Nové stroje CASE skladem | AGROTEC servis s.r.o. (casece.cz)
Dnes je 30.5. – svátek slaví Ferdinand

Půjčovny IZOMAT stavebniny rozšiřují portfolio o 60 moderních strojů DEVELON

Zveřejněno: 6. 3. 2024

Společnosti IZOMAT stavebniny a GARNEA oznámily strategickou spolupráci, která zajistí dostupnost špičkových strojů DEVELON v půjčovnách společnosti IZOMAT stavebniny s.r.o. po celé České republice. V nabídce k zapůjčení budou nejmodernější kompaktní rypadla DX10, DX19, DX27 a DX62R, kolová rypadla DX165WR-7 a DX170W-7 a kolové nakladače DL65-7.

Předání stavebních strojů DEVELON zástupcům společnosti IZOMAT stavebniny proběhlo v úterý 27. února 2024 v sídle společnosti GARNEA v jihočeském Neplachově.

Divize půjčovna stavební techniky IZOMAT stavebniny nabídne přes 60 strojů DEVELON, což znamená jedinečnou příležitost pro každého, kdo potřebuje kvalitní, spolehlivou a výkonnou stavební techniku pro své projekty. Výhodou je též dostupnost po celé ČR; společnost IZOMAT stavebniny je významný prodejce stavebnin na českém trhu, který provozuje 33 půjčoven po celé republice a nyní od března roku 2024 rozšiřuje své služby na další pobočky o půjčování stavebních strojů DEVELON.

Jihokorejská značka stavebních strojů DEVELON, dříve známá jako Doosan Construction Equipment, patří mezi přední světové výrobce těžké stavební techniky s historií od roku 1937. Výhradním importérem strojů DEVELON do České republiky je společnost GARNEA. Od roku 2019, kdy společnost GARNEA převzala zastoupení značky, získávají stroje DEVELON stále větší a větší oblibu mezi českými zákazníky.

Mini rypadlo DX27Z-7.
Mini rypadlo DX27Z-7.

Slavnostní předání

Významným momentem zahájené strategické spolupráce bylo předání stavebních strojů DEVELON zástupcům společnosti IZOMAT stavebniny v úterý 27. února 2024 v sídle společnosti GARNEA v jihočeském Neplachově.

Stroje DEVELON jsou moderní, efektivní a úsporné, což odpovídá potřebám našich zákazníků, jsou ideální pro doplnění a rozšíření našeho portfolia k pronájmu,“ řekl Ing. Zdeněk Franěk, ředitel divize půjčovna společnosti IZOMAT stavebniny.

Rypadla a nakladače DEVELON se stanou dostupnými po celé České republice, což pro nás představuje významný krok k rozšíření povědomí o jejich výkonnosti, spolehlivosti a uživatelském komfortu, na který výrobce klade velký důraz,“ doplnil obchodní ředitel stavební divize společnosti GARNEA, pan Jiří Mácha.

GARNEA bude pro stroje DEVELON v síti půjčoven IZOMAT stavebniny zajišťovat také servis včetně dodávek originálních náhradních dílů. „Díky rozsáhlé síti našich poboček po celé České republice budou mít zákazníci půjčoven IZOMAT jistotu, že stroje budou vždy v perfektním technickém stavu. Zajišťování vysoké kvality servisních služeb je pro naši společnost zcela zásadní,” řekl Ing. Vojtěch Kratochvíl, ředitel poprodejních služeb společnosti GARNEA.

Tato spolupráce je pro nás velice významná. Posiluje naši dlouhodobou strategii nabídnout zákazníkům stavební materiály, ale také umět nabídnout navazující sortiment a služby. Divize půjčovny společnosti IZOMAT tímto krokem významně posiluje svoji nabídku strojů a věřím, že se nám podaří v krátké době dosáhnout stanovených cílů,“ doplnil obchodní ředitel společnosti IZOMAT stavebniny, pan Radek Novotný.

Stroje DEVELON jsou moderní, efektivní a úsporné.
Stroje DEVELON jsou moderní, efektivní a úsporné.

Stroje DEVELON v půjčovnách IZOMAT stavebniny

DEVELON DX10Z / DX19 / DX27Z-7 – Tyto modely mini rypadel poskytují vysokou míru účinnosti při jakékoli aplikaci. Model DX27Z-7 nabízí dokonce nejlepší kompaktnost na trhu.

DEVELON DX62R-3 – Bez ohledu na to, o jakou práci se jedná, můžete se u rypadla DX26R-3 spolehnout na ideální pracovní rozsah se sníženým přesahem zadní části. Zvládnete tak všechny úkoly s efektivním a spolehlivým výkonem, který vám ušetří čas a peníze.

DEVELON DX165WR-7 – Kolové rypadlo DX165WR-7 nabízí řadu inovovaných funkcí a nových technologií zajišťujících plynulý provoz, vynikající produktivitu a stabilitu, špičkový komfort obsluhy a lepší palivovou účinnost.

DEVELON DL65-7 – Kompaktní kolový kloubový nakladač DL65-7 je ideální do stísněných prostor. Jedná se o výkonný stroj s vysokou manévrovatelností a nosností. Nakladač se nejčastěji využívá pro převoz sypkých materiálů na stavbách. Dovybavit lze různým příslušenstvím, jako jsou paletizační vidle nebo kleště na klest a kulatinu.

Autor: Pavel Svoboda
Foto: GARNEA
Bezplatné zasílání časopisu Stavební technika pro rok 2024.
Bezplatné zasílání časopisu Stavební technika pro rok 2024.

Přečtěte si také

 

Nové

Extrémně tvrdé otěruvzdorné oceli. Část první „Zpracování“

Zveřejněno 29.5. Hardox Extreme a Hardox 600 jsou v současnosti nejtvrdšími otěruvzdornými kalenými plechy. Jejich tvrdost je cca 60 HRC u Hardoxu Extreme a 600 HBW u Hardoxu 600, čemuž odpovídá přibližně 57 HRC. Vysoká tvrdost a tomu také odpovídající vyšší úroveň… celý příspěvek

DEVELON uvedl na trh nová minirypadla DX17Z-7 a DX19-7

Zveřejněno 27.5. Společnost DEVELON (dříve Doosan Construction Equipment) uvedla na trh nová minirypadla splňující požadavky Stage V, DX17Z-7 s nulovým přesahem a konvenční DX19-7. Oba nové modely se vyznačují výrazně vyšším výkonem, všestranností, komfortem pro… celý příspěvek

Společnost Hydraulikservis I rozšířila půjčovnu stavebních strojů

Zveřejněno 24.5. Známá adresa pro opravy a repase stavebních strojů a zároveň spolehlivý dodavatel náhradních dílů a maziv pro stavební techniku – to je společnost Hydraulikservis I z Bohuňovic u Olomouce. Aby mohla vyjít vstříc zákazníkům, kteří jim do opravy svěří… celý příspěvek