e-shop RENOMAG
Dnes je 1.2. – svátek slaví Hynek

Drtiče a třídiče s celosvětově prověřenou kvalitou

Zveřejněno: 13. 5. 2012

Společnost Powerscreen ČR, s.r.o. je autorizovaným zástupcem největších světových výrobců třídičů a drtičů pro kamenolomy, štěrkopískovny a pro recyklaci stavebních a ostatních odpadů, ve variantách statických, semimobilních a mobilních strojů a zařízení určených na zpracování inertních materiálů, produkovanými společnostmi POWERSCREEN Int. Distribution Ltd., TEREX MPS Minerals Processing Systems a TRIO Engineered Products, Inc.

Naše společnost po získání produktových portfolií společností TRIO a TEREX MPS společně s produktovým portfoliem největšího světového výrobce mobilních technologií POWERSCREEN se stává bezkonkurenčně největším hráčem v odvětví dodávek zařízení na zpracování inertních materiálů na českém a slovenském trhu. Obchodní a technická podpora je k dispozici pro český trh v sídle společnosti v Pardubicích, na Slovensku nás můžete naleznout v Žilině. Dlouhodobě jsme jedničkou v dodávkách mobilních zařízení a po získání nových obchodních partnerů jsme odhodláni dosáhnout tohoto cíle i ve statických aplikacích.

Mobilní třídič Chieftain 1700
Mobilní třídič Chieftain 1700

Zákaznická podpora

Společnost zaručuje svým zákazníkům kompletní sortiment originálních náhradních dílů za konkurenceschopné ceny v té nejvyšší kvalitě. Jakékoliv díly, které nejsou okamžitě k dispozici, si můžete objednat prostřednictvím svého prodejce. Nezáleží na tom, zda u zákazníka pracuje jeden stroj nebo pět, vždy je na prvním místě především jeho spokojenost. Vysoce kvalifikovaní technici zajistí uvedení zařízení do provozu, inspekce, i pravidelné údržby.

Mobilní drtič XA400S
Mobilní drtič XA400S

Našim zákazníkům se vždy snažíme vyjít vstříc, pochopit jejich požadavky a pomoci jim vybrat stroj nejlépe odpovídající jejich potřebám. Proto všichni prodejci procházejí komplexním vzdělávacím programem a jsou vybaveni potřebnými vědomostmi, znají pracovní metody i postupy. Součástí služeb pro zákazníky je nejen technická podpora, ale i finanční služby nebo pronájem strojů.

Kuželový drtič
Kuželový drtič
Čelisťový drtič Terex JW Jaw
Čelisťový drtič Terex JW Jaw
Autor: Tomáš Hruša
Foto: Archiv firmy
 

Nové

GORILA MACHINERY rozšiřuje nabídku o značku Shantui. Viděli jsme zázemí v Hořicích

Zveřejněno 31.1. Společnost GORILA MACHINERY s.r.o. koncem minulého roku rozšířila své portfolio stavební techniky o značku Shantui, jednoho z největších světových výrobců těžkých stavebních strojů. Značka, která je globálně spojována především s pásovými buldozery… celý příspěvek

Elektrická nákladní vozidla Volvo najela 250 milionů kilometrů

Zveřejněno 30.1. Elektrická nákladní vozidla Volvo od uvedení svých prvních elektrických modelů v roce 2019 najela již více než 250 milionů kilometrů. Volvo je lídrem v segmentu elektrických nákladních vozidel s více než 5 700 dodanými vozidly zákazníkům v 50 zemích. celý příspěvek

Magni TH lopaty jako praktické řešení pro manipulaci se sypkými materiály

Zveřejněno 29.1. Chcete ze svého teleskopického manipulátoru dostat ještě vyšší výkon a flexibilitu? Lopaty Magni TH představují odolné a promyšlené příslušenství, které výrazně rozšiřuje možnosti využití stroje. Kombinují robustní konstrukci,… celý příspěvek