RENOMAG

Mezinárodní strojírenský veletrh již po šedesáté

Zveřejněno: 20. 9.

Mezinárodní strojírenský veletrh (MSV) se bude konat v Brně již po šedesátá a to konkrétně v termínu od 1. do 5. října 2018. Celou svou existenci je MSV nejvýznamnějším veletrhem svého oboru v Evropě. Jen pro představu – každoročně se ho účastní více než 1 600 vystavovatelů a přijde na něj 80 000 návštěvníků.

Mezinárodní strojírenský veletrh již po šedesáté

A že je opravdu mezinárodní, o tom svědčí následující údaje: ze zahraničí přijíždí přes 50 % vystavovatelů a 10 % návštěvníků. Celkem 98 % vystavovatelů hlásí, že navázalo kontakty s potenciálními tuzemskými či zahraničními zákazníky.

Jak je to s návštěvníky a jejich hodnocením veletrhu ?

Návštěvnost je hlavně odborná, neboť 79 % návštěvníků rozhoduje nebo spolurozhoduje o investicích a nákupech, třetina patří k vrcholovému managementu. Jako hlavní přínos veletrhu vnímá více než polovina návštěvníků novinky, nové technologie a kontakty.

Zastoupení klíčových oblastí průmyslu

Hlavním tématem MSV je průmyslová automatizace, prezentace měřicí, řídicí, automatizační a regulační techniky zahrnující všechny obory veletrhu. Obor elektronika, automatizace a měřicí technika je po obráběcí technice a materiálech a komponentech ve strojírenství třetím nejobsazenějším specializovaným celkem MSV.

MSV je tradičně věnována vysoká mediální pozornost, akredituje se přes čtyři sta novinářů. Součástí veletrhu je špičkový doprovodný program odborných konferencí, seminářů a workshopů na aktuální technická, obchodní a ekonomická témata.

Nejdůležitější informace v kostce

  • Podtitul: Mezinárodní strojírenský veletrh
  • Termín konání: 1.–5.10. 2018
  • Místo konání: Výstaviště Brno
  • Pořadatel: Veletrhy Brno
  • Pozice veletrhu: Jednička v oboru ve střední Evropě
  • Vstupenka: etickets.bvv.cz/cs
Autor: Helena Hejhálková
Fotografie: Helena Hejhálková

Diskuze k článku

Článek zatím nikdo nekomentoval. Vložte komentář jako první.

Stránky stavebni-technika.cz používají cookies. Používáním webu s tím vyjadřujete souhlas. (beru na vědomí)