Dnes je 28.11. – svátek slaví René

KOBEX Bohemia posiluje servis

Zveřejněno: 17. 2. 2020

Oficiální prodejce stavebních a zemních strojů Hidromek, Dressta a Kobelco, společnost KOBEX Bohemia s.r.o., uzavřela spolupráci se společností HYDRAULIKSERVIS I s.r.o. Nový partner pokryje servisními službami region severozápadních Čech, severní a jižní Moravu.

Přidat na Seznam.cz Přidat na Google News

HYDRAULIKSERVIS I s.r.o. má s údržbou strojů dlouholeté zkušenosti. Dílenský i polní servis poskytuje již třicet let. Kromě klasických servisních úkonů se firma specializuje také na repase otvorů čepů a generální opravy veškerého příslušenství včetně kompletních zámečnických prací.

Uzavřením dohody s Hydraulikservisem jsme posílili naše stávající servisní kapacity a dosáhli jsme rovnoměrného pokrytí v Čechách i na Moravě,“ říká o spolupráci majitel a jednatel společnosti KOBEX Bohemia, Lubomír Kopecký. „V současné době se dokončuje zaškolování mechaniků k prodávaným strojům. Zároveň optimalizujeme skladové zásoby náhradních dílů, zkrátili jsme dodací lhůty k nejčastěji prodávaným dílům a připravujeme další nové služby. Zákazníci se tedy určitě mají na co těšit,“ dodává Lubomír Kopecký. K dispozici je centrální servisní linka na čísle 725 504 099 a také pohotovostní email servis@kobex.cz.

Společnost KOBEX Bohemia rozvířila vody tuzemského trhu se stroji na začátku roku, když do Čech přivezla ukázat nové rýpadlo-nakladače z produkce tureckého výrobce Hidromek. Nová značka táhne a všechny stroje byly v podstatě obratem rozebrány.

V nejbližších měsících firma v nedávno otevřeném moderním showroomu u dálnice D1 v Praze-Čestlicích postupně ukáže i další techniku Hidromek. Více informací na stránkách www.kobex.cz.

Autor: Jan Rybář
Foto: Jan Rybář
 

Nové

Nejmodernější návěsy s termoizolovanou korbou budou jezdit v České republice

Zveřejněno 19.10. Společnosti Schwarzmüller s.r.o. se podařilo uspět ve velmi náročném výběrovém řízení u jedné z největší ryze české stavební společnosti IMOS Brno a.s., působící již dlouhodobě na českém stavebním trhu, které se týkalo dodávky sklápěcích tříosých… jít na článek

Nový kolový nakladač Doosan DL420-7 na trhu

Zveřejněno 16.10. Společnost Doosan Infracore Europe uvedla na trh nový kolový nakladač DL420-7 Stage V. Ten ve srovnání s předchozí generací Stage IV přináší zcela nový design, poskytuje vyšší výkon, vyšší palivovou účinnost a vylepšené prostředí pro obsluhu. jít na článek

Stroje na stavbě metra D: Upoutá rýpadlo na ražbu tunelů nebo speciální nakladač

Zveřejněno 13.10. Práce na lince D pražského metra se zatím točí především kolem geologického průzkumu, papírování a výběrových řízení. I tak ale na staveništích najde fanoušek techniky množství zajímavých strojů, které upoutají již z fotografií. Pojďme si některé z… jít na článek