Dnes je 19.2. – svátek slaví Patrik

STATECH – bezpečně do výšky

Zveřejněno: 28. 7. 2018

Firma STATECH s. r. o. je na trhu již 12 let. Za toto období se stala dominantní společností na českém trhu v segmentu pronájmu, prodeje a servisu pracovních plošin. Má přes 15 000 spokojených zákazníků a působí v 18 zemích.

Plošiny STATECH si můžete pronajmout či zakoupit ze všech částí České republiky

Firma nabízí pracovní plošiny nejmodernějších konstrukcí a nadstandardní kvality k pronájmu i prodeji. Vzhledem k celorepublikovému pokrytí společnosti STATECH si pracovní plošiny můžete pronajmout ze všech částí České republiky, a nikdy to nebudete mít daleko.

Současná nabídka

V současné době má firma STATECH s.r.o. ve své vlastní nájemní flotile přes 1 300 strojů a přesně to a jejich kvalitní služby, na kterých si celý tým STATECH zakládá, z nich dělají jedničku na trhu. Tato flotila zahrnuje pracovní plošiny (nůžkové, kloubové, teleskopické), vysokozdvižné vozíky, pracovní plošiny na automobilovém či pásovém podvozku a také teleskopické manipulátory.

Převážnou většinu vozového parku tvoří modré plošiny značky GENIE, kterou i firma STATECH oficiálně zastupuje v 18 zemích Evropy. Díky velmi dobrému pokrytí celé České republiky (depa společnosti STATECH se nacházejí v Praze, Brně, Ostravě, Plzni, Českých Budějovicích, Hradci Králové a v Dolních Beřkovicích) dokáže chytře redukovat náklady na dopravu pronajatých plošin, což v nemalé míře ušetří zákazníkům peníze.

Školicí centrum

Centrála v Dolních Beřkovicích, kde je zároveň hlavní sídlo společnosti, slouží jako školicí centrum jak pro výuku bezpečného ovládání půjčovaných plošin, tak i pro vzdělávání servisních techniků pro partnery z tuzemska a ze zahraničí. Moderní servisní středisko rozkládající se na rozloze 22 300 m2 servisuje přes 3 700 plošin všech renomovaných značek – GENIE, OMME, RUTHMANN, HAULOTTE, JLG, UPRIGHT, ITECO, VERSALIFT, CTE, ISOLI, TEUPEN a další.

STATECH s.r.o. ročně vyškolí přes 1 200 osob. O tuto službu je čím dál tím větší zájem, a tak se na centrále v Dolních Beřkovicích v roce 2018 zahájí budování nového speciálního školicího centra, kde budou mít školící se zákazníci veškerý komfort pro získání vědomostí pro obsluhu vysokozdvižných plošin.

Nová pobočka v Brně

Hlavním projektem firmy STATECH pro tento rok je dokončení stavby nové moderní pobočky v Brně, jejíž výstavba začala v říjnu 2017. Za tímto účelem byl zakoupen pozemek o rozloze 10 000 m2, který je umístěn u dálnice D1. Zde budou vybudovány nové kancelářské a servisní prostory o celkové výměře 2 000 m2. Tento krok bude odrazovým můstkem firmy STATECH s.r.o. pro další podporu svých aktivit na slovenském, maďarském a rakouském trhu. V neposlední řadě zde bude vytvořen další sklad nových plošin pro distribuci do zemí východní Evropy. STATECH je pevně přesvědčen, že tato nemalá investice více zkvalitní poskytované služby současným i budoucím zákazníkům v jihomoravském regionu.

Doufáme, že vše půjde podle plánu a už letos Vás firma STATECH s.r.o. přivítá na otevření nově postavené pobočky v Brně. Průběžné informace hledejte na www.statech.cz.

Autor: Jana Boubelíková
Foto: STATECH

Tématické tagy

Oborové členění

Nové

Jak se staví dálnice v Kolumbii? Vrtací soupravě velí mladá žena

Zveřejněno 7.2. Pro zlepšení infrastruktury probíhá v Kolumbii v území aglomerací Mosquera a Balsillas výstavba 230 km dlouhé dálniční sítě. Práce na projektu za 176 milionů EUR započaly v lednu 2016 a vše dokončeno má být v prosinci 2021. Zajímavostí je i to, že… jít na článek

Ford Trucks představil v Praze nový model tahače F-MAX

Zveřejněno 4.2. Před rokem touto dobou vstoupila nákladní vozidla Ford Trucks na český trh. Nyní, v lednu 2019, byl představen zbrusu nový model tahače F-MAX, který nedávno na mezinárodním veletrhu nákladních a užitkových automobilů IAA 2018 v Hannoveru získal… jít na článek

Tomáš Tomeček bral s Tatrou na „starém Dakaru“ kvůli prasklé spojkové hřídeli až páté místo. Jinak by bojoval o vítězství

Zveřejněno 21.1. Jedenáctého ročníku Africa Eco Race, pokračujícího v odkazu motocyklového a automobilového závodníka Thierryho Sabina, zakladatele Rallye Paříž – Dakar, se pod českou nebo slovenskou vlajkou zúčastnilo 6 závodníků. Tomáš Tomeček dokončil i přes… jít na článek