Renomag.cz - Přídavná zařízení a náhradní díly pro stavební a težební stroje
Dnes je 30.9. – svátek slaví Jeroným

Nový mobilní pasový odrazový drtič Nordtrack I1011 s výkonem až 300 t/h

Zveřejněno: 30. 8. 2022

Výkonný drtič Nordtrack I1011 provozovatelé ocení nejen na krátkodobých zakázkových projektech, ale také při dlouhodobějším nasazení například v recyklačních a zpracovatelských provozech. Stroj je vyrobený podle specifických požadavků zákazníků, má robustní konstrukci a vyznačuje se dlouhodobou provozní spolehlivostí.

Drtiče Nordtrack se hojněpoužívají například pro recyklaci asfaltu nebo zbytkových betonů po demolici

Všechny drtiče značky Nordtrack, model I1011 nevyjímaje, jsou speciálně zkonstruovány pro segment stavebnictví a recyklace stavebního materiálu. Hojně se používají například pro recyklaci asfaltu, zbytkových betonů po demolici a v menším měřítku také pro výrobu kameniva. Rovněž se hodí pro třídění dřevěných pelet, uhlí a dalšího materiálu.

Kompaktní pomocník vhodný pro půjčovny

Nordtrack I1011 je největším mobilním drtičem v dané třídě. Kombinuje vysoký drticí výkon a velkou účinnost při třídění pomocí velkého závěsného třídiče, který je dodáván na přání v rámci volitelné výbavy. Drtič může být vybaven různými typy odrazových kladiv. Výstupní štěrbina je široce nastavitelná, takže stroj lze používat v různých typech aplikací. Právě tato vysoká produktivita a flexibilita podstatně zkracuje návratnost investice.

Další výhodou jsou kompaktní rozměry drtiče, umožňující stroj nasadit také v omezených prostorech. Díky nim se drtič také snadno převáží mezi jednotlivými místy nasazení.

Závěsný třídič pro precizní konečný výrobek

I1011S je vybaven velkým závěsným třídičem pro výrobu precizního finálního výrobku, který je možné, kdykoliv je to potřeba, snadno nasadit nebo demontovat. Jako součást přídavných zařízení je dodáván také boční odhliňovací pas a vratný recirkulační pas, který buď vrací nadsítný materiál zpět do drtiče, nebo vytváří další haldu s produktem.

Klíčové vlastnosti strojů Nordtrack:

 • vysoce výkonný HSI drtič,
 • účinné potlačení prašnosti,
 • motor se sníženou spotřebou paliva,
 • kompaktní a lehce transportovatelná technika,
 • velké prostory pro údržbu motoru,
 • větší bezpečnost a lepší ergonomie.

Nordtrack I1011

 • Hmotnost: 41,5 t
 • Přepravní délka: 15,8 m
 • Přepravní šířka: 3 m
 • Přepravní výška: 3,3 m
 • Výkon motoru: 280 kW
 • Kapacita násypky: 3,8 m³

Díly a servis

K mobilnímu odrazovému drtiči Nordtrack I1011 je k dispozici kompletní balíček náhradních a otěrových dílů k bezpečnému provozu a k provádění snadné údržby. To zajišťuje stabilitu, produktivitu a spolehlivost každého stroje. Dlouhá životnost dílů přímo snižuje náklady na vyrobenou tunu. Maximum výkonu dostanete ze stroje kombinací správného zacházení, používáním originálních dílů a také preventivní údržbou, se kterou vám pomůže oficiální dealer Metso Outotec.

TIP: On-line expozice Nordtrack je k dispozici na stránce https://live.mogroup.com/nordtrack.

 

Nové

Kubota na veletrhu Bauma 2022: Nová řada minirýpadel, telematika a experimenty s HVO

Zveřejněno 29.9. Výrobce malých a středních rýpadel Kubota v tiskových materiálech představil, na co se mohou na podzim návštěvníci veletrhu Bauma v Německu těšit. Stavební technika jako hlavní mediální partner této akce v České republice přináší souhrn toho… celý příspěvek

Bauma 2022: Brány do ráje stavebních strojů se otevírají 24. října

Zveřejněno 26.9. Svátek všech fanoušků stavební techniky propukne na podzim v Německu. Tradiční veletrh Bauma, který byl v minulém roce kvůli pandemii Covid-19 odložen, bude probíhat letos od 24. do 30. října v areálu výstaviště v Mnichově. Časopis Stavební technika… celý příspěvek

Za bestsellerem do Metrostavu: Volvo EC250E L dostalo maximální výbavu a 3D nivelaci

Zveřejněno 23.9. Současné stavební stroje jsou si často co se týče výbavy nebo výkonů podobné. O to větší máme radost, když dostaneme do redakce tip na nějaký zajímavý exemplář, který se něčím liší. Přesně takovým je pásové 25tunové rýpadlo Volvo EC250E L, které… celý příspěvek