Dnes je 18.1. – svátek slaví Vladislav

Zvedací svěrky a břemenové magnety – kvalita pro zvedání a kotvení

Zveřejněno: 26. 10. 2015

Na Mezinárodním strojírenském veletrhu v Brně byly představeny nové produkty, které výrazně doplnily široký sortiment vázacích a kotevních řetězů a příslušenství společnosti pewag Czech s.r.o. Jedná se o zvedací svěrky a břemenové magnety, které umožní bezpečné zvedání a manipulaci v mnoha aplikacích.

Novinka – zvedací svěrky pewag

Zvedací svěrky – inovativní provedení a široký rozsah použití

Vyznačují se vysokou nosností, životností a variabilitou provedení. Svěrky jsou vyráběny v modifikacích vertikální, horizontální, šroubovací, sudové a speciální. Jsou testovány až na dvojnásobek maximálního pracovního zatížení. Svěrky jsou určeny pro zvedání ocelových plechů, trubek a dalších plochých i kulatých materiálů. Jejich nosnost je až 30 000 kg (vertikální) a až 15 000 kg (horizontální). Svěrky pewag winner lifting jsou zárukou vysoké kvality, bezpečnosti a životnosti.

Magnetické zvedání bez potřeby elektrické energie? Bezpečně a s lehkostí!

Winner profimag PMA lifting (břemenové magnety) jsou jedním z nejmodernějších zvedacích prostředků a druhou z novinek značky pewag. Vysoká kapacita – nosnost magnetů – je dosažena použitím neodymiových magnetů. Tyto břemenové magnety nevyžadují pro svou práci elektrickou energii. Lze je použít jak pro ploché, tak i kulaté profily břemen. Obsluha magnetu je velmi snadná a bezpečná. Bezpečnostní mechanismus uzamkne páku magnetu ve správné poloze, čímž zabrání uvolnění břemene. Díky použitým materiálům jsou břemenové magenty pewag profimag lehké. Samozřejmostí je 5letá záruka, značkový servis i náhradní díly. Nosnost je až 2 000 g.

Svěrky i břemenové magnety pewag jsou plně kompatibilní se zvedacími ocelovými systémy pewag winner – řetězy třídy G10

Břemenové magenety winner profimag
Břemenové magenety winner profimag

Nazapomeňte! Mobilní servis vázacích prostředků

pewag nabízí testy řetězů mobilní zkušebnou řetězových vázacích prostředků s odborně proškoleným personálem. Tým techniků je připraven zkontrolovat a případně opravit vaše stávající vázací řetězy. Po kontrole a případně opravě je vystaven nový certifikát o kvalitě. Tato služba je další krok k zajištění bezpečnosti při práci s vázacími řetězy a k ochraně přepravovaného zboží.

Řetězy třídy G10 winner
Řetězy třídy G10 winner

Měřítkem hodnocení kvality jsou zákazníci

pewag nabízí nejrozšířenější řetězový systém G10 pro zavěšování a kotvení nákladu v současnosti. Upravené řešení podle přání uživatele je naším standardem. Inovativní výrobky a servisní služby zaručují bezpečné a dlouhodobé použití. Díky neustálým inovacím a výzkumu jsou ve firmě pewag vyráběny jedny z nejlepších řetězů na světě. Vysoká kvalita produktů a služeb zajišťují po celém světě bezpečnou přepravu osob a zboží.

pewag Austria GmbH / pewag Czech s.r.o.

Rakouská značka pewag se zabývá výrobou sněhových řetězů, řetězů pro lesnické hospodářství, břemenových a dopravníkových řetězů, Do-it-yourself výrobků, inženýrstvím, vázacími a kotevními prostředky a ochrannými řetězy. Celosvětově zaměstnává 1 500 lidí. Začátky výroby sahají do roku 1479 v rakouském Brücklu. Značka vznikla v roce 1923 ze dvou jmen majitelů: Pengg a Walenta. Firma prodává řetězy do 140 zemí světa, zastoupení má firma ve 120 zemích. V České republice vyrábí sněhové a technické řetězy určené převážně na export. Podniky jsou ve Vamberku, České Třebové a Chrudimi.

Autor: Ing. Martin Lenfeld
Foto: Archiv firmy

Nové

Nová řada bezkabinových vrtacích souprav od Sandviku. Vychází z modelů s kabinou

Zveřejněno 17.1. Portfolio univerzálních povrchových vrtacích souprav značky Sandvik se rozšiřuje o dvojici bezkabinových dálkově ovládaných strojů s označením DX600R a DX800R. Vrtací soupravy jsou určeny především pro práci ve svazích a na rizikových pracovištích,… jít na článek

Kobelco SK140SRD, nové pásové rýpadlo pro demolice a recyklace

Zveřejněno 2.1. Po pásovém rýpadle Kobelco SK210D, které přišlo na trh v roce 2016 a nedávno uvedeném rýpadle Kobelco SK350DLC-10 představuje společnost Kobelco Construction Machinery Europe B.V. (KCME) nejnovější přírůstek v kategorii strojů, určených pro… jít na článek

POWER support s.r.o. staví na dlouholeté praxi a široké nabídce drtičů a třídičů

Zveřejněno 19.12. S cílem nabídnout komplexní podporu v oblasti prodeje a servisu drtičů a třídičů značky POWERSCREEN vznikla v České republice nová firma POWER support s.r.o. My, jakožto bývalí zaměstnanci společnosti POWERSCREEN ČR s.r.o, jsme se v této nové firmě… jít na článek