e-shop RENOMAG
Dnes je 31.1. – svátek slaví Marika

Caterpillar na stavebním veletrhu bauma 2010

Zveřejněno: 3. 3. 2010

Na mezinárodním stavebním veletrhu bauma 2010, který se koná v Mnichově ve dnech 19. až 25. 4. 2010, se již tradičně představí výrobce stavebních strojů a motorů značky Caterpillar. Společnost Caterpillar společně se svým obchodním zástupcem v Německu Zeppelin GmbH ukáže až 60 strojů a zařízení na ploše 10 700 m2 v hale B6 a přilehlém venkovním prostoru.

Návštěvníci se mohou těšit na prezentaci nových strojů, technologií a inovativních řešení, která jsou doménou společnosti Caterpillar. Součástí expozice bude rovněž prezentace české společnosti Phoenix-Zeppelin, která je výhradním zástupcem značky Caterpillar v České republice a na Slovensku.


Mnoho novinek

Na ploše o rozloze 10 700 m2 se představí 60 vysoce kvalitních a spolehlivých strojů značky Caterpillar. Návštěvníci budou moci zhlédnout celou škálu strojů od jejich nejmenších zástupců, jako například minirýpadlo 301.6C, až po velké kolové nakladače 993K a 988H určené pro práci v kamenolomech.

Budou také představeny následující novinky: kolové rýpadlo M325D L s přídavným zařízením pro překládku materiálu, finišer AP555E, hity letošního jara rýpadlo-nakladače 434E2 Mechanical a 432E2, demoliční bagr 385D UHD, silniční fréza PM 200 a nová korba pevného damperu 770.

Praktické dovednosti a inovace

Kromě strojů samotných bude společnost Caterpillar v rámci své expozice předvádět také jejich praktické dovednosti a inovace včetně nových technologií a služeb. Ty bezpochyby podpoří úspěch zákazníků, zmenší dopad na životní prostředí a zlepší nejen bezpečnost, ale i efektivitu práce se stroji. Horkým hitem jistě bude dozer D7E s dieselelektrickým pohonem, stejně jako prezentace nového systému Cat Grade Control.

Další zajímavosti

Představí se rovněž nová koncepce vzdělávání pro využití ekonomické práce strojů značky Caterpillar pod názvem EcoDrive. Návštěvníci budou moci vyzkoušet simulátory několika strojů a různých doplňkových služeb.


V rámci expozice Caterpillar bude prezentována i celosvětová síť půjčoven pod značkou The Cat Rental Store, hlavní partner společnosti Caterpillar v Německu Zeppelin GmbH a obchod Cat se širokým výběrem oblečení a bot značky Caterpillar.

Prezentace divize energetických systémů a motorů bude umístěna v budově A4 mnichovského výstaviště, kde se předvede kompletní řada nových motorů Tier 4/Stage IIIB.

Autor: Michaela Hanzlíková
Foto: Archiv firmy
 

Nové

GORILA MACHINERY rozšiřuje nabídku o značku Shantui. Viděli jsme zázemí v Hořicích

Zveřejněno 31.1. Společnost GORILA MACHINERY s.r.o. koncem minulého roku rozšířila své portfolio stavební techniky o značku Shantui, jednoho z největších světových výrobců těžkých stavebních strojů. Značka, která je globálně spojována především s pásovými buldozery… celý příspěvek

Elektrická nákladní vozidla Volvo najela 250 milionů kilometrů

Zveřejněno 30.1. Elektrická nákladní vozidla Volvo od uvedení svých prvních elektrických modelů v roce 2019 najela již více než 250 milionů kilometrů. Volvo je lídrem v segmentu elektrických nákladních vozidel s více než 5 700 dodanými vozidly zákazníkům v 50 zemích. celý příspěvek

Magni TH lopaty jako praktické řešení pro manipulaci se sypkými materiály

Zveřejněno 29.1. Chcete ze svého teleskopického manipulátoru dostat ještě vyšší výkon a flexibilitu? Lopaty Magni TH představují odolné a promyšlené příslušenství, které výrazně rozšiřuje možnosti využití stroje. Kombinují robustní konstrukci,… celý příspěvek