0% navýšení úvěrů pro financování strojů Yanmar
Dnes je 4.3. – svátek slaví Stela

Financování strojů Yanmar s 0% navýšením prodlouženo

Zveřejněno: 9. 2. 2024

Společnost ASbud Česká Republika s.r.o., oficiální prodejce stavebních strojů Yanmar, nabízí možnost výhodně financovat nákup stroje s 0% navýšením až do konce března tohoto roku. Akce se vztahuje na skladové stroje Yanmar a na všechny nové stroje této značky s datem dodání do 31. 3.

Financovat nákup stroje Yanmar pomocí úvěru s 0% navýšením lze do 31. 3. 2024.

V rámci financování strojů Yanmar s 0% navýšením si zájemce může zvolit některý z předpřipravených úvěrových balíčků s délkou splácení 12, 24 a 36 měsíců. „Financování stroje na úvěr bez navýšení se u našich zákazníků setkává s kladným ohlasem. Výhodou je, že si mohou vybraný stroj v podstatě hned odvézt a začít používat a finanční návratnost investice je samozřejmě kratší než v případě klasických úvěrů,“ říká o této mimořádné akci Ing. Jan Kunčický, majitel a jednatel společnosti ASbud Česká Republika.

S výhodným financováním lze tak nyní pořídit například oblíbená mini-rýpadla Yanmar řady SV (15, 17, 19), nebo 5,5tunové mini-rýpadlo s nulovým přesahem zádě Yanmar ViO57, které má navíc velmi zajímavý poměr „cena/výkon“. Malá pásová rýpadla vynikají precizním zpracováním a kompletují se buď přímo v Japonsku nebo ve výrobních závodech ve Francii. Jsou osazené spolehlivými koncernovými motory a vysoce výkonným hydraulickým systémem s patentovaným řešením VIPPS®, umožňujícím sdružovat v jeden moment výkon tří pístových čerpadel.

Pro informací o možnostech výhodného financování strojů Yanmar kontaktujte obchodního zástupce společnosti ASbud Česká Republika:

  • tel.: +420 724 978 237
  • e-mail: jan.kuncicky@asbud.cz

U obou provedení mini-rýpadel (konvenční a zkrácená záď) těží provozovatel z kompaktních rozměrů, díky kterým mohou být tyto agilní výkonné stroje nasazeny například i v městské zástavbě. Malé Yanmary od firmy ASbud si na sklonku loňského roku otestoval Radim Fucyman, mnohonásobný vítěz strojnických dovednostních soutěží, který si pochvaloval vysokou úroveň dílenského zpracování, silnou hydrauliku a komfortní ovládání. Komplexní test si lze ostatně přečíst v níže odkazovaném článku.

Kromě pásových a kolových rýpadel a pásových demprů se akce vztahuje také na kompaktní kolové nakladače Yanmar, nabízené v hmotnostní kategorii od 4,2 do 7,1 tun, a to včetně dlouho očekávaných modelů Yanmar V7 a V7-HW s oscilující přední nápravou, samosvornými diferenciály s kloubovým řízením a paralelní kinematikou zdvihu. Oba modely jsou dostupné také ve verzi HeavyWeight s vylepšenou nosností a vyšší stabilitou.

Na webových stránkách www.asbud.cz je k dispozici podrobná technické specifikace strojů spolu s výčtem modelových řad.

Autor: ASbud Česká Republika
Foto: Jan Rybář

Tématické tagy

Bezplatné zasílání časopisu Stavební technika pro rok 2024.
Bezplatné zasílání časopisu Stavební technika pro rok 2024.

Přečtěte si také

 

Nové

UNICONTROL: Automatické 3D nivelace pro dozery a 3D nivelace pro rýpadla

Zveřejněno 1.3. 3D nivelační systémy dánského výrobce UNICONTROL nejsou na našem trhu zase tak dlouho. Přesto si z něj prostřednictvím tuzemského dealera, společnosti MACHINE CONTROL CZ, už ukrojily nemalou část a získávají stále více na popularitě i u majitelů… celý příspěvek

Financování strojů Yanmar s 0% navýšením prodlouženo

Zveřejněno 9.2. Společnost ASbud Česká Republika s.r.o., oficiální prodejce stavebních strojů Yanmar, nabízí možnost výhodně financovat nákup stroje s 0% navýšením až do konce března tohoto roku. Akce se vztahuje na skladové stroje Yanmar a na všechny nové stroje… celý příspěvek

Rýpadlo Cat 308 Next Gen Tomáše Chmelaře ukazuje hranice možného

Zveřejněno 31.1. Výkladní skříň několika výrobců a bezkonkurenčně jedno z nejlépe vybavených rýpadel, které jsme za poslední roky naživo viděli. Řeč je o osmitunovém pasovém rýpadle Cat 308 Next Gen, které dělá od letoška radost Tomášovi Chmelařovi v podhůří Beskyd.… celý příspěvek