RENOMAG

Toyota Demo Days si drží vysokou informační kvalitu i nadprůměrnou návštěvnost

Zveřejněno: 24. 4. 2017

Devátý ročník Toyota Demo Days skončil úspěšně i díky velkorysým a pro zákazníka velmi příjemným metodám prezentace výrobků a služeb společnosti Toyota Material Handling CZ. Téměř 600 návštěvníků si našlo 5. a 6. dubna 2017 cestu do průmyslové zóny v Rudné u Prahy a seznámilo se nejnovějšími trendy v oblasti manipulace a logistiky v podání Toyoty, jejích hostů a partnerů.

Toyota Demo Days si drží vysokou informační kvalitu i nadprůměrnou návštěvnost

Na 115 fyzicky přítomných vozíků s velmi různorodou výbavou a 33 odborných stanovišť, vlastních i partnerů, nabídlo návštěvníkům bohatou porci odborných informací a množství inspirativních podnětů. Letošní event ve velkém stylu odstartoval nový fiskální rok společnosti. Tomáš Jerie, obchodní a marketingový ředitel TMH CZ, spojil hodnocení akce s dosaženými obchodními úspěchy.

Demo Days jsou ideálním výkopem do nového finančního roku. Symbolicky se zde prolnula sportovní linka a prezentované historické milníky a rekordy s rekordními výsledky v oblasti prodeje a služeb za uplynulé fiskální období. Jsme na trhu 25 let. V roce 1992 začínala společnost od nuly, prošla dynamickým vývojem a za uplynulé období položila velmi solidní základy, na kterých dnes stavíme. Před pár dny jsme uzavřeli úspěšný rok, jehož výsledky v mnoha aspektech překonaly čísla předchozího období, z hlediska počtu prodaných jednotek i obratu. Růst a výborné výsledky jsme zaznamenali napříč všemi aktivitami naší firmy, v prodeji, servisu i pronájmech. Historicky nejlepšího výsledku jsme dosáhli i v celkovém počtu prodaných motorových vozíků, když jsme zaznamenali dvojciferný růst. „Etablovali jsme se jako jasná dvojka na trhu, s malým odstupem od leadra trhu. V souladu s celoevropskou strategií Vize 2020 uděláme všechno pro to, aby se nám nejpozději do dvou let podařilo stát se jedničkou na trhu v České republice. Věřím, že letošní úspěšné Toyota Demo Days byly dalším krůčkem k tomuto otevřeně deklarovanému cíli,” dodal Tomáš Jerie.

Celý článek a další fotografie najdete na http://www.toyota-forklifts.cz/cs/news/news.

Fotogalerii nebo videa z akce si můžete prohlédnout na www.toyotademodays.cz.

Kontakty:
Toyota Material Handling CZ s.r.o.
K Vypichu 1049, 252 19 Rudná u Prahy
Tel.: +420 311 651 111
E-mail: info (zavináč) cz (tečka) toyota-industries (tečka) eu
http://www.toyota-forklifts.cz
(aktualizace kontaktu: 1. 9. 2011)
Autor: Kolektov autorů
Fotografie: Archiv firmy

Diskuze k článku

Článek zatím nikdo nekomentoval. Vložte komentář jako první.

Stránky stavebni-technika.cz používají cookies. Používáním webu s tím vyjadřujete souhlas. (beru na vědomí)