RENOMAG

Pneumatiky pro stavební stroje od společnosti BOHNENKAMP

Zveřejněno: 27. 6. 2017

Společnost Bohnenkamp je specializovaný velkoobchodní prodejce pneumatik, disků a příslušenství pro zemědělské, lesní, průmyslové, EM a nákladní vozidla. Z hlediska velkoobchodu mu v Evropě patří vedoucí postavení.

Pneumatiky pro stavební stroje od společnosti BOHNENKAMP

Prostřednictvím hlavního sídla v Osnabrücku, jakož i poboček a dceřiných společností v Holandsku, Rakousku, Švýcarsku a na Slovensku společnost Bohnenkamp disponuje celkovou skladovou plochou více než 75 000 m2 a nabízí pneumatiky ve více než 7 500 rozměrech a provedeních. Dodávky zboží pro své partnery dokáže zajistit do 24 hodin.

Hlavními produkty pro nakladače, dampry, srovnávače (grejdry) a ostatní stavební techniku jsou známé a ověřené značky BKT a WINDPOWER.

Indický výrobce BKT v globálním vnímání patří mezi přední světové výrobce OTR pneumatik s nejširší rozměrovou a dezénovou škálou. Pro kolové nakladače, dampry a srovnávače nabízí výrobkovou řadu pod označením EARTHMAX SR a pokrývá škálu rozměrů od 17,5R25 po 24,00R35.

Značka WINDPOWER je produktem čínského výrobce China National Chemical Corporation. Podnik patří mezi 20 nejlepších výrobců pneumatik na světě. EM pneumatiky vyrábí s dezénovým označením W a WL od rozměru 15,5R25 po rozměr 24,00R35. Několik rozměrů se speciální gumovou vrstvou odolnou vůči mechanickému poškození bočnice pod označením C.R.

Z množství konstrukcí vybíráme nejoblíbenější:

EARTHMAX SR30 L3 / E3 C.R.

Vynikající pneumatika s celoocelovou kostrou s dodatečnými vrstvami kordu proti průrazu. Speciální gumová směs běhounu C.R. (Cut Resistance) poskytuje navíc speciální ochranu proti průrazům.

EARTHMAX SR51 L5 C.R.

Pneumatika určená do extra těžkých podmínek, hlavně pro nakladače. Speciální gumová směs a maximální hloubka dezénu zaručují nejvyšší ochranu proti průrazům a poškozením.

WINDPOWER W732 L3 / E3 C.R.

Oblíbená pneumatika pro nakladače a srovnávače do středně těžkých a lehčích podmínek.

WINDPOWER W755 L5 C.R.

Jedna z nejlepších pneumatik pro kolové nakladače do nejnáročnějšího prostředí, jako jsou lomy, doly a recyklační provoz. Extra hluboké drážky dezénu zaručují odolnost a dlouhou životnost.

Bohnenkamp v ČR

Společnost Bohnenkamp působí na českém trhu prostřednictvím svých obchodních zástupců a všechny produkty můžete žádat u svých dodavatelů pneumatik a pneuservisních služeb. Kromě dodávky pneumatik společnost poskytuje i odborné poradenství a profesionální pneuaudity vozových parků se zaměřením na zvýšení efektivity a snížení nákladů provozů zákazníků.

Fotogalerie

EARTHMAX SR30 EARTHMAX SR51 EARTHMAX SR53 WINDPOWER W732 WINDPOWER W755
Kontakty:
Bohnenkamp International s.r.o.
Dolná 2099, 900 01 Modra
Tel.: +421 228 882 907
E-mail: info (zavináč) bohnenkamp (tečka) sk
http://www.bohnenkamp.sk
(aktualizace kontaktu: 6. 6. 2017)
Autor: Rudolf Galánek
Fotografie: Archiv firmy, Shutterstock (autor AstroStar)

Diskuze k článku

Článek zatím nikdo nekomentoval. Vložte komentář jako první.

Stránky stavebni-technika.cz používají cookies. Používáním webu s tím vyjadřujete souhlas. (beru na vědomí)