Dnes je 26.3. – svátek slaví Emanuel

Vermeer: Děkujeme za možnost zůstat ve spojení

Zveřejněno: 22. 10. 2020

Nacházíme se v časech plných změn a nepředvídatelných vládních opatření. Nyní, více než jindy, se ujišťujeme o tom, jak důležité je zůstat ve spojení. Nové výzvy se objevují každý den a je tu i spousta práce, kterou je zapotřebí vykonat.

Dík patří těm, kteří sítě budují. Těm, kteří mají boty od prachu a bláta.

Klademe si otázku, jak zůstat ve spojení. Děkujeme všem těm, kteří v předchozích dekádách tvrdě pracovali a díky nimž je nyní k dispozici síť kabelů a vedení, které nás udržují ve spojení i v této době, kdy nemůžeme být fyzicky spolu. Jsme vděční za vysokorychlostní internet, dostupnou Wi-Fi síť, možnost sledovat v reálném čase naše přátele a známé každý den v týdnu.

Tyto služby nyní oceňujeme více, než kdykoli dříve. Napříč planetou díky nim může mnoho učitelů učit i distančně, mnoho zaměstnaným lze umožnit tzv. home office. Mnohé společnosti tak i v krizi poskytují dál své služby a rodiny zůstávají ve spojení.

Dík patří těm, kteří nám tohle umožňují. Těm, kteří mají boty od prachu a bláta.

Ve spojení s lékaři

Velmi důležitý je v současnosti zejména přístup k profesionální lékařské pomoci. Jednou z alternativních cest, jak ji zajistit, je uplatnění tzv. telemedicíny. Děkujeme všem, kteří se podíleli na instalaci nezbytného zasíťování, díky němuž mohou pacienti konzultovat svůj zdravotní stav s lékaři i na dálku, bezpečně a efektivně.

Ve spojení s učiteli

Ačkoli jsou školy a univerzity zavřené, studenti mohou pokračovat ve studiu. Mnoho učitelů a profesorů se rychle přizpůsobilo a vyučuje online. Díky všem pracovníkům, kteří umožnili pedagogům a studentům zůstat ve spojení přes virtuální učebny.

Ve spojení s kolegy

Nejen v Česku, ale i ve světě jsou lidé nuceni se zdržovat doma. Ze svých bytů a domů také pracují. Se svými kolegy však zůstávají ve spojení bez ohledu na vzdálenost. Díky všem pracovníkům, kteří umožnili lokálním i světovým firmám zůstat v provozu.

Ve spojení s přáteli a rodinou

Díky videochatům, sociálním sítím a mnoha dalším prostředkům telekomunikační infrastruktury mohou zůstat ve spojení členové rodin či celých komunit, kteří by jinak museli zůstat izolováni. Díky všem pracovníkům, kteří nám umožňují zůstat ve spojení s našimi nejbližšími.

Těm, kteří dělají důležitou práci

Mezi odběratele našich strojů a dílů patří ti, kteří zodpovídají za udržování a instalaci vodovodních, plynových či odpadních potrubí, elektrických i telekomunikačních kabelů a mnoha dalšího důležitého pro současný život. Velký odbyt zaznamenáváme také z oborů jako je  zemědělství, zahradnictví a další. Jsme hrdí na to, že můžeme tuto kritickou práci podpořit produkty vznikajícími v našich továrnách po celém světě a prostřednictvím naší celosvětové sítě dealerů. Všem, kteří jsou zaměstnaní v našich továrnách i dealerstvích, děkujeme za podporu náročné práce.

Jsme hrdí, že naši zákazníci využívají stroje Vermeer. Mezi nejmodernější přírůstky řadíme model Vermeer D60x90 S3 Navigator určený pro řízené horizontální vrtání (HDD), tedy další z řady produktů série S3. Vermeer D60x90 S3 Navigator je určen pro zákazníky vyžadující při instalování sítí silný, spolehlivý a kvalitní nástroj.

Tažnou / tlačnou sílu 266,9 kN a krouticí moment 12.202,4 Nm může vrtař využít i pro dlouhé instalace větších průměrů jako jsou rozvody plynu, ale i menší průměry vodovodních řadů, kanalizací, optických sítí. Stroj je vhodný k použití i v obydlených oblastech s limitovaným prostorem. Rychlost, nízká hlučnost, jednoduchost, to jsou hlavní znaky Vermeer S3 modelů a D60x90 S3 není výjimkou. I díky hlučnosti pouhých 82 dBA v prostoru pro obsluhu je práce s tímto strojem příjemná a neruší okolí nadměrným hlukem.

Fakt, že jsou všechny modely Vermeer S3 vybaveny stejnými ovládacími prvky, zjednodušuje zaškolení obsluhy. Identický ovládací systém zahrnuje digitální displej, vylepšenou palubní diagnostiku a ovládací prvky joysticku. Využívá vylepšený modul pro distribuci energie, čímž snižuje množství kabeláže a pojistek a zvyšuje spolehlivost. Interaktivní, plně barevný dotykový displej DigiTrak Aurora™ poskytuje v reálném čase informace o poloze a spoustu dalších, které pomáhají zvyšovat produktivitu.

Integrovaný auto-diagnostický systém zpřístupňuje obsluze provozní parametry stroje a pomáhá maximalizovat produktivitu. Vzdálený monitorovací systém je u modelu D60x90 S3 standardem.

Pro bližší informace o technice Vermeer kontaktujte zástupce společnosti Transtechnik CS, spol. s.r.o.

Autor: Vermeer
Foto: Vermeer

Tématické tagy

 

Nové

Mobilní terénní jeřáb SANY SAC600E toho umí hodně

Zveřejněno 24.3. Výrobce SANY na veletrhu Bauma představil jako novinku pro evropský trh své mobilní a pásové jeřáby. První modely zařadil do své nabídky také oficiální dealer značky SANY u nás, společnost CARACAL MACHINES s.r.o. V kategorii mobilních terénních… celý příspěvek

Prestižní ocenění pro vynálezce předchůdce smykem řízeného nakladače

Zveřejněno 22.3. Vynálezci prvního kompaktní nakladač na světě, bratři Cyril a Louis Kellerovi, byli v roce 2023 uvedeni do Národní síně slávy vynálezců (National Inventors Hall of Fame, NIHF) v USA. Tato prestižní instituce každoročně oceňuje vynálezce, podporuje… celý příspěvek

Představujeme domíchávače betonu, autočerpadla a sklápěče Euromix MTP

Zveřejněno 20.3. Rodinná firma Euromix MTP GmbH, která za vývojem a výrobou stejnojmenných automobilových nástaveb pro stavebnictví stojí, pochází z německého města Porta Westfalica. Hlavními pilíři jejího současného produktového portfolia jsou domíchávače betonu,… celý příspěvek