RENOMAG

Do práce v pohodě bez ohledu na počasí

Zveřejněno: 27. 11. 2015

Pokud se člověk při své práci cítí dobře a pohodlně, pokud se může spolehnout na své oblečení, že bude pracovat s ním a ne proti němu, pokud ho při práci venku neomezují rozmary počasí, nepotýká se se zimou, případně horkem a nepromokne při každé přeháňce. Pokud mu vše perfektně sedí, neškrtí... prostě pokud člověk své oblečení téměř nevnímá a může se soustředit pouze na svoji činnost, pak se to zákonitě projeví i na jeho výkonu.

Do práce v pohodě bez ohledu na počasí

Pryč už je doba, kdy pro práci stačily obnošené džíny nebo staré modráky, které držely pohromadě už jen díky nánosu barev, případně oleje a dalšího, co odolalo opakovanému praní. Firmy si stále více uvědomují, že dobře oblečený pracovník je pro ni obrovským přínosem. Nejen, že se dobře cítí a díky tomu se jeho výkon zvyšuje, dobře oblečení pracovníci jsou i vizitkou firmy a ti se tak vlastně stávají velmi účinnou reklamou. Jde o silný první dojem, který si každý udělá, když je někde potká a ještě nezná jejich práci a kvalitu, kterou odvádějí. Firma tak zabije více much jednou ranou. Výhodou je mimo jiné to, že díky vysoké kvalitě použitých materiálů a jejich zpracování oděvy vydrží déle, než je běžné a firmě tak odpadá častá obnova šatníku.

Správný pracovní oděv – jistá cesta k úspěchu

I z těchto důvodů si před 40 lety švédský řemeslník Matti Viio navrhl pracovní oděv takový, aby splňoval, co od něj potřeboval. Zpočátku se setkával jen s nedůvěrou a často i posměchem. Když ale došlo na výplatu, byl to Matti, kdo se smál. Jeho výkon a tím i finanční ohodnocení vzrostlo díky jeho oděvu o celou třetinu. Karta se obrátila a Matti začal svůj oděv vyrábět i pro ostatní zájemce, a tak vznikla značka Snickers Workwear. Dnes už je značka Snickers Workwear díky svým inovativním oděvům celosvětově uznávanou značkou a je vnímána jako známka úspěšné firmy. U nás je možné tyto oděvy sehnat ve firmě AC-T servis, s.r.o. – výhradního dovozce Snickers Workwear do ČR a SR.

Kontakty:
AC-T servis, spol. s r.o.
Náchodská 2485/61, 193 00 Praha 9 - Horní Počernice
Tel.: +420 724 177 508
E-mail: info (zavináč) profi-odevy (tečka) cz
http://www.profi-odevy.cz
(aktualizace kontaktu: 13. 10. 2015)
Autor: AC-T servis, spol. s r.o.
Fotografie: Archiv firmy

Diskuze k článku

Článek zatím nikdo nekomentoval. Vložte komentář jako první.

Stránky stavebni-technika.cz používají cookies. Používáním webu s tím vyjadřujete souhlas. (beru na vědomí)