RENOMAG

Nejen nástavby na užitkové vozy od firmy MOBILBOX TECH s.r.o.

Zveřejněno: 16. 5. 2006

Firma MOBILBOX TECH s.r.o. patří mezi významné tuzemské výrobce nástaveb, přívěsů a vybavení pro užitková vozidla. Své výrobky vyrábí v systému řízení kvality ISO 9001:2001. Jako výhradní dodavatel zastupuje na českém trhu firmu VS-MONT s.r.o. a je regionálním zástupcem značky TEREX ATLAS.

Nejen nástavby na užitkové vozy od firmy MOBILBOX TECH s.r.o.


Nástavby na užitkové a nákladní automobily

Firma MOBILBOX TECH s.r.o. se řadí mezi významné výrobce nástaveb na užitkové a nákladní automobily. Společnost je schopna uspokojit zákazníky požadující běžné typy nástaveb i zájemce o individuální, mnohdy speciální nástavby. Dodává nástavby valníkové, izotermické, chladírenské, mrazírenské, nástavby na přepravu „masa ve visu“, lehké hliníkové protiprašné skříně, skříně pro přepravu pečiva, odtahovky, atd.


Valník s hydraulickou rukou

Nástavby pro stavební firmy

Další významnou položkou výrobního programu jsou nástavby určené pro stavební firmy. Jsou to zejména jedno i dvou ramenné nosiče kontejnerů. Kontejnery o nosnosti do 5 t vyrábí společnost sama, u kontejnerů nad 5 t spolupracuje s významnými zahraničními dodavateli.


Sklápěč S1

Zastoupení firem VS-MONT s.r.o. a TEREX ATLAS

Na českém trhu zastupujeme jako výhradní dodavatel výrobce velkoobjemových sklápěčů, firmu VS-MONT s.r.o. Při produkci 600 až 700 kusů nástaveb ročně ve standardním i nadstandardním provedení pokrývá požadavky širokého spektra klientů. Na základě přání či podrobné specifikace zákazníka firma MOBILBOX TECH dodává různé modifikace řešení nástaveb, zejména jejich bočnic a zadního čela, včetně otevírání pomocí hydrauliky. Na výrobu jsou používány vysoce kvalitní materiály, včetně materiálu HARDOX. O kvalitě výrobků této společnosti hovoří i to, že vlastní certifikát na základě kterého působí jako dodavatel do prvovýroby pro firmu VOLVO a 90 % produkce vyváží do zahraničí, hlavně do SRN.


Sklápěč S3 v hliníkovém provedení

Na českém trhu zastupujeme také společnost TEREX ATLAS, vyrábějící hydraulické jeřáby, které nacházejí čím dál větší uplatnění u stavebních firem. V nabídce je přes 30 typů jeřábů, až 100 možných variant provedení a doplňků. Tento významný německý výrobce je znám vysokou kvalitou provedení a životností.


Sklápěč S1 s hydraulickým zadním čelem

Bližší informace o produkci firmy naleznete na http://www.mobilboxtech.cz.
1 redakčně upravila Mgr. Helena Hejhálková
Kontakty:
MOBILBOX TECH s.r.o.
Brněnská 28, 591 01 Žďár nad Sázavou
Tel.: 566 621 464
E-mail: nastavby (zavináč) mobilboxtech (tečka) cz
http://www.mobilboxtech.cz
(aktualizace kontaktu: 30. 11. -1)
Autor: Bohumil Křesťan1
Fotografie: Archiv firmy MOBILBOX TECH s.r.o.

Diskuze k článku

Článek zatím nikdo nekomentoval. Vložte komentář jako první.

Stránky stavebni-technika.cz používají cookies. Používáním webu s tím vyjadřujete souhlas. (beru na vědomí)