Zjisti výhody drtících a třídících lopat, drapáků a fréz MB Crusher
Dnes je 17.4. – svátek slaví Rudolf

Konečný verdikt zní: Demopark v Eisenachu bude

Zveřejněno: 26. 3. 2021

Díky koncepci veletrhu pod širým nebem a za dodržení hygienických podmínek se ve dnech 20. až 22. června 2021 uskuteční veletrh Demopark. Potenciální vystavovatelé rozhodnutí uvítali. K únoru 2021 se jich přihlásilo více než 400. Návštěvníci se mohou těšit na řadu novinek.

Pořádat veletrh pod širým nebem se v dnešní době ukazuje jako velká výhoda.

Na největším veletrhu evropského formátu, který se koná každý lichý rok pod širým nebem (na ploše bývalého letiště Eisenech-Kindel, necelých 15 km východně od města Eisenach), toho bude k vidění opravdu hodně – od inovativních technologí, strojů a stavební techniky, přes digitalizovaná řešení využitelná jak pro komunální služby, tak i pro sportovní odvětví (například pro přípravu golfového hřiště na novou sezónu).

Dotýkání, nastupování a zkoušení, je to vůbec v téhle době možné?

Ano, ale bezpečně. „Skutečnost, že pořádáme takto inovativní akci pod širým nebem, je skvělou výhodou, hlavně v této době,” říká ředitel výstavy demoparku Dr. Bernd Scherer. Rozsáhlé přistávací plochy v Eisenachu by měly být, v kombinaci s letním mizením virů, očkovací strategií a dodržováním hygienických a vládních pravidel, dostačující pro to, aby vše proběhlo bezpečně.

V roce 2019 si návštěvníci mohli prohlédnout oblíbená minirypadla Bobcat řady R. Na obázku model E26.
V roce 2019 si návštěvníci mohli prohlédnout oblíbená minirypadla Bobcat řady R. Na obázku model E26.

Elektromobilita a networking jsou v módě

Největší hnací sílu tohoto odvětví budou představovat technologie v udržitelném rozvoji, umělá inteligence a automatizace. A to nejen s ohledem na daný stroj, ale na celý proces, který s výrobou, distribucí, prodejem a užíváním stroje úzce souvisí. Už dlouho se hovoří o tzv. Smart Gardeningu nebo Smart City. Technologie s využitím GPS, intuitivních integrovaných displejů nebo jiné robotiky. Všechny tyto moderní postupy mají za úkol usnadnění logistiky, navigaci, zpracování údajů a celkově zjednodušit a zabezpečit práci uživatelům. „To je však jen část z toho, na co se můžeme v červnovém demoparku těšit,” zdůraznil Scherer.

Připraven bude atraktivní doprovodný program

Mezi další věci, na které se mohou účastníci těšit, budou přednášky z řad odborníků. Zaměřeny budou opět na nové technologie a zjišťování, jak a zda se vyplatí jejich aplikace pro obce atd.

Mimo to německá společnost pro trávníky Greenkeeper představí zajímavé téma o údržbě greenů na golfových hřištích. Dalším bezpochyby zajímavým tématem bude městská zeleň, odolnost rostlin vůči suchu a další.

Registrační podmínky

Registrační dokumenty pro vystavovatele jsou k dispozici na stránkách www.demopark.de, samotná registrace se ovšem spustí až s online pořadníkem.

Autor: Mgr. Helena Hejhálková1)
Foto: demopark

1) Volně přeloženo z tiskové zprávy.

Tématické tagy

 

Nové

Nejmodernější návěsy s termoizolovanou korbou budou jezdit v České republice

Zveřejněno 19.10. Společnosti Schwarzmüller s.r.o. se podařilo uspět ve velmi náročném výběrovém řízení u jedné z největší ryze české stavební společnosti IMOS Brno a.s., působící již dlouhodobě na českém stavebním trhu, které se týkalo dodávky sklápěcích tříosých… jít na článek

Nový kolový nakladač Doosan DL420-7 na trhu

Zveřejněno 16.10. Společnost Doosan Infracore Europe uvedla na trh nový kolový nakladač DL420-7 Stage V. Ten ve srovnání s předchozí generací Stage IV přináší zcela nový design, poskytuje vyšší výkon, vyšší palivovou účinnost a vylepšené prostředí pro obsluhu. jít na článek

Stroje na stavbě metra D: Upoutá rýpadlo na ražbu tunelů nebo speciální nakladač

Zveřejněno 13.10. Práce na lince D pražského metra se zatím točí především kolem geologického průzkumu, papírování a výběrových řízení. I tak ale na staveništích najde fanoušek techniky množství zajímavých strojů, které upoutají již z fotografií. Pojďme si některé z… jít na článek