Renomag.cz - Přídavná zařízení a náhradní díly pro stavební a težební stroje
Dnes je 8.12. – svátek slaví Květoslava

Nový mobilní pasový odrazový drtič Nordtrack I1011 s výkonem až 300 t/h

Zveřejněno: 30. 8. 2022

Výkonný drtič Nordtrack I1011 provozovatelé ocení nejen na krátkodobých zakázkových projektech, ale také při dlouhodobějším nasazení například v recyklačních a zpracovatelských provozech. Stroj je vyrobený podle specifických požadavků zákazníků, má robustní konstrukci a vyznačuje se dlouhodobou provozní spolehlivostí.

Drtiče Nordtrack se hojněpoužívají například pro recyklaci asfaltu nebo zbytkových betonů po demolici

Všechny drtiče značky Nordtrack, model I1011 nevyjímaje, jsou speciálně zkonstruovány pro segment stavebnictví a recyklace stavebního materiálu. Hojně se používají například pro recyklaci asfaltu, zbytkových betonů po demolici a v menším měřítku také pro výrobu kameniva. Rovněž se hodí pro třídění dřevěných pelet, uhlí a dalšího materiálu.

Kompaktní pomocník vhodný pro půjčovny

Nordtrack I1011 je největším mobilním drtičem v dané třídě. Kombinuje vysoký drticí výkon a velkou účinnost při třídění pomocí velkého závěsného třídiče, který je dodáván na přání v rámci volitelné výbavy. Drtič může být vybaven různými typy odrazových kladiv. Výstupní štěrbina je široce nastavitelná, takže stroj lze používat v různých typech aplikací. Právě tato vysoká produktivita a flexibilita podstatně zkracuje návratnost investice.

Další výhodou jsou kompaktní rozměry drtiče, umožňující stroj nasadit také v omezených prostorech. Díky nim se drtič také snadno převáží mezi jednotlivými místy nasazení.

Závěsný třídič pro precizní konečný výrobek

I1011S je vybaven velkým závěsným třídičem pro výrobu precizního finálního výrobku, který je možné, kdykoliv je to potřeba, snadno nasadit nebo demontovat. Jako součást přídavných zařízení je dodáván také boční odhliňovací pas a vratný recirkulační pas, který buď vrací nadsítný materiál zpět do drtiče, nebo vytváří další haldu s produktem.

Klíčové vlastnosti strojů Nordtrack:

 • vysoce výkonný HSI drtič,
 • účinné potlačení prašnosti,
 • motor se sníženou spotřebou paliva,
 • kompaktní a lehce transportovatelná technika,
 • velké prostory pro údržbu motoru,
 • větší bezpečnost a lepší ergonomie.

Nordtrack I1011

 • Hmotnost: 41,5 t
 • Přepravní délka: 15,8 m
 • Přepravní šířka: 3 m
 • Přepravní výška: 3,3 m
 • Výkon motoru: 280 kW
 • Kapacita násypky: 3,8 m³

Díly a servis

K mobilnímu odrazovému drtiči Nordtrack I1011 je k dispozici kompletní balíček náhradních a otěrových dílů k bezpečnému provozu a k provádění snadné údržby. To zajišťuje stabilitu, produktivitu a spolehlivost každého stroje. Dlouhá životnost dílů přímo snižuje náklady na vyrobenou tunu. Maximum výkonu dostanete ze stroje kombinací správného zacházení, používáním originálních dílů a také preventivní údržbou, se kterou vám pomůže oficiální dealer Metso Outotec.

TIP: On-line expozice Nordtrack je k dispozici na stránce https://live.mogroup.com/nordtrack.

 

Nové

Cummins otevřel v Polsku nové centrum pro repase vysokovýkonných motorů

Zveřejněno 7.12. Výrobce motorů Cummins otevřel v říjnu letošního roku v polském Krakově zbrusu novou továrnu pro přestavbu vysokovýkonných motorů. Jedná se vůbec o první závod tohoto druhu v Evropě, přičemž celková investice dosáhla 10 milionů dolarů. V závodě… celý příspěvek

Příslušenství promění smykový nakladač Vermeer v řadu specializovaných strojů

Zveřejněno 6.12. Smykové nakladače společnosti Vermeer, jejíž výhradní zastoupení v České a Slovenské republice má Vermeer CS, jsou nejen šikovné, obratné a rychlé, ale ještě navíc multifunkční. Díky širokému výběru hydraulického příslušenství se váš stroj může… celý příspěvek

ČEMAT: „Oblečeme Váš stroj od hlavy až k patě“

Zveřejněno 4.12. ČEMAT, známý hráč na trhu stavební techniky a jejich komponentů, neustále rozšiřuje své portfolio tak, aby svým zákazníkům dokázal nabídnout komplexní sortiment pro stavební stroje. Kromě pneumatik pro bagry a nakladače, což je sortiment, na němž… celý příspěvek