Kupuj speciální pneumatiky
Continental EM Master a RDT Master
a získej dárek
Dnes je 3.8. – svátek slaví Miluše

Pro motorové náhradní díly do ACRO GROUP

Zveřejněno: 6. 4. 2021

Možná to znáte. Provozujete-li smíšenou flotilu nákladních vozidel nebo stavebních strojů, patří logistika náhradních a údržbových dílů k celkem všedním starostem. Naštěstí už se na trhu etablovaly společnosti, které umí na dálku prostřednictvím přehledného e-shopu dodat zákazníkovi v podstatě jakýkoli díl.

Společnost ACRO GROUP působí na trhu s náhradními díly nepřetržitě už více než 20 let.

Zavedeným specialistou, zejména na náhradní motorové díly, je u nás společnost ACRO GROUP s.r.o., provozující e-shop s díly www.dlcz.cz. Pojďme se blíže podívat, co tu mohou zákazníkům nabídnout.

Společnost ACRO GROUP působí na trhu s náhradními díly nepřetržitě už více než 20 let. Stojí za ní parta mladých dynamických lidí, kteří mají přehled o tom, co se na trhu děje. Firma se specializuje především na dodávky motorových náhradních dílů pro nákladní vozidla, zemědělskou a stavební techniku. Sortiment, čítající tisíce položek, ale obsahuje rovněž celou řadu podvozkových nebo kabinových dílů. Často vyhledávanou kategorií jsou univerzální díly, kam spadá běžný spotřební materiál jako jsou hadicové spony, gufera, klínové řemeny, ložiska, rychlospojky nebo LED světlomety. Filozofií společnosti je nabídnout co možná nejširší výběr za konkurenceschopnou cenu. K dispozici jsou jak originální a OEM díly, tak kvalitní náhrady („druhovýroba”).

Nabídka motorových náhradních dílů ACRO GROUP zahrnuje

 • posilovače spojky,
 • lamely spojky,
 • ventily,
 • olejová a palivová čerpadla,
 • hlavy válců,
 • vstřikovače, nádrže paliva,
 • brzdové válce,
 • výfukové trubky,
 • startéry atd.

DLCZ.CZ: Široký výběr a snadné hledání

Podíváme-li se podrobněji do e-shopu www.dlcz.cz, na první pohled nás překvapuje široký výběr značek, ke kterým tu lze pořídit náhradní díl. Plejáda výrobců čítá více než tři desítky těch nejznámějších veličin v oblasti dopravy a stavební či zemědělské techniky. Originální, OEM díly a „druhovýrobu” tu seženete například pro motory Deutz, Cum mins, Perkins, CAT, John Deere, CNH, New Holland, IVECO, TATRA, KUBOTA, nebo YANMAR. V segmentech jako jsou vstřikovací jednotky, palivová a hydraulická čerpadla lze vybírat mezi výrobky BOSCH, BOSCH REXROTH, DELPHI, DENSO, CARRARO, SPICER, DANA a mnoho dalších.

U společnosti ACRO GROUP naleznete náhradní díly pro JCB, Caterpillar, Komatsu, Liebherr, New Holland a další.
U společnosti ACRO GROUP naleznete náhradní díly pro JCB, Caterpillar, Komatsu, Liebherr, New Holland a další.

Firma zastupuje také německého výrobce kvalitních motorových dílů SM Germany. Široká nabídka zahrnuje například ventily, vedení ventilů, zdvihátka ventilů, písty, pístní kroužky a mnoho dalšího. Všechny výrobky SM Germany mají mezinárodně platné certifikace, ostatně – výrobce je i jedním z předních dodavatelů pro automobilový průmysl. Najít ten správný díl je na e-shopu velmi snadné; v případě potřeby mají telefonickou help-linku s proškoleným operátorem, který umí poradit s výběrem či hledáním. Help-linka je dostupná na čísle +420 777 988 689. Rádi tu s vámi zkonzultují individuální poptávku, sdělí termín doručení nebo koncovou cenu.

Vybrané produkty MAHLE & jejich vlastnosti

 • Vzduchové filtry MAHLE: Pohlcují až 99,98% částic sazí a prachu. K výrobě filtračního papíru se používá speciální syntetická pryskyřice, která chrání filtry před vlhkostí a působením chemických látek.
 • Palivové filtry: Umožňují bezpulzní tok paliva. Filtrační prvky jsou vyrobené z velmi kvalitní celulózy a účinně čistí palivo od cizorodých látek a vlhkosti.
 • Kabinové vzduchové filtry: Jsou vyrobeny z ekologicky snadno odbouratelné polyetherové pěny nebo z polyetherové netkané textilie.
 • Písty: Vynikají nízkou hmotností i dlouhou životností. Mohou pracovat pod tlakem vyšším než 200 barů.
 • Ventily: Jsou vyrobené z pevných a tepelně odolných materiálů s přídavkem niklu a dusíku.
 • Pístní kroužky: Na povrchu kroužků jsou mikroskopické póry, absorbující olej na povrchu. Jsou vysoce teplotně a tlaku odolné (2000 °C / 200 barů).

Rychlá domluva = loajální zákazník

Zakládáme si na otevřenosti a férovém jednání,” prozrazuje marketingový a obchodní specialista ACRO GROUP, Peter Kováč a s úsměvem dodává: „Konkurence v dílech je obrovská a bez těchto vlastností bychom se na trhu těžko udrželi přes dvacet let.” O tom, že to s podnikáním v dílech berou v ACRO GROUP vážně, svědčí mimo jiné i to, že se tu se zákazníkem domluví v 5 světových jazycích!

Skladovací prostory a zázemí firmy sídlí na Praze 10 v Uhříněvsi. Nejčastěji poptávané díly jsou skladem; v těchto případech je termín dodání přepravní společností do druhého dne od objednání. Společnost se snaží doplňovat sortiment na základě zpětné vazby od zákazníků a nabídka e-shopu se tak neustále rozšiřuje.

Oficiální zastoupení pro MAHLE

Společnost ACRO GROUP je rovněž autorizovaným dealerem německého výrobce motorových dílů MAHLE („aftermarket”). Pod touto značkou je nabízen široký sortiment dílů pro motory (turbodmychadla, písty, ventily, kluzná ložiska, všechny typy filtrů apod.). Specifické vlastnosti vybraných dílů MAHLE přinášíme samostatně v rámečku mimo text.

V nabídce jsou turbodmychadla, vstřikovací jednotky, palivová a hydraulická čerpadla a mnoho dalšího. Vybírat lze mezi výrobky BOSCH, BOSCH REXROTH, DELPHI, DENSO, CARRARO, SPICER, MAHLE, DANA atd.
V nabídce jsou turbodmychadla, vstřikovací jednotky, palivová a hydraulická čerpadla a mnoho dalšího. Vybírat lze mezi výrobky BOSCH, BOSCH REXROTH, DELPHI, DENSO, CARRARO, SPICER, MAHLE, DANA atd.

Závěrem

Společnost ACRO GROUP, provozující e-shop s díly www.dlcz.cz, má se svým partnerským přístupem otevřené dveře jak k drobným živnostníkům, tak k velkým firmám, které provozují smíšené flotily strojů. Obrovský sortiment a férové ceny jsou spolu s přehledným e-shopem zárukou toho, že se sem zákazníci rádi vrací. Už více než dvacet let.

Autor: Jiří Hejhálek
Foto: archiv firmy

Tématické tagy

 

Nové

Ve firmě vložili důvěru do strojů Vermeer. Vyrábí kvalitní kompost i štěrk

Zveřejněno 28.7. Společnost Humuswerk se zabývá kompostováním, přičemž v rámci výroby u ní uvidíte zajímavé stroje. Příchozí surovinu zpracovává v horizontálním drtiči Vermeer HG6000. Na konci procesu kompostování hraje důležitou roli další stroj Vermeer, bubnové… celý příspěvek

MAHLE – to jsou motorové náhradní díly za skvělé ceny! Jejich zpracování odpovídá originálům

Zveřejněno 25.7. V jednom z minulých čísel Stavební techniky jsme si představili společnost ACRO GROUP, která provozuje profesionální e-shop s náhradními díly pro širokou škálu stavební, těžební a zemědělské techniky. Nyní se speciálně zaměříme na motorové díly… celý příspěvek

Drticí lžice MB Crusher BF70.2 mění zbytkový materiál na surovinu

Zveřejněno 22.7. Drticí lžice MB Crusher se na českém trhu zabydlují a rostoucímu počtu tuzemských zákazníků přinášejí výraznou přidanou hodnotu k jejich strojům. Mezi největší bestsellery patří řada drticích lžic k rýpadlům, označovaná BF. Zdaleka nejprodávanější… celý příspěvek