.6. Terex 33-19 „Titan“ byl prototyp třínápravového terénního dampru nejtěžší třídy. Stroj s diesel-elektrickým pohonem byl smontován v roce 1973 v Kanadě divizí Terex, spadající pod společnost General Motors. Po prvotních záměrech byl nakonec… celý příspěvek

Věžový jeřáb od AMS se 100metrovým výložníkem je na dnešní poměry raritou

Zveřejněno 10.6. Německý výrobce věžových jeřábů AMS Kranbau Arneburg představil loni v červnu odborné i široké veřejnosti nejnovější jeřáb koncepce Flat-Top se 100metrovým výložníkem – model s typovým označením AMS AK 810. Věžový jeřáb s takto dlouhým výložníkem je… celý příspěvek

Proč se vyplatí svěřit podvozek stavebního stroje firmě RENOMAG?

Zveřejněno 7.6. Stálice v oblasti prodeje, výroby a oprav příslušenství pro stavební stroje – to je RENOMAG spol. s r.o. z Rosic u Brna. Společnost má již od roku 1993 ve svém portfoliu široký sortiment podvozkových dílů pro bagry, buldozery a další stavební stroje… celý příspěvek