Dnes je 18.1. – svátek slaví Vladislav

Služby firmy Carraro poskytované prostřednictvím společnosti B.Z. Agency

Zveřejněno: 24. 9. 2016

Společnost B.Z.Agency s.r.o., autorizovaný distributor firmy Carraro pro Českou a Slovenskou republiku, rozšířila nabídku náhradních dílů Carraro pro stavební stroje a zemědělské traktory. Je schopna zajistit až 60 000 nejrůznějších položek náhradních dílů ve velmi krátkých dodacích lhůtách.

Dodávky náhradních dílů a komponentů

B.Z Agency s.r.o. nabízí náhradní díly uživatelům, kteří ve svých strojích (zemědělských traktorech, stavebních strojích, manipulační technice, nákladních autech) mají zabudované komponenty od firmy Carraro. Jedná se zejména o značky Terex, Fermec, Volvo, Kramer, Komatsu, Claas, Zetor, New Holland, Case, Faresin, Dieci, Deutz-Fahr, Caterpillar, Bucher, Bobcat, Hydrema, John Deere, O&K, McCormick, Manitou, Same, Venieri, Takeuchi, Atlas Copco, JCB, Jungheinrich, Yale a řady dalších značek.Pro identifikaci správného dílu je nutné sdělit požadované Carraro 6 místné číslo nebo katalogové číslo OEM.

Dodávky renovovaných komponentů „reman program”

V tomto případě se zašle do Carrara vadný komponent a výměnným způsobem se vrátí již opravený. Na tento výrobek je poskytována roční záruka a sleva 30 % proti komponentu novému. Dopravu tam a zpět hradí zákazník.

Sady montážního nářadí

Carraro připravilo pro servisní střediska dodávky speciálního montážního nářadí, které je vždy připraveno v sestavě na ucelené řady náprav a převodovek.

Pro profesionální vybavení dílen nabízí Carraro v různé konfiguraci i speciální podstavce pro uchycení a snadnou manipulaci opravovaných komponentů „work bench” (nápravy, převodovky, zadní mosty, diferenciály).

Oleje Carraro

Pro zajištění provozuschopnosti svých komponentů má Carraro ve svém portfoliu také vlastní řadů olejů, které byly vyvinuty ve spolupráci s firmou Fuchs. Jsou dodávány v kanystrech o objemu 5, 10, 20 a 200 litrů.

Pro zajištění správného mazacího intervalu odpružených náprav nabízí Carraro mazací soupravu „easy lub”, která přivádí ke každému mazacímu místu mazací medium ve správném množství a ve správnou dobu, což prodlužuje životnost komponentu.

Multifunkční diagnostika

Pro diagnostiku Carraro nabízí multifunkční sadu „Carraro DiaGnoSys”, která byla vyvinuta ve spolupráci s firmou TEXA a která je využitelná nejen pro výrobky Carraro, ale i pro automobily, kamiony, motocykly, lodě a další výrobky. Tato sada detekuje závady na motorech, převodovkách a nápravách.

Pro autorizované distributory a servisy pořádá Carraro pravidelná technická školení.

Veškeré potřebné informace sdělíme v našem prodejním skladě na adrese: Havlíčkova 1060, 664 42 Brno -Modřice telefon: +420 547 219 010, mobil: +420 602 544 881.

Autor: Zdeněk Protiva
Foto: Archiv firmy

Nové

Nová řada bezkabinových vrtacích souprav od Sandviku. Vychází z modelů s kabinou

Zveřejněno 17.1. Portfolio univerzálních povrchových vrtacích souprav značky Sandvik se rozšiřuje o dvojici bezkabinových dálkově ovládaných strojů s označením DX600R a DX800R. Vrtací soupravy jsou určeny především pro práci ve svazích a na rizikových pracovištích,… jít na článek

Kobelco SK140SRD, nové pásové rýpadlo pro demolice a recyklace

Zveřejněno 2.1. Po pásovém rýpadle Kobelco SK210D, které přišlo na trh v roce 2016 a nedávno uvedeném rýpadle Kobelco SK350DLC-10 představuje společnost Kobelco Construction Machinery Europe B.V. (KCME) nejnovější přírůstek v kategorii strojů, určených pro… jít na článek

POWER support s.r.o. staví na dlouholeté praxi a široké nabídce drtičů a třídičů

Zveřejněno 19.12. S cílem nabídnout komplexní podporu v oblasti prodeje a servisu drtičů a třídičů značky POWERSCREEN vznikla v České republice nová firma POWER support s.r.o. My, jakožto bývalí zaměstnanci společnosti POWERSCREEN ČR s.r.o, jsme se v této nové firmě… jít na článek