Univerzální bednění PERI DUO
Dnes je 18.9. – svátek slaví Kryštof

The Yellow Table 2020: Hidromek opět v elitním klubu největších světových výrobců

Zveřejněno: 9. 6. 2020

Globální mediální koncern KHL Group zveřenil v těchto dnech seznam největších výrobců stavební techniky na světě – tzv. Yellow Table. V každoročním prestižním žebříčku 50 nejvýznamějších světových firem v oboru podruhé za sebou uspěl turecký výrobce strojů Hidromek.

Zároveň platí, že Hidromek je prvním a dosud jediným tureckým výrobcem, kterému se povedlo v Yellow Table uspět. Generální ředitel Hidromek, Ahmet Bozkurt, připisuje úspěchy v žebříčku intenzivnímu vývoji nových technologií, stejně jako bravurní práci designérského oddělení a prodejního týmu. Značka Hidromek je dnes zastoupena ve více než stovce zemí na šesti kontinentech. V České republice zastupuje značku Hidromek firma KOBEX Bohemia.

V žebříčku Yellow Table, který zohledňuje celkové tržby jednotlivých výrobců za rok 2019, dále uspěly značky jako Caterpillar, Doosan, Liebherr, Hitachi, Volvo nebo Sany. Poprvé v historii žebříčku vygenerovala 50 největších výrobců tržby přesahující 200 mld. amerických dolarů (202,7 mld $). Oproti roku 2018 jde téměř o 10% nárůst.

Autor: Jan Rybář
Foto: Hidromek

Tématické tagy

 

Nové

Bednění SKYDECK: Moderní řešení pro rychlou a přesnou betonáž stropů

Zveřejněno 17.9. Systém SKYDECK od PERI představuje moderní panelové stropní bednění pro rychlou a přesnou realizaci železobetonových stropů. Díky lehké hliníkové konstrukci, modulárnímu uspořádání a padacím hlavám umožňuje časné odbednění a úsporu až 50 %… celý příspěvek

Bobcat E27 přináší do Domova Laguna Psáry sílu, efektivitu a radost z práce

Zveřejněno 15.9. Domov Laguna Psáry, který pečuje o více než stovku klientů s mentálním postižením, získal na dlouhodobou zápůjčku minirypadlo Bobcat E27. Tento český stroj z Dobříše výrazně usnadňuje údržbu areálu a umožňuje zapojit klienty do prací, které by jinak… celý příspěvek

Ve firmě ASbud opraví hydrauliku i motor nebo k vám vyšlou servis klimatizací

Zveřejněno 13.9. Známý dodavatel stavebních strojů a mechanizace se sídlem na Valašsku, společnost ASbud Česká Republika, s. r. o., spustil v posledních týdnech pro své zákazníky několik nových služeb, které zlepšují již tak vysokou úroveň jeho poprodejní péče.… celý příspěvek