Nové stroje CASE skladem | AGROTEC servis s.r.o. (casece.cz)
Dnes je 19.6. – svátek slaví Leoš

Nový mobilní pasový odrazový drtič Nordtrack I1011 s výkonem až 300 t/h

Zveřejněno: 30. 8. 2022

Výkonný drtič Nordtrack I1011 provozovatelé ocení nejen na krátkodobých zakázkových projektech, ale také při dlouhodobějším nasazení například v recyklačních a zpracovatelských provozech. Stroj je vyrobený podle specifických požadavků zákazníků, má robustní konstrukci a vyznačuje se dlouhodobou provozní spolehlivostí.

Drtiče Nordtrack se hojněpoužívají například pro recyklaci asfaltu nebo zbytkových betonů po demolici

Všechny drtiče značky Nordtrack, model I1011 nevyjímaje, jsou speciálně zkonstruovány pro segment stavebnictví a recyklace stavebního materiálu. Hojně se používají například pro recyklaci asfaltu, zbytkových betonů po demolici a v menším měřítku také pro výrobu kameniva. Rovněž se hodí pro třídění dřevěných pelet, uhlí a dalšího materiálu.

Kompaktní pomocník vhodný pro půjčovny

Nordtrack I1011 je největším mobilním drtičem v dané třídě. Kombinuje vysoký drticí výkon a velkou účinnost při třídění pomocí velkého závěsného třídiče, který je dodáván na přání v rámci volitelné výbavy. Drtič může být vybaven různými typy odrazových kladiv. Výstupní štěrbina je široce nastavitelná, takže stroj lze používat v různých typech aplikací. Právě tato vysoká produktivita a flexibilita podstatně zkracuje návratnost investice.

Další výhodou jsou kompaktní rozměry drtiče, umožňující stroj nasadit také v omezených prostorech. Díky nim se drtič také snadno převáží mezi jednotlivými místy nasazení.

Závěsný třídič pro precizní konečný výrobek

I1011S je vybaven velkým závěsným třídičem pro výrobu precizního finálního výrobku, který je možné, kdykoliv je to potřeba, snadno nasadit nebo demontovat. Jako součást přídavných zařízení je dodáván také boční odhliňovací pas a vratný recirkulační pas, který buď vrací nadsítný materiál zpět do drtiče, nebo vytváří další haldu s produktem.

Klíčové vlastnosti strojů Nordtrack:

 • vysoce výkonný HSI drtič,
 • účinné potlačení prašnosti,
 • motor se sníženou spotřebou paliva,
 • kompaktní a lehce transportovatelná technika,
 • velké prostory pro údržbu motoru,
 • větší bezpečnost a lepší ergonomie.

Nordtrack I1011

 • Hmotnost: 41,5 t
 • Přepravní délka: 15,8 m
 • Přepravní šířka: 3 m
 • Přepravní výška: 3,3 m
 • Výkon motoru: 280 kW
 • Kapacita násypky: 3,8 m³

Díly a servis

K mobilnímu odrazovému drtiči Nordtrack I1011 je k dispozici kompletní balíček náhradních a otěrových dílů k bezpečnému provozu a k provádění snadné údržby. To zajišťuje stabilitu, produktivitu a spolehlivost každého stroje. Dlouhá životnost dílů přímo snižuje náklady na vyrobenou tunu. Maximum výkonu dostanete ze stroje kombinací správného zacházení, používáním originálních dílů a také preventivní údržbou, se kterou vám pomůže oficiální dealer Metso Outotec.

TIP: On-line expozice Nordtrack je k dispozici na stránce https://live.mogroup.com/nordtrack.

Autor: Metso
Foto: Metso Outotec

Tématické tagy

Bezplatné zasílání časopisu Stavební technika pro rok 2024.
Bezplatné zasílání časopisu Stavební technika pro rok 2024.

Přečtěte si také

 

Nové

TEREX Titan byl čtvrt století největším damprem na světě

Zveřejněno 12.6. Terex 33-19 „Titan“ byl prototyp třínápravového terénního dampru nejtěžší třídy. Stroj s diesel-elektrickým pohonem byl smontován v roce 1973 v Kanadě divizí Terex, spadající pod společnost General Motors. Po prvotních záměrech byl nakonec… celý příspěvek

Věžový jeřáb od AMS se 100metrovým výložníkem je na dnešní poměry raritou

Zveřejněno 10.6. Německý výrobce věžových jeřábů AMS Kranbau Arneburg představil loni v červnu odborné i široké veřejnosti nejnovější jeřáb koncepce Flat-Top se 100metrovým výložníkem – model s typovým označením AMS AK 810. Věžový jeřáb s takto dlouhým výložníkem je… celý příspěvek

Proč se vyplatí svěřit podvozek stavebního stroje firmě RENOMAG?

Zveřejněno 7.6. Stálice v oblasti prodeje, výroby a oprav příslušenství pro stavební stroje – to je RENOMAG spol. s r.o. z Rosic u Brna. Společnost má již od roku 1993 ve svém portfoliu široký sortiment podvozkových dílů pro bagry, buldozery a další stavební stroje… celý příspěvek