0% navýšení úvěrů pro financování strojů Yanmar
Dnes je 4.3. – svátek slaví Stela

Svet-oleju.cz si získává přízeň tuzemských zákazníků. Nákup na jedné adrese a bez stresu

Zveřejněno: 19. 11. 2022

O e-shopu na oleje a maziva Svet-oleju.cz se ve stavební branži často mluví. Tato „speciálka“ se na trhu objevila přibližně před čtyřmi roky a velmi záhy rozčeřila vody prodejců olejů. Za e-shopem stojí parta lidí, kteří se v olejářské branži pohybují na různých úrovních přes dvacet let a právě kolem roku 2019 se spojili pod tuto značku, aby zde zúročily své zkušenosti a kontakty.

Nalévání motorového oleje do motoru. Ilustrační foto. (foto SIGAUS, Wikimedia, CC BY-SA 4.0)

Sortiment e-shopu Svet-oleju.cz se neustále rozšiřuje a optimalizuje podle poptávky ze strany zákazníků. Typické je, že tu svůj olej nebo provozní kapalinu najde jak běžný „maloobchodní“ spotřebitel (motorista), tak třeba velké logistické, stavební nebo zemědělské firmy. Jejich nákupčí oceňují možnost nakoupit maziva v sudových baleních (nejčastěji 60 nebo 208 l) a fungující podporu, která se v sortimentu vyzná a dokáže přesně specifikovat také dostupnost konkrétního zboží na trhu nebo poradí s možnými alternativami pro konkrétní mazivo. To je obzvláště cenné v době, kdy koronavirová pandemie zpřetrhala řadu dodavatelsko-odběratelských vztahů a u některých položek na trhu dochází k výpadkům v dodávkách. Pro tyto případy zřídily ve Světě olejů informační linku (telefon, e-mail), na kterou se může zákazník obrátit, není-li si jistý s výběrem nebo dostupností dané položky. Obzvláště u specializovaných maziv je tato vzdálená podpora hodně užitečná a i díky ní e-shop zásobuje stále více firem v segmentu stavebnictví a těžby.

Pojďme se ale podívat na konkrétní sortiment e-shopu. V oblasti stavební a zemědělské techniky tu seženete snad vše, na co si vzpomenete: motorové oleje, hydraulické oleje, oleje pro automatické převodovky/měniče, převodové oleje (do diferenciálu), víceúčelové oleje (brzdové a jiné olejem chlazené systémy stavebních, důlních a silničních strojů či zařízení; traktorů, kombajnů aj.). Sortiment zahrnuje rovněž oleje a maziva pro průmysl (jedná se například o obráběcí oleje a kapaliny, oleje pro kluzná vedení, oleje pro plynové motory, turbíny, generátory apod.).

Majitele stavební a zemědělské techniky jistě osloví také bohatá nabídka provozních kapalin, jako jsou aditiva do olejů a paliv, AdBlue kapaliny, čističe, údržbové kapaliny apod. Z dostupných plastických maziv lze zakoupit například maziva na bázi bentonitu, kalciového-litného mýdlo, nebo na bázi polymočoviny. Co se týče prodávaných značek, převažují renomovaní výrobci jako Mobil, Castrol, Shell, Total, Elf, John Deere nebo Mannol.

Proč nakupovat na Svet-oleju.cz?

  • Profesionální technická podpora při výběru a aplikaci oleje/maziva
  • Nejširší sortiment na trhu
  • Speciální maziva a oleje
  • Velkoobchodní balení
  • Konkurenceschopné ceny

E-shop Svet-oleju.cz se na tuzemském trhu evidentně prosadil. Svědčí o tom nejen nárůst zákazníků, ale rovněž rozšiřující se sortiment, férové ceny a kladně hodnocené služby. K oblíbenosti přispívají speciální prodejní akce, slevy pro registrované uživatele, nebo široké možnosti dopravy a platby. Mezi dopravci jsou zastoupeni ti nejznámější (PPL, GEIS, WeDo); při objednávce nad 5 000 Kč je navíc dopravné zdarma. V současnosti se připravuje také informační newsletter pro stávající zákazníky, který bude v nepravidelných intervalech nenásilně informovat o novinkách v sortimentu i službách. Svět olejů zkrátka patří do oblíbených položek webového prohlížeče každého motoristy, ať už laiky nebo profesionála.

 

Nové

UNICONTROL: Automatické 3D nivelace pro dozery a 3D nivelace pro rýpadla

Zveřejněno 1.3. 3D nivelační systémy dánského výrobce UNICONTROL nejsou na našem trhu zase tak dlouho. Přesto si z něj prostřednictvím tuzemského dealera, společnosti MACHINE CONTROL CZ, už ukrojily nemalou část a získávají stále více na popularitě i u majitelů… celý příspěvek

Financování strojů Yanmar s 0% navýšením prodlouženo

Zveřejněno 9.2. Společnost ASbud Česká Republika s.r.o., oficiální prodejce stavebních strojů Yanmar, nabízí možnost výhodně financovat nákup stroje s 0% navýšením až do konce března tohoto roku. Akce se vztahuje na skladové stroje Yanmar a na všechny nové stroje… celý příspěvek

Rýpadlo Cat 308 Next Gen Tomáše Chmelaře ukazuje hranice možného

Zveřejněno 31.1. Výkladní skříň několika výrobců a bezkonkurenčně jedno z nejlépe vybavených rýpadel, které jsme za poslední roky naživo viděli. Řeč je o osmitunovém pasovém rýpadle Cat 308 Next Gen, které dělá od letoška radost Tomášovi Chmelařovi v podhůří Beskyd.… celý příspěvek