RENOMAG

Veletrh BAUMA 2019 a možnost prezentace na něm

Zveřejněno: 15. 3.

Ve dnech 8. až 14. dubna 2019 se bude na výstavišti v Mnichově konat již 32. mezinárodní veletrh stavebních strojů, strojů na výrobu stavební hmoty, stavebních vozidel, stavebního nářadí a těžebního průmyslu. Oficiální účast na tomto veletrhu má Ministerstva průmyslu a obchodu ČR. To nabízí zajímavou možnost pro potenciální vystavovatele. Jak? V rámci společné české expozice.

Veletrh BAUMA 2019 a možnost prezentace na něm

Krátce o proběhlém veletrhu v roce 2016

Veletrhu se v roce 2016 zúčastnilo rekordních 3 425 vystavovatelů z 58 zemí všech kontinentů, včetně 50 vystavovatelů z ČR, navštívilo jej 583 736 návštěvníků ze 219 zemí světa! Obsazeno bylo 605 000 m2 výstavní plochy moderního mnichovského výstaviště, BAUMA potvrdila pozici největšího světového odborného veletrhu. Zkrátka na veletrhu BAUMA stojí za to vystavovat!

Společná česká expozice

Nabízíme účast v rámci společné české expozice. Ministerstvo hradí vystavovatelům výstavní plochu a stavbu expozice o prostoru max. 9 m2/vystavovatel (z toho 1–2 m2 bude použito na společné zázemí) a to dle počtu přihlášených firem. Ministerstvo dále uhradí základní stavbu české expozice (stěnové panely, informační pulty, koberec, hlavní poutač) včetně osvětlení. MPO hradí centrální připojení elektřiny, přívod a odpad vody a pojištění té části expozice, která je hrazena MPO. Uzávěrka pro přihlášení: 1. 3. 2018.

Bližší informace a přihlášky získáte na e-mailu info@expocs.cz.

Autor: Helena Hejhálková
Fotografie: Helena Hejhálková

Diskuze k článku

Článek zatím nikdo nekomentoval. Vložte komentář jako první.

Stránky stavebni-technika.cz používají cookies. Používáním webu s tím vyjadřujete souhlas. (beru na vědomí)