RENOMAG

steinexpo 2017

Zveřejněno: 10. 8. 2017

Rozsah a velikost těžby kamene jsou přímo vázány na poptávku. To je důvod, proč byl také rozšířen lom, který provozuje firma Mitteldeutsche Hartstein-Industrie AG (MHI) v Homberg/Nieder-Ofleiden a kde se bude veletrh steinexpo 2017 ve dnech 30. 8. až 2. 9. 2017 konat. Pro vystavovatele to znamená, že prostor pro jejich předváděcí akce či stánky může být rozsáhlejší, pro návštěvníky, že zde budou více k vidění.

steinexpo 2017

Celková dostupná plocha pro 10. veletrh steinexpo 2017 je nyní odhadována na 180 000 m2 stejně jako minule. Dle posledních informací z lomu nárůst důlních operací, speciálně v demo oblastech B a C, zde dovoluje rozšířit výstavní plochu, což může být dalších 40 míst pro firmy, které mají zájem o menší výstavní prostor. Celkový nárůst o více než 1 000 m2 je další výhodou pro vystavovatele v oblasti C, kteří chtějí přilákat pozornost k jejich zařízením a technologiím pro zpracování minerálů. Oblast B, která též těží z nárůstu plochy, je především určena pro vystavovatele a dodavatele konstrukčních zařízení. Tento neočekávaný nárůst je velké plus pro tuto „průlomovou” demonstrační výstavu na evropském kontinentu, která má již pozitivní ohlas na trhu. Podle aktuálních objednávek je zájem o steinexpo 2017 výjimečně velký. A podle organizátora výstavy Geoplan GmbH už 170 vystavovatelů reprezentujících cca 250 různých odvětví potvrdilo své rezervace. Znamená to, že zhruba 90 % volného prostoru je již obsazeno. Projektový manažer výstavy Andrea Friedrich též potvrzuje: vystavovatelé mají velký zájem nejen o otevřené prostory, ale i o koncept otevřeného pavilonu, který byl nejdřív představen na předchozí výstavě. Především ti, kteří tam byli, pochopili, jak to funguje.

Stanoviště v plánovaných halách s výměrou kolem 2 000 m2 byla rezervována nejdřív. Vše nasvědčuje tomu, že u příležitosti 10. výročí výstavy steinexpo dojde k nárůstu oproti minulým akcím. V nabídce jsou pro návštěvníky další velmi zajímavá „lákadla”, jako prostor pro 250 hostů na společné ukázky konstrukcí strojů různých značek v nejníže položené oblasti A či dva 30metrové výtahy proti stěnám lomu mezi oblastmi B a C a C a D pro optimální průchod návštěvníků při zkracujících se přechodových vzdálenostech.

Ředitel celého podniku Dr. Friedhelm Rese je též velmi potěšen, že komunikace přes facebookovou stránku steinExpo 2017 zřetelně nabírá na intenzitě a pomáhá zvyšovat „výstavní horečku”: „Naše přítomnost na sociálních sítích je obrovskou možností šířit nové informace týkající se veletrhu a informace objevující se během jeho konání. To také poskytuje vynikající možnost reprezentovat názory zkušených profesionálů a potenciálních zákazníků. Nabídky a výměny názorů přes stránky byly velmi dobře přijaty. Ač sám jsem byl zpočátku skeptický, stal jsem se velkým fandou tohoto typu komunikace.

¹) Přeloženo z tiskové zprávy
Autor: Josef Macháček¹)
Fotografie: Helena Hejhálková

Diskuze k článku

Článek zatím nikdo nekomentoval. Vložte komentář jako první.

Stránky stavebni-technika.cz používají cookies. Používáním webu s tím vyjadřujete souhlas. (beru na vědomí)