Skladové vozy Ford Trucks
Dnes je 26.9. – svátek slaví Andrea

Svet-oleju.cz si získává přízeň tuzemských zákazníků. Nákup na jedné adrese a bez stresu

Zveřejněno: 19. 11. 2022

O e-shopu na oleje a maziva Svet-oleju.cz se ve stavební branži často mluví. Tato „speciálka“ se na trhu objevila přibližně před čtyřmi roky a velmi záhy rozčeřila vody prodejců olejů. Za e-shopem stojí parta lidí, kteří se v olejářské branži pohybují na různých úrovních přes dvacet let a právě kolem roku 2019 se spojili pod tuto značku, aby zde zúročily své zkušenosti a kontakty.

Nalévání motorového oleje do motoru. Ilustrační foto. (foto SIGAUS, Wikimedia, CC BY-SA 4.0)

Sortiment e-shopu Svet-oleju.cz se neustále rozšiřuje a optimalizuje podle poptávky ze strany zákazníků. Typické je, že tu svůj olej nebo provozní kapalinu najde jak běžný „maloobchodní“ spotřebitel (motorista), tak třeba velké logistické, stavební nebo zemědělské firmy. Jejich nákupčí oceňují možnost nakoupit maziva v sudových baleních (nejčastěji 60 nebo 208 l) a fungující podporu, která se v sortimentu vyzná a dokáže přesně specifikovat také dostupnost konkrétního zboží na trhu nebo poradí s možnými alternativami pro konkrétní mazivo. To je obzvláště cenné v době, kdy koronavirová pandemie zpřetrhala řadu dodavatelsko-odběratelských vztahů a u některých položek na trhu dochází k výpadkům v dodávkách. Pro tyto případy zřídily ve Světě olejů informační linku (telefon, e-mail), na kterou se může zákazník obrátit, není-li si jistý s výběrem nebo dostupností dané položky. Obzvláště u specializovaných maziv je tato vzdálená podpora hodně užitečná a i díky ní e-shop zásobuje stále více firem v segmentu stavebnictví a těžby.

Pojďme se ale podívat na konkrétní sortiment e-shopu. V oblasti stavební a zemědělské techniky tu seženete snad vše, na co si vzpomenete: motorové oleje, hydraulické oleje, oleje pro automatické převodovky/měniče, převodové oleje (do diferenciálu), víceúčelové oleje (brzdové a jiné olejem chlazené systémy stavebních, důlních a silničních strojů či zařízení; traktorů, kombajnů aj.). Sortiment zahrnuje rovněž oleje a maziva pro průmysl (jedná se například o obráběcí oleje a kapaliny, oleje pro kluzná vedení, oleje pro plynové motory, turbíny, generátory apod.).

Majitele stavební a zemědělské techniky jistě osloví také bohatá nabídka provozních kapalin, jako jsou aditiva do olejů a paliv, AdBlue kapaliny, čističe, údržbové kapaliny apod. Z dostupných plastických maziv lze zakoupit například maziva na bázi bentonitu, kalciového-litného mýdlo, nebo na bázi polymočoviny. Co se týče prodávaných značek, převažují renomovaní výrobci jako Mobil, Castrol, Shell, Total, Elf, John Deere nebo Mannol.

Proč nakupovat na Svet-oleju.cz?

  • Profesionální technická podpora při výběru a aplikaci oleje/maziva
  • Nejširší sortiment na trhu
  • Speciální maziva a oleje
  • Velkoobchodní balení
  • Konkurenceschopné ceny

E-shop Svet-oleju.cz se na tuzemském trhu evidentně prosadil. Svědčí o tom nejen nárůst zákazníků, ale rovněž rozšiřující se sortiment, férové ceny a kladně hodnocené služby. K oblíbenosti přispívají speciální prodejní akce, slevy pro registrované uživatele, nebo široké možnosti dopravy a platby. Mezi dopravci jsou zastoupeni ti nejznámější (PPL, GEIS, WeDo); při objednávce nad 5 000 Kč je navíc dopravné zdarma. V současnosti se připravuje také informační newsletter pro stávající zákazníky, který bude v nepravidelných intervalech nenásilně informovat o novinkách v sortimentu i službách. Svět olejů zkrátka patří do oblíbených položek webového prohlížeče každého motoristy, ať už laiky nebo profesionála.

 

Nové

Do VLW ve Zlíně dorazil nový kolový bagr Takeuchi TB 395 W

Zveřejněno 25.9. V rámci reportážní návštěvy u zlínského prodejce stavebních strojů Takeuchi jsme nemohli přehlédnout jednu novinku, kterou právě zdejší mechanici opečovávali na dvoře. Řeč je o novém kolovém bagru Takuchi TB 395 W a důvod, proč mu ve VLW věnovali… celý příspěvek

Úspěšný restart veletrhu demopark 2023

Zveřejněno 22.9. Dvanáctý ročník evropské venkovní výstavy demopark 2023, který se konal ve dnech 18. až 20. června, je za námi. Nejlepší exponáty byly oceněny zlatými a stříbrnými medailemi. Výsledky, počty vystavovatelů a návštěvníků jsou již známy. Vše ukazuje,… celý příspěvek

Půjčovna nářadí Kerouš nabízí řešení šité na míru zákazníkům

Zveřejněno 20.9. Plánujete-li stavět, rekonstruovat nebo opravovat, jistě oceníte možnost půjčit si kvalitní nářadí, stroje nebo techniku za výhodnou cenu. A právě to nabízí půjčovna nářadí Kerouš s.r.o., která je na trhu již od roku 2008. celý příspěvek