RENOMAG

Pohybově svižná, univerzální a komfortní

Zveřejněno: 10. 10. 2017

Značka CASE Construction v letošním roce uvedla v rámci oslav 175letého výročí hned několik novinek. Mimo nové série velkých kolových nakladačů řady „G“ a rypadlonakladačů s motory TIER IV Final to jsou i minirypadla v nové modelové řadě „C“. V současné době značka nabízí šest modelů minirypadel od 1,7 t po 6 t se kterými splňuje požadavky většiny zákazníků.

Pohybově svižná, univerzální a komfortní

Vysoká spolehlivost

Řada C je navržena pro spolehlivost, proto jsou jejich komponenty výhradně od nejlepších dodavatelů na trhu. Menší modely jsou poháněny motory Kubota, ty větší pak motory značky Yanmar s výkonem až 67 k o objemu 3,3 l splňující emisní normy Tier IV Final. Všechny modely jsou vybaveny dvěma variabilními axiálními pístovými čerpadly s celkovým výkonem od 34 l/min do 115 l/min a jedním zubovým čerpadlem s výkonem od 10 l/min. do 38 l/min.

Vysoká produktivita

Díky systému sloučení průtoků jsou pracovní cykly rychlejší a souběžné pohyby hydrauliky minirypadel plynulejší. Volitelné čtvrté přídavné čerpadlo u modelů CX57C a CX60C navíc eliminuje jejich rušení. Tím je práce produktivnější a pro obsluhu i příjemnější. U každého z modelů je možnost volby mezi dlouhou násadou pro delší hloubkový dosah, nebo krátkou násadou pro dosahování větších rypných sil lopaty, které mohou být u těch největších modelů až 42 kN.

Uživatelsky příjemnější

Posuvné vstupní dveře do kabiny, které byly u předchozí modelové řady, jsou nahrazeny klasickým dveřním křídlem poskytujícím po otevření neomezený vstup do kabiny. Ovládání přídavného okruhu hydrauliky elektroproporcionálně na joysticku u předchozí modelové řady bylo možno pouze u větších modelů, kdežto u nové modelové řady „C” lze přídavný okruh hydrauliky elektroproporcionálně ovládat na joysticku i u modelů střední velikosti. Vzhled nových minirypadel je, ostatně jako všechny novinky CASE Construction letošního roku, sjednocen do vyvážené okrově-antracitové kombinace s novým vzhledem dekálů CASE.

Fotogalerie

Kontakty:
AGROTEC servis s.r.o.
Vídeňská 125, 619 00 Brno
Tel.: 800 247 365
E-mail: info (zavináč) agrotecservis (tečka) cz
http://www.agrotecservis.cz/
(aktualizace kontaktu: 15. 5. 2017)
Autor: Igor Frýbert
Fotografie: Archiv firmy

Diskuze k článku

Článek zatím nikdo nekomentoval. Vložte komentář jako první.

Stránky stavebni-technika.cz používají cookies. Používáním webu s tím vyjadřujete souhlas. (beru na vědomí)