TRIGA - vývoj a výroba přídavných zařízení  pro stavební, těžební a zemědělské stroje
Dnes je 5.6. – svátek slaví Dobroslav

KOBEX Bohemia posiluje servis

Zveřejněno: 17. 2. 2020

Oficiální prodejce stavebních a zemních strojů Hidromek, Dressta a Kobelco, společnost KOBEX Bohemia s.r.o., uzavřela spolupráci se společností HYDRAULIKSERVIS I s.r.o. Nový partner pokryje servisními službami region severozápadních Čech, severní a jižní Moravu.

HYDRAULIKSERVIS I s.r.o. má s údržbou strojů dlouholeté zkušenosti. Dílenský i polní servis poskytuje již třicet let. Kromě klasických servisních úkonů se firma specializuje také na repase otvorů čepů a generální opravy veškerého příslušenství včetně kompletních zámečnických prací.

Uzavřením dohody s Hydraulikservisem jsme posílili naše stávající servisní kapacity a dosáhli jsme rovnoměrného pokrytí v Čechách i na Moravě,“ říká o spolupráci majitel a jednatel společnosti KOBEX Bohemia, Lubomír Kopecký. „V současné době se dokončuje zaškolování mechaniků k prodávaným strojům. Zároveň optimalizujeme skladové zásoby náhradních dílů, zkrátili jsme dodací lhůty k nejčastěji prodávaným dílům a připravujeme další nové služby. Zákazníci se tedy určitě mají na co těšit,“ dodává Lubomír Kopecký. K dispozici je centrální servisní linka na čísle 725 504 099 a také pohotovostní email servis@kobex.cz.

Společnost KOBEX Bohemia rozvířila vody tuzemského trhu se stroji na začátku roku, když do Čech přivezla ukázat nové rýpadlo-nakladače z produkce tureckého výrobce Hidromek. Nová značka táhne a všechny stroje byly v podstatě obratem rozebrány.

V nejbližších měsících firma v nedávno otevřeném moderním showroomu u dálnice D1 v Praze-Čestlicích postupně ukáže i další techniku Hidromek. Více informací na stránkách www.kobex.cz.

Autor: Jan Rybář
Foto: Jan Rybář

Nové

Australský výrobce zemních vrtáků a dalšího příslušenství expanduje. Získal zastoupení v ČR

Zveřejněno 3.6. Digga je výrobce zemních vrtáků, jejich prodlužováků, pohonů, dále rýhovačů a příslušenství. Australská firma s více než 30letou tradicí uspěla díky celé řadě technických patentů kromě domácího trhu i na velmi saturovaných trzích USA a západní… jít na článek

Vývoj minirýpadel pod značkou DH. Sériovou výrobu urychlil rok 1989

Zveřejněno 1.6. V druhé polovině 80. let začal VVÚ Zvolen vyvíjet zcela novou řadu minirypadel s hmotností pod 3 tuny. První zmínku o těchto strojích máme z roku 1988 a jejich typové označení znělo DH 0511 a DH 0513, ovšem zde se už jedná téměř o kompletní… jít na článek

Prostornější kabina i lepší viditelnost. Volvo Trucks uvedlo nové modely vozidel FH, FH16, FM a FMX

Zveřejněno 31.5. Společnost Volvo Trucks představila čtyři nová nákladní vozidla, která kladou silný důraz na prostředí, bezpečnost a produktivitu řidiče. Tyto modely – Volvo FH, FH16, FM a FMX – přitom tvoří přibližně dvě třetiny ze všech dodávek společnosti. jít na článek