Premiéra strojů DEVELON v Česku
Dnes je 11.6. – svátek slaví Bruno

Kvalitní vázací řetězy pewag pevnostní třídy G10

Zveřejněno: 2. 2. 2014

Vázací řetězy značky pewag zná snad každý, kdo vázací řetězy používá. Značka řetězů pewag winner je velice oblíbená především u profesionálů. Podíl na trhu v pevnostní třídě G 10 firmě neustále stoupá a podle odhadů dosahuje úctyhodných 35–40 %.

Je to především ocenění velmi vysoké kvality našich vázacích řetězů a také širokého portfolia komponentů zákaznického servisu. Vzhledem k jednoduchosti montáže řetězů, při použití speciálních zkracovacích závěsných hlav, jsou tyto řetězy na trhu nejvíce žádány. Řetězy se vyrábí v průměru drátu od 5 mm do 32 mm.

Vázací/kotevní body pewag winner profilift, nosnost 30 000 kg
Vázací/kotevní body pewag winner profilift, nosnost 30 000 kg
Vázací/kotevní body pewag winner profilift
Vázací/kotevní body pewag winner profilift

Řetězy v průměru drátu 32 mm!

O tyto 32 mm řetězy jsme rozšířili naše portfolio řetězů v pevnostní třídě G10. Samozřejmostí je široká nabídka komponentů k těmto řetězům. Nejvyšší prioritou při používání vysokopevnostních řetězů je samozřejmě bezpečnost při jejich používání. Naštěstí je tomu tak u většiny zákazníků a rozhodování mezi kvalitou pewag a asijskou cenou je tak zřejmá. Jsme tomu rádi, protože do vývoje řetězů ve prospěch bezpečnosti, pevnosti a hmotnosti investuje pewag velmi mnoho prostředků.

Řetězy třídy G12 winner pro
Řetězy třídy G12 winner pro

Zvedat a kotvit s jistotou

Před dvěma lety jsme velice úspěšně uvedli na trh šroubovací a otočné vázací body pod označením PLAW a PLBW. Nedávno jsme doplnili řadu šroubovacích bodů o další dva vázací body PLDW a PLGW, které jsou určené pro velmi snadnou montáž bez nářadí. Od uvedení na trh si tyto produkty rychle našly mnoho spokojených uživatelů a jejich počet neustále stoupá.

Společnost pewag má vlastní oddělení, které se zabývá vývojem vázacích bodů, a tak je jen otázkou času kdy uvedeme na trh další typy. Díky vlastní výrobě ve výrobním závodě v České republice patří tyto produkty k cenově nejdostupnějším při zachování nejvyšší možné kvality. Budeme rádi, za vaše podněty a poskytneme vám k širokému portfoliu vysokopevnostních vázacích řetězů značek winner, winnerpro a kotevním bodům značky winner profilift více informací. Náš tým odborníků je vám plně k dispozici pro veškeré konzultace v této oblasti.

Našim zákazníkům nabízíme v rámci provedení testy řetězů mobilní zkušebnou řetězových vázacích prostředků s odborně proškoleným personálem. Jsme připraveni zkontrolovat vám a případně opravit vaše stávající vázací řetězy. Po kontrole a případně opravě vám vystavíme nový certifikát o kvalitě. Tato služba je další krok k zajištění bezpečnosti při práci s vázacími řetězy a k ochraně vašeho majetku.

Řetězy třídy G10 winner
Řetězy třídy G10 winner
Kotevní řetězy třídy G10 winner
Kotevní řetězy třídy G10 winner

Měřítkem hodnocení kvality jsou naši zákazníci

pewag nabízí nejrozšířenější řetězový systém G10 pro zavěšování a kotvení nákladu v současnosti. Upravené řešení podle přání uživatele je naším standardem. Inovativní výrobky a servisní služby zaručují bezpečné a dlouhodobé použití. Díky potěšení, které nám přináší inovace, vyrábíme ve firmě pewag jedny z nejlepších řetězů na světě. Vysoká kvalita našich produktů a služeb, osobní nasazení našich zaměstnanců zajišťují bezpečnou přepravu osob a zboží. Více informací naleznete na www.pewag.cz.

Autor: Ing. Martin Lenfeld
Foto: Archiv firmy
 

Nové

Na „žluté železo“ výrobené v americké Iowě se můžete vždy plně spolehnout

Zveřejněno 3.6. Společnost Vermeer, jejíž výhradní zastoupení v České a Slovenské republice má Vermeer CS, se zabývá vývojem a výrobou stavební, zemědělské, komunální, zahradní a lesnické techniky již od padesátých let minulého století. Pojďme si představit… celý příspěvek

Stavební stroje DEVELON (dříve Doosan) na EXPO Lesní lom

Zveřejněno 1.6. Ve dnech 13.–15. června 2023 představí společnost GARNEA a.s., výhradní dovozce strojů DEVELON do České republiky, na veletrhu EXPO Lesní lom všechny hlavní stroje z těžké váhové kategorie této značky. Tři stroje bude možno vidět přímo v demo ukázce… celý příspěvek

Umělá inteligence za volantem. Problém otázky etiky a morální nejistoty

Zveřejněno 29.5. Na každém kroku snad ve všech oborech lidské činnosti se setkáváme s umělou inteligencí. Vývoji a praktickým testům se věnují stovky výzkumných a vědeckých týmů po celém světě. Z poslední doby připomeňme alespoň společnou aktivitu Microsoftu, firmy… celý příspěvek