Renomag.cz - Přídavná zařízení a náhradní díly pro stavební a težební stroje
Dnes je 6.12. – svátek slaví Mikuláš

K novým traktorbagrům CASE prodloužená záruka a další benefity

Zveřejněno: 8. 9. 2022

Řada rýpadlo-nakladačů CASE SV byla veřejnosti představena v loni na podzim. Modely 580SV, 590SV a 695SV mají tradičně bohatou výbavu a zaujmou také moderním nadčasovým designem. Tuzemský dealer strojů CASE, společnost AGROTEC servis, nabízí od letošního září k těmto traktorbagrům prodlouženou záruku 36 měsíců nebo 3 000 motohodin.

Na traktorbagry CASE je nově poskytována prodloužená záruka na 36 měsíců a 3000 motohodin!

Po dobu záruky mají zákazníci rovněž zdarma k dispozici službu dálkového sledování A-connect. Do konce roku má na český trh dorazit minimálně 14 nových rýpadlo-nakladačů CASE. Více informací k AKCI na traktorbagry je na stránkách AGROTEC servis.

Rýpadlo-nakladače CASE ve zkratce

Nová řada rýpadlo-nakladačů CASE SV byla osazena přepracovaným motorem F36 od výrobce FPT, speciálně vyrobeným pro tento typ stroje. Jedná se o přeplňovaný čtyřválec o objemu 3,6 litru s přímým vstřikováním Common-Rail (1800 bar), posyktující maximální výkon 82 kW a krouticí moment 460 Nm. Pohonná jednotka je vybavena pokročilou EGR technologií pro recirkulaci spalin; ve stroji najdeme dále patentovaný systém Hi-eSCR2 pro maximální účinnost při spalování paliva. Nový robustnější DPF filtr a přepracovaná elektronika (ECO režim) se podílejí na nízké spotřebě paliva (o 10 % méně než u předcházející generace).

Traktorbagry potěší rovněž snadným servisem a údržbou. Bezúdržbový je například systém pro úpravu spalin, který je dimenzovaný na předpokládanou životnost stroje. K vyčištění nebo výměně DPF filtru by dle výrobce nemělo dojít dříve než po 8 000 mth. Prodlouženy byly také některé servisní intervaly, například výměna oleje se odehraje až po 500 mth.

Do konce roku má na český trh dorazit minimálně 14 nových rýpadlo-nakladačů CASE.
Do konce roku má na český trh dorazit minimálně 14 nových rýpadlo-nakladačů CASE.

Kabina má několik praktických vylepšení, díky kterým bude každodenní obsluha stroje příjemnější. Až naddimenzované jsou odkládací vnitřní prostory, které nabídnou celkový objem 45 litrů (to je 4krát více než tomu bylo u předchozí řady). K dipozici jsou dvě uzamykatelné skříňky (jedna z nich slouží jako chladicí box), dva držáky nápojů (jeden u země po pravé straně, jeden na boční levé konzoli) a čtyři volné odkládací plochy.

Mimořádná nabídka platí při zakoupení jakéhokoliv modelu traktorbagru řady SV!
Mimořádná nabídka platí při zakoupení jakéhokoliv modelu traktorbagru řady SV!

Pod jednou z nich, na levé straně, výrobce umístil nádrž ostřikovače skel. Stačí vyjmout přihrádku a můžete kapalinu pohodlně doplnit ze sedačky. Nově je umístěná také pojistková skříň, která našla své místo pod joystickem na pravé straně. Dostupnější je páka parkovací brzdy, která se z podlahy přemístila také pod pravý joystick (na podlaze se tím uvolnilo místo pro odkládací prostor a držák na láhev). Přidáním tlumicích materiálů a použitím jiných skel bylo dosaženo bezkonkurenční hladiny vnitřního hluku (současných 74 dB je o 3 dB méně než u předchozí generace).

Autor: Jan Rybář
Foto: CASE

Tématické tagy

 

Nové

ČEMAT: „Oblečeme Váš stroj od hlavy až k patě“

Zveřejněno 4.12. ČEMAT, známý hráč na trhu stavební techniky a jejich komponentů, neustále rozšiřuje své portfolio tak, aby svým zákazníkům dokázal nabídnout komplexní sortiment pro stavební stroje. Kromě pneumatik pro bagry a nakladače, což je sortiment, na němž… celý příspěvek

Rozmohl se nám tady takový nešvar. Firmy opakovaně kupují stroje SANY

Zveřejněno 1.12. V titulku článku jsem si vypomohl slavnou hláškou z filmu Pelíšky, kde Eva Holubová vysvětluje nevěřícím rodičům, jaký zvyk se právě mezi žáky rozmohl. Ne že by snad věrnost značce SANY byla nějakým nešvarem, ale to, jak se tyto stroje u nás… celý příspěvek

DEVELON uvádí na trh minirypadlo DX20ZE-7 s elektrickým pohonem

Zveřejněno 29.11. Minirypadlo DX20ZE-7 bude první sériově vyráběné rypadlo s elektrickým pohonem od značky DEVELON, dříve známé jako Doosan Construction Equipment. Toto 2tunové rypadlo kombinuje nízkou hlučnost a nulové emise s funkcemi a zvýšením výkonu z nové… celý příspěvek