Skladové vozy Ford Trucks
Dnes je 26.9. – svátek slaví Andrea

Předváděcí akce CARACAL MACHINES se letos vydařila

Zveřejněno: 17. 9. 2022

Po pozitivních ohlasech z loňské předváděcí akce uspořádala společnost CARACAL MACHINES setkání se svými zákazníky a partnery i letos. Volba data padla na 10. a 11. června. Akce proběhla ve stejných kulisách jako loni, tedy v areálu bývalé motokrosové tratě v Berouně-Kosově, odkud je mimochodem nádherný výhled na celé město a jeho okolí.

Odrazový drtič REMAX 300 se představil při drcení kamene.

Počasí po oba dny přálo, a tak se do Kosova sjela absolutně rekordní účast. Více než dvě stovky hostů z celé republiky si přijely prohlédnout stroje SANY a také exponáty našich dalších partnerů. Svůj stánek tu měl například tradiční český výrobce příslušenství, společnost RENOMAG, nebo dealer nákladních vozidel DAF a Tatra, společnost Neva Group. Pro zájemce o finanční produkty byla připravena prezentace dalšího partnera – společnosti UniCreditLesing. Z nových vystavovatelů do Berouna dorazili zástupci společnosti Pneu Truněček, člena skupiny Yokohama off-highway Tires, která vyrábí průmyslové a stavební pneumatiky. Úplnou novinkou a rozhodně magnetem celého programu byla prezentace nadšených RC modelářů (RC JAP), kteří návštěvníkům ukázali překrásný svět dálkové ovládaných miniatur stavebních strojů.

Pro fanoušky opravdových strojů připravil CARACAL MACHINES opět průřez celým nabízeným produktovým portfoliem. Minirýpadla byla zastoupena modely SANY SY18C, SY26U, SY35U, lehká pásová rypadla typy SY80C, SY155U, v oblasti kolových rýpadel se ukázala již „stálice” – typ SY155W. Zájem vzbudil kompaktní kolový nakladač SW105 a střední pásové rypadlo SY215C. Z větších strojů pak byla k vidění dvě těžká pásová rypadla: SY305C a úplná novinka, čtyřicetitunový bagr SY390H, který měl na akci svou premiéru.

Protože se v letošním roce společnost CARACAL MACHINES stala oficiálním prodejcem rakouské značky SBM Mineral Proccesing, nemohla chybět ani ukázka mobilních drtičů. V této kategorii se divákům při drcení kamene představil mobilní odrazový drtič REMAX 300. Mimochodem při ukázkách strojů v práci nezůstal jediný mobilní telefon v kapse, takže už nyní koluje po sociálních sítích spoustu videí z drcení a nakládání.

Hosté si měli možnost prohlédnout stroje SANY a exponáty partnerů.
Hosté si měli možnost prohlédnout stroje SANY a exponáty partnerů.

Další hvězdou programu byla prezentace společnosti Strojnické průkazy na klíč. Na minirýpadle SANY SY18C si mohli návštěvníci pod dohledem zkušených lektorů zkusit, jak vypadá ovládání stavebního stroje v praxi. Společnost se zabývá popularizací strojnického povolání a poutavou formou, ale komplexně, připravuje „do života” další generace strojníků. Poděkování za skvělou pomoc při organizaci patří také společnosti Autodoprava Chalupecký za pronájem místa.

V rámci dalšího doprovodného programu byl pro děti připraven nafukovací hrad a velké pískoviště, jak jinak s řadou malých stavebních strojů. Každý den probíhalo losování tomboly, pro účastníky bylo připraveno 20 různých cen. Hlavní cenou byl akumulátorový mazací lis světoznámého výrobce Milwaukee.

Autor: CARACAL MACHINES, s. r. o.
Foto: CARACAL MACHINES

Tématické tagy

 

Nové

Do VLW ve Zlíně dorazil nový kolový bagr Takeuchi TB 395 W

Zveřejněno 25.9. V rámci reportážní návštěvy u zlínského prodejce stavebních strojů Takeuchi jsme nemohli přehlédnout jednu novinku, kterou právě zdejší mechanici opečovávali na dvoře. Řeč je o novém kolovém bagru Takuchi TB 395 W a důvod, proč mu ve VLW věnovali… celý příspěvek

Úspěšný restart veletrhu demopark 2023

Zveřejněno 22.9. Dvanáctý ročník evropské venkovní výstavy demopark 2023, který se konal ve dnech 18. až 20. června, je za námi. Nejlepší exponáty byly oceněny zlatými a stříbrnými medailemi. Výsledky, počty vystavovatelů a návštěvníků jsou již známy. Vše ukazuje,… celý příspěvek

Půjčovna nářadí Kerouš nabízí řešení šité na míru zákazníkům

Zveřejněno 20.9. Plánujete-li stavět, rekonstruovat nebo opravovat, jistě oceníte možnost půjčit si kvalitní nářadí, stroje nebo techniku za výhodnou cenu. A právě to nabízí půjčovna nářadí Kerouš s.r.o., která je na trhu již od roku 2008. celý příspěvek