ASBUD.cz - Stavební a silniční technika TEREX, SCHAEFF a AMMANN
Dnes je 20.7. – svátek slaví Ilja

STATECH – bezpečně do výšky

Zveřejněno: 28. 7. 2018

Firma STATECH s. r. o. je na trhu již 12 let. Za toto období se stala dominantní společností na českém trhu v segmentu pronájmu, prodeje a servisu pracovních plošin. Má přes 15 000 spokojených zákazníků a působí v 18 zemích.

Plošiny STATECH si můžete pronajmout či zakoupit ze všech částí České republiky

Firma nabízí pracovní plošiny nejmodernějších konstrukcí a nadstandardní kvality k pronájmu i prodeji. Vzhledem k celorepublikovému pokrytí společnosti STATECH si pracovní plošiny můžete pronajmout ze všech částí České republiky, a nikdy to nebudete mít daleko.

Současná nabídka

V současné době má firma STATECH s.r.o. ve své vlastní nájemní flotile přes 1 300 strojů a přesně to a jejich kvalitní služby, na kterých si celý tým STATECH zakládá, z nich dělají jedničku na trhu. Tato flotila zahrnuje pracovní plošiny (nůžkové, kloubové, teleskopické), vysokozdvižné vozíky, pracovní plošiny na automobilovém či pásovém podvozku a také teleskopické manipulátory.

Převážnou většinu vozového parku tvoří modré plošiny značky GENIE, kterou i firma STATECH oficiálně zastupuje v 18 zemích Evropy. Díky velmi dobrému pokrytí celé České republiky (depa společnosti STATECH se nacházejí v Praze, Brně, Ostravě, Plzni, Českých Budějovicích, Hradci Králové a v Dolních Beřkovicích) dokáže chytře redukovat náklady na dopravu pronajatých plošin, což v nemalé míře ušetří zákazníkům peníze.

Školicí centrum

Centrála v Dolních Beřkovicích, kde je zároveň hlavní sídlo společnosti, slouží jako školicí centrum jak pro výuku bezpečného ovládání půjčovaných plošin, tak i pro vzdělávání servisních techniků pro partnery z tuzemska a ze zahraničí. Moderní servisní středisko rozkládající se na rozloze 22 300 m2 servisuje přes 3 700 plošin všech renomovaných značek – GENIE, OMME, RUTHMANN, HAULOTTE, JLG, UPRIGHT, ITECO, VERSALIFT, CTE, ISOLI, TEUPEN a další.

STATECH s.r.o. ročně vyškolí přes 1 200 osob. O tuto službu je čím dál tím větší zájem, a tak se na centrále v Dolních Beřkovicích v roce 2018 zahájí budování nového speciálního školicího centra, kde budou mít školící se zákazníci veškerý komfort pro získání vědomostí pro obsluhu vysokozdvižných plošin.

Nová pobočka v Brně

Hlavním projektem firmy STATECH pro tento rok je dokončení stavby nové moderní pobočky v Brně, jejíž výstavba začala v říjnu 2017. Za tímto účelem byl zakoupen pozemek o rozloze 10 000 m2, který je umístěn u dálnice D1. Zde budou vybudovány nové kancelářské a servisní prostory o celkové výměře 2 000 m2. Tento krok bude odrazovým můstkem firmy STATECH s.r.o. pro další podporu svých aktivit na slovenském, maďarském a rakouském trhu. V neposlední řadě zde bude vytvořen další sklad nových plošin pro distribuci do zemí východní Evropy. STATECH je pevně přesvědčen, že tato nemalá investice více zkvalitní poskytované služby současným i budoucím zákazníkům v jihomoravském regionu.

Doufáme, že vše půjde podle plánu a už letos Vás firma STATECH s.r.o. přivítá na otevření nově postavené pobočky v Brně. Průběžné informace hledejte na www.statech.cz.

Autor: Jana Boubelíková
Foto: STATECH

Tématické tagy

Oborové členění

Nové

Hybridní pásové rýpadlo Komatsu HB215LC-3 s osvědčenými technologiemi pro čistší a úspornější provoz

Zveřejněno 18.7. Na předváděcí akci v pískovně Marokánka patřilo k největším tahákům, nicméně tuzemští zákazníci už jej dobře znají. Řeč je o hydraulickém hybridním pásovém rýpadle Komatsu HB215LC-3, které je zástupcem již třetí generace „hybridů“ tohoto japonského… jít na článek

Na návštěvě v Anglii: Minibagr s nulovými emisemi a čtvrt milionů strojů v jedné místnosti

Zveřejněno 16.7. Populární britský výrobce stavebních strojů a manipulační techniky JCB uspořádal v červnu pro evropské novináře „den otevřených dveří“ spojený s představením nejvýznamnějších novinek, které může veřejnost letos očekávat. Prohlídky centrály… jít na článek

Hanomag WD Z 28 a 50 - díl druhý. Paralelní příběh pásového traktoru

Zveřejněno 15.7. Zrod pásových traktorů Hanomag se píše do roku 1919, kdy přišli Wendeler a Dohrn s myšlenkou postavit vlastní housenkový traktor na bázi proslaveného amerického typu Caterpillar. O několik let později se tento německý stroj začíná v licenci vyrábět… jít na článek