Renomag.cz - Přídavná zařízení a náhradní díly pro stavební a težební stroje
Dnes je 28.6. – svátek slaví Lubomír

Vermeer: Děkujeme za možnost zůstat ve spojení

Zveřejněno: 22. 10. 2020

Nacházíme se v časech plných změn a nepředvídatelných vládních opatření. Nyní, více než jindy, se ujišťujeme o tom, jak důležité je zůstat ve spojení. Nové výzvy se objevují každý den a je tu i spousta práce, kterou je zapotřebí vykonat.

Dík patří těm, kteří sítě budují. Těm, kteří mají boty od prachu a bláta.

Klademe si otázku, jak zůstat ve spojení. Děkujeme všem těm, kteří v předchozích dekádách tvrdě pracovali a díky nimž je nyní k dispozici síť kabelů a vedení, které nás udržují ve spojení i v této době, kdy nemůžeme být fyzicky spolu. Jsme vděční za vysokorychlostní internet, dostupnou Wi-Fi síť, možnost sledovat v reálném čase naše přátele a známé každý den v týdnu.

Tyto služby nyní oceňujeme více, než kdykoli dříve. Napříč planetou díky nim může mnoho učitelů učit i distančně, mnoho zaměstnaným lze umožnit tzv. home office. Mnohé společnosti tak i v krizi poskytují dál své služby a rodiny zůstávají ve spojení.

Dík patří těm, kteří nám tohle umožňují. Těm, kteří mají boty od prachu a bláta.

Ve spojení s lékaři

Velmi důležitý je v současnosti zejména přístup k profesionální lékařské pomoci. Jednou z alternativních cest, jak ji zajistit, je uplatnění tzv. telemedicíny. Děkujeme všem, kteří se podíleli na instalaci nezbytného zasíťování, díky němuž mohou pacienti konzultovat svůj zdravotní stav s lékaři i na dálku, bezpečně a efektivně.

Ve spojení s učiteli

Ačkoli jsou školy a univerzity zavřené, studenti mohou pokračovat ve studiu. Mnoho učitelů a profesorů se rychle přizpůsobilo a vyučuje online. Díky všem pracovníkům, kteří umožnili pedagogům a studentům zůstat ve spojení přes virtuální učebny.

Ve spojení s kolegy

Nejen v Česku, ale i ve světě jsou lidé nuceni se zdržovat doma. Ze svých bytů a domů také pracují. Se svými kolegy však zůstávají ve spojení bez ohledu na vzdálenost. Díky všem pracovníkům, kteří umožnili lokálním i světovým firmám zůstat v provozu.

Ve spojení s přáteli a rodinou

Díky videochatům, sociálním sítím a mnoha dalším prostředkům telekomunikační infrastruktury mohou zůstat ve spojení členové rodin či celých komunit, kteří by jinak museli zůstat izolováni. Díky všem pracovníkům, kteří nám umožňují zůstat ve spojení s našimi nejbližšími.

Těm, kteří dělají důležitou práci

Mezi odběratele našich strojů a dílů patří ti, kteří zodpovídají za udržování a instalaci vodovodních, plynových či odpadních potrubí, elektrických i telekomunikačních kabelů a mnoha dalšího důležitého pro současný život. Velký odbyt zaznamenáváme také z oborů jako je  zemědělství, zahradnictví a další. Jsme hrdí na to, že můžeme tuto kritickou práci podpořit produkty vznikajícími v našich továrnách po celém světě a prostřednictvím naší celosvětové sítě dealerů. Všem, kteří jsou zaměstnaní v našich továrnách i dealerstvích, děkujeme za podporu náročné práce.

Jsme hrdí, že naši zákazníci využívají stroje Vermeer. Mezi nejmodernější přírůstky řadíme model Vermeer D60x90 S3 Navigator určený pro řízené horizontální vrtání (HDD), tedy další z řady produktů série S3. Vermeer D60x90 S3 Navigator je určen pro zákazníky vyžadující při instalování sítí silný, spolehlivý a kvalitní nástroj.

Tažnou / tlačnou sílu 266,9 kN a krouticí moment 12.202,4 Nm může vrtař využít i pro dlouhé instalace větších průměrů jako jsou rozvody plynu, ale i menší průměry vodovodních řadů, kanalizací, optických sítí. Stroj je vhodný k použití i v obydlených oblastech s limitovaným prostorem. Rychlost, nízká hlučnost, jednoduchost, to jsou hlavní znaky Vermeer S3 modelů a D60x90 S3 není výjimkou. I díky hlučnosti pouhých 82 dBA v prostoru pro obsluhu je práce s tímto strojem příjemná a neruší okolí nadměrným hlukem.

Fakt, že jsou všechny modely Vermeer S3 vybaveny stejnými ovládacími prvky, zjednodušuje zaškolení obsluhy. Identický ovládací systém zahrnuje digitální displej, vylepšenou palubní diagnostiku a ovládací prvky joysticku. Využívá vylepšený modul pro distribuci energie, čímž snižuje množství kabeláže a pojistek a zvyšuje spolehlivost. Interaktivní, plně barevný dotykový displej DigiTrak Aurora™ poskytuje v reálném čase informace o poloze a spoustu dalších, které pomáhají zvyšovat produktivitu.

Integrovaný auto-diagnostický systém zpřístupňuje obsluze provozní parametry stroje a pomáhá maximalizovat produktivitu. Vzdálený monitorovací systém je u modelu D60x90 S3 standardem.

Pro bližší informace o technice Vermeer kontaktujte zástupce společnosti Transtechnik CS, spol. s.r.o.

Autor: Vermeer
Foto: Vermeer

Tématické tagy

 

Nové

Výroba damprů v Československu v období po druhé světové válce

Zveřejněno 17.6. Dampery, zmiňované v minulém vydání (Muir-Hill, Aveling-Barford) se dovážely do Československa v poměrně malých počtech a jejich dovoz prakticky skončil s ukončením činnosti organizace UNRRA a spuštěním železné opony. Ruku v ruce s tím šel naprostý… celý příspěvek

Na co se zaměřit při pořizování smykem řízeného nakladače z pohledu příslušenství

Zveřejněno 15.6. Při nákupu smykem řízeného nakladače je potřeba zohlednit spoustu věcí. Spolu s výběrem značky a modelu přichází na řadu též otázka výbavy a příslušenství pro daný stroj. Pojďme se ve stručnosti podívat na to, co v této věci radí přední výrobci… celý příspěvek

Bobcat představil moderní koncepty. Zaměřují se na elektrifikaci, digitalizaci, autonomii a gamifikaci

Zveřejněno 11.6. Kampus Doosan Bobcat v Dobříši po 3 letech opět hostil legendární Bobcat Demo Days. Stovky zákazníků a prodejců z celé Evropy, Blízkého východu a Afriky (EMEA) navštívily tuto oblíbenou akci, aby si prohlédly a vyzkoušely nejnovější produkty Bobcat… celý příspěvek