Prodej náhradních dílů, použitých stavebních strojů a příslušenství | STAVTECH CZ
Dnes je 27.9. – svátek slaví Jonáš

KOBEX Bohemia posiluje servis

Zveřejněno: 17. 2. 2020

Oficiální prodejce stavebních a zemních strojů Hidromek, Dressta a Kobelco, společnost KOBEX Bohemia s.r.o., uzavřela spolupráci se společností HYDRAULIKSERVIS I s.r.o. Nový partner pokryje servisními službami region severozápadních Čech, severní a jižní Moravu.

HYDRAULIKSERVIS I s.r.o. má s údržbou strojů dlouholeté zkušenosti. Dílenský i polní servis poskytuje již třicet let. Kromě klasických servisních úkonů se firma specializuje také na repase otvorů čepů a generální opravy veškerého příslušenství včetně kompletních zámečnických prací.

Uzavřením dohody s Hydraulikservisem jsme posílili naše stávající servisní kapacity a dosáhli jsme rovnoměrného pokrytí v Čechách i na Moravě,“ říká o spolupráci majitel a jednatel společnosti KOBEX Bohemia, Lubomír Kopecký. „V současné době se dokončuje zaškolování mechaniků k prodávaným strojům. Zároveň optimalizujeme skladové zásoby náhradních dílů, zkrátili jsme dodací lhůty k nejčastěji prodávaným dílům a připravujeme další nové služby. Zákazníci se tedy určitě mají na co těšit,“ dodává Lubomír Kopecký. K dispozici je centrální servisní linka na čísle 725 504 099 a také pohotovostní email servis@kobex.cz.

Společnost KOBEX Bohemia rozvířila vody tuzemského trhu se stroji na začátku roku, když do Čech přivezla ukázat nové rýpadlo-nakladače z produkce tureckého výrobce Hidromek. Nová značka táhne a všechny stroje byly v podstatě obratem rozebrány.

V nejbližších měsících firma v nedávno otevřeném moderním showroomu u dálnice D1 v Praze-Čestlicích postupně ukáže i další techniku Hidromek. Více informací na stránkách www.kobex.cz.

Autor: Jan Rybář
Foto: Jan Rybář
 

Nové

Doosan uvádí na trh nové kolové nakladače DL220-7 a DL250-7

Zveřejněno 25.9. Společnost Doosan Infracore Europe představila nové kolové nakladače DL220-7 a DL250-7. Modely jsou dalšími přírůstky do oceňované řady kolových nakladačů „DL-7“ a navazují na uvedení sedmi větších strojů DL-7 koncem loňského roku. celý příspěvek

Věrnost jedné značce se vyplácí. Firma spoléhá na osvědčené japonské stroje

Zveřejněno 20.9. Do redakce jsme dostali tip na zajímavou stavební firmu, která svou flotilu strojů poskládala téměř výhradně z červeno-bílých Japonců Takeuchi od VLW. Jak se umí na stavbě otáčet, jak je s nimi obsluha spokojená a které vychytávky tyto mašiny mají,… celý příspěvek

Jejich barvu předurčil starý Wartburg. Zelené stroje Cat zamířily do firmy z Kostelce nad Labem

Zveřejněno 16.9. Čtyři nové stroje vyvedené v netradičním barevném provedení budou určeny především pro práce spojené s pokládkou dlažby. Kromě vzhledu však zaujmou i nadstandardní výbavou, jako je třeba 3D nivelace nebo centrální mazání. celý příspěvek