Dnes je 29.3. – svátek slaví Taťána

Svet-oleju.cz si získává přízeň tuzemských zákazníků. Nákup na jedné adrese a bez stresu

Zveřejněno: 19. 11. 2022

O e-shopu na oleje a maziva Svet-oleju.cz se ve stavební branži často mluví. Tato „speciálka“ se na trhu objevila přibližně před čtyřmi roky a velmi záhy rozčeřila vody prodejců olejů. Za e-shopem stojí parta lidí, kteří se v olejářské branži pohybují na různých úrovních přes dvacet let a právě kolem roku 2019 se spojili pod tuto značku, aby zde zúročily své zkušenosti a kontakty.

Nalévání motorového oleje do motoru. Ilustrační foto. (foto SIGAUS, Wikimedia, CC BY-SA 4.0)

Sortiment e-shopu Svet-oleju.cz se neustále rozšiřuje a optimalizuje podle poptávky ze strany zákazníků. Typické je, že tu svůj olej nebo provozní kapalinu najde jak běžný „maloobchodní“ spotřebitel (motorista), tak třeba velké logistické, stavební nebo zemědělské firmy. Jejich nákupčí oceňují možnost nakoupit maziva v sudových baleních (nejčastěji 60 nebo 208 l) a fungující podporu, která se v sortimentu vyzná a dokáže přesně specifikovat také dostupnost konkrétního zboží na trhu nebo poradí s možnými alternativami pro konkrétní mazivo. To je obzvláště cenné v době, kdy koronavirová pandemie zpřetrhala řadu dodavatelsko-odběratelských vztahů a u některých položek na trhu dochází k výpadkům v dodávkách. Pro tyto případy zřídily ve Světě olejů informační linku (telefon, e-mail), na kterou se může zákazník obrátit, není-li si jistý s výběrem nebo dostupností dané položky. Obzvláště u specializovaných maziv je tato vzdálená podpora hodně užitečná a i díky ní e-shop zásobuje stále více firem v segmentu stavebnictví a těžby.

Pojďme se ale podívat na konkrétní sortiment e-shopu. V oblasti stavební a zemědělské techniky tu seženete snad vše, na co si vzpomenete: motorové oleje, hydraulické oleje, oleje pro automatické převodovky/měniče, převodové oleje (do diferenciálu), víceúčelové oleje (brzdové a jiné olejem chlazené systémy stavebních, důlních a silničních strojů či zařízení; traktorů, kombajnů aj.). Sortiment zahrnuje rovněž oleje a maziva pro průmysl (jedná se například o obráběcí oleje a kapaliny, oleje pro kluzná vedení, oleje pro plynové motory, turbíny, generátory apod.).

Majitele stavební a zemědělské techniky jistě osloví také bohatá nabídka provozních kapalin, jako jsou aditiva do olejů a paliv, AdBlue kapaliny, čističe, údržbové kapaliny apod. Z dostupných plastických maziv lze zakoupit například maziva na bázi bentonitu, kalciového-litného mýdlo, nebo na bázi polymočoviny. Co se týče prodávaných značek, převažují renomovaní výrobci jako Mobil, Castrol, Shell, Total, Elf, John Deere nebo Mannol.

Proč nakupovat na Svet-oleju.cz?

  • Profesionální technická podpora při výběru a aplikaci oleje/maziva
  • Nejširší sortiment na trhu
  • Speciální maziva a oleje
  • Velkoobchodní balení
  • Konkurenceschopné ceny

E-shop Svet-oleju.cz se na tuzemském trhu evidentně prosadil. Svědčí o tom nejen nárůst zákazníků, ale rovněž rozšiřující se sortiment, férové ceny a kladně hodnocené služby. K oblíbenosti přispívají speciální prodejní akce, slevy pro registrované uživatele, nebo široké možnosti dopravy a platby. Mezi dopravci jsou zastoupeni ti nejznámější (PPL, GEIS, WeDo); při objednávce nad 5 000 Kč je navíc dopravné zdarma. V současnosti se připravuje také informační newsletter pro stávající zákazníky, který bude v nepravidelných intervalech nenásilně informovat o novinkách v sortimentu i službách. Svět olejů zkrátka patří do oblíbených položek webového prohlížeče každého motoristy, ať už laiky nebo profesionála.

 

Nové

Jungheinrich uvádí na trh základní modely EFG

Zveřejněno 29.3. Dvě nové řady robustních elektrických vysokozdvižných vozíků EFG jsou cenově výhodné základní modely vhodné pro klasickou přepravu a stohování mezi 1,6 a 3 t. celý příspěvek

Tatra Trucks v roce 2022 vyrobila více vozů než předloni

Zveřejněno 27.3. Automobilce Tatra Trucks se v roce 2022 dařilo, což se promítlo do počtu 1 326 vyrobených a prodaných vozů a překonání předpokládaných tržeb. Automobilka také v minulém roce pokračovala v plnění klíčových kontraktů a zahájila vývoj nových generací… celý příspěvek

Mobilní terénní jeřáb SANY SAC600E toho umí hodně

Zveřejněno 24.3. Výrobce SANY na veletrhu Bauma představil jako novinku pro evropský trh své mobilní a pásové jeřáby. První modely zařadil do své nabídky také oficiální dealer značky SANY u nás, společnost CARACAL MACHINES s.r.o. V kategorii mobilních terénních… celý příspěvek