Prodej, pronájem a servis stavební techniky - NorWit, s.r.o.
Dnes je 2.2. – svátek slaví Nela

Svet-oleju.cz si získává přízeň tuzemských zákazníků. Nákup na jedné adrese a bez stresu

Zveřejněno: 19. 11. 2022

O e-shopu na oleje a maziva Svet-oleju.cz se ve stavební branži často mluví. Tato „speciálka“ se na trhu objevila přibližně před čtyřmi roky a velmi záhy rozčeřila vody prodejců olejů. Za e-shopem stojí parta lidí, kteří se v olejářské branži pohybují na různých úrovních přes dvacet let a právě kolem roku 2019 se spojili pod tuto značku, aby zde zúročily své zkušenosti a kontakty.

Nalévání motorového oleje do motoru. Ilustrační foto. (foto SIGAUS, Wikimedia, CC BY-SA 4.0)

Sortiment e-shopu Svet-oleju.cz se neustále rozšiřuje a optimalizuje podle poptávky ze strany zákazníků. Typické je, že tu svůj olej nebo provozní kapalinu najde jak běžný „maloobchodní“ spotřebitel (motorista), tak třeba velké logistické, stavební nebo zemědělské firmy. Jejich nákupčí oceňují možnost nakoupit maziva v sudových baleních (nejčastěji 60 nebo 208 l) a fungující podporu, která se v sortimentu vyzná a dokáže přesně specifikovat také dostupnost konkrétního zboží na trhu nebo poradí s možnými alternativami pro konkrétní mazivo. To je obzvláště cenné v době, kdy koronavirová pandemie zpřetrhala řadu dodavatelsko-odběratelských vztahů a u některých položek na trhu dochází k výpadkům v dodávkách. Pro tyto případy zřídily ve Světě olejů informační linku (telefon, e-mail), na kterou se může zákazník obrátit, není-li si jistý s výběrem nebo dostupností dané položky. Obzvláště u specializovaných maziv je tato vzdálená podpora hodně užitečná a i díky ní e-shop zásobuje stále více firem v segmentu stavebnictví a těžby.

Pojďme se ale podívat na konkrétní sortiment e-shopu. V oblasti stavební a zemědělské techniky tu seženete snad vše, na co si vzpomenete: motorové oleje, hydraulické oleje, oleje pro automatické převodovky/měniče, převodové oleje (do diferenciálu), víceúčelové oleje (brzdové a jiné olejem chlazené systémy stavebních, důlních a silničních strojů či zařízení; traktorů, kombajnů aj.). Sortiment zahrnuje rovněž oleje a maziva pro průmysl (jedná se například o obráběcí oleje a kapaliny, oleje pro kluzná vedení, oleje pro plynové motory, turbíny, generátory apod.).

Majitele stavební a zemědělské techniky jistě osloví také bohatá nabídka provozních kapalin, jako jsou aditiva do olejů a paliv, AdBlue kapaliny, čističe, údržbové kapaliny apod. Z dostupných plastických maziv lze zakoupit například maziva na bázi bentonitu, kalciového-litného mýdlo, nebo na bázi polymočoviny. Co se týče prodávaných značek, převažují renomovaní výrobci jako Mobil, Castrol, Shell, Total, Elf, John Deere nebo Mannol.

Proč nakupovat na Svet-oleju.cz?

  • Profesionální technická podpora při výběru a aplikaci oleje/maziva
  • Nejširší sortiment na trhu
  • Speciální maziva a oleje
  • Velkoobchodní balení
  • Konkurenceschopné ceny

E-shop Svet-oleju.cz se na tuzemském trhu evidentně prosadil. Svědčí o tom nejen nárůst zákazníků, ale rovněž rozšiřující se sortiment, férové ceny a kladně hodnocené služby. K oblíbenosti přispívají speciální prodejní akce, slevy pro registrované uživatele, nebo široké možnosti dopravy a platby. Mezi dopravci jsou zastoupeni ti nejznámější (PPL, GEIS, WeDo); při objednávce nad 5 000 Kč je navíc dopravné zdarma. V současnosti se připravuje také informační newsletter pro stávající zákazníky, který bude v nepravidelných intervalech nenásilně informovat o novinkách v sortimentu i službách. Svět olejů zkrátka patří do oblíbených položek webového prohlížeče každého motoristy, ať už laiky nebo profesionála.

 

Nové

Zelená roura na hladině? Pozor, může to být komín od podvodního buldozeru

Zveřejněno 1.2. Je tomu již téměř rok, co bylo v Praze u Štvanického ostrova rušno. Na probíhající stavbě Štvanické lávky (viz naše reportáž o manipulátoru JCB) tu byl na nesplavné části Vltavy nasazen speciální podvodní buldozer Komatsu D 155 W. Tento úctyhodný… celý příspěvek

Tunelová rýpadla Volvo s příslušenstvím Epiroc stavějí v Praze novou linku metra

Zveřejněno 30.1. Málokomu se poštěstí vidět ražbu tunelů na vlastní oči. My jsme tuto možnost měli. U příležitosti realizace nové linky metra D v Praze jsme se zajeli podívat na speciální tunelová rýpadla Volvo, která hrají při stavbě podzemní infrastruktury… celý příspěvek

V Hydraulikservis I vracejí do kondice nakladač Caterpillar 972G

Zveřejněno 26.1. Dílny specializované servisní firmy Hydraulikservis I v Bohuňovicích na Olomoucku zažívají jednu z největších zakázek poslední doby. Unikátní přestavbu zde podstupuje čelní kolový nakladač Caterpillar 972G. Stroj, který byl vyrobený v roce 2001, byl… celý příspěvek