e-shop RENOMAG
Dnes je 23.12. – svátek slaví Vlasta

Novinky ze společnosti Ramirent

Zveřejněno: 15. 10. 2008

Přední finská společnost Ramirent, působící již padesát let v odvětví pronájmu stavebních strojů a malé mechanizace, je v současnosti leaderem mezi půjčovnami nejen v severských zemích, ale i ve střední a východní Evropě.

Česká republika je od roku 2006 jednou ze zastoupených zemí, kde společnost Ramirent zaujímá výsadní postavení s rozsáhlou sítí poboček.

Po pražské, brněnské a ostravské filiálce se v polovině letošního roku otevřela nová pobočka také v jihočeské metropoli České Budějovice.

Půjčovna se sídlem v Novém Vrátě, areál SBD v Českých Budějovicích nabízí kompletní sortiment stavebních strojů a malé mechanizace včetně poskytnutí služeb i servisu v plném rozsahu.

Významné mezinárodní ocenění

Pro společnost Ramirent ČR byl loňský rok velmi úspěšný. Za dobu svého dvouletého působení na českém trhu se zařadila mezi nejsilnější půjčovny stavebních strojů.

Za své úsilí byla v lotyšské Rize začátkem září také odměněna, a to prestižním mezinárodním oceněním „Growth Company of the Year 2007”, které každoročně uděluje nejrychleji rostoucí společnosti prezident a CEO Ramirent Group, Kari Kallio.


Jednatel společnosti Ramirent ČR Jiří Plch přebírá ocenění „Growth Company of the Year 2007“ z rukou prezidenta a CEO Ramirent Group Kari Kallia

Výkonný a moderní stroj

Půjčovna Ramirent ČR v rámci svých poboček v Praze, Ostravě, Brně a Českých Budějovicích zařazuje do svého portfolia jen ty nejmodernější stroje. V General rental a specializovaných divizích zaměřených na výtahy, nůžkové plošiny, teleskopické manipulátory či lešení tak najdete vždy nějakou zajímavou novinku.


Novinkou půjčovny Ramirent v oblasti stavebních a zemních strojů je kolový nakladač VOLVO L20B, který usnadní práci zejména na stavbě nebo při údržbě komunikací.

Jednou z horkých tipů je kolový nakládač VOLVO L20B, který se výborně hodí pro práci ve stísněných prostorech. K dalším výhodám patří mimořádně kompaktní rozměry, robustní styl celého nakládače a účinná souběžná táhla pro ovládání. Malý, avšak moderní nakladač disponuje pohodlnou kabinou pro operátora a dalšími vlastnostmi, které zlepšují jeho výkonnost.

Navštivte nás na našich pobočkách: Praha, Brno, Ostrava, České Budějovice. Další informace naleznete na www.ramirent.cz

Autor: Jiří Plch
Foto: Archiv firmy
 

Nové

Poslední jízda? Naopak. Pásové rypadlo Liebherr R 901 z roku 1968 se vrátilo na scénu

Zveřejněno 11.12. Na staveništi v regionu Münsterland se nedávno odehrál výjimečný moment: vedle sebe se tam potkala dvě pásová rypadla Liebherr, která dělí více než půl století technického vývoje. Na jedné straně pečlivě zrenovovaný Liebherr R 901 z roku 1968… celý příspěvek

Praktická všestrannost příslušenství MB Crusher

Zveřejněno 5.12. Letní období na mnoha místech světa přineslo nejen dlouhé dny a příznivé počasí, ale také časté odstávky při náročných stavebních projektech. Příslušenství MB Crusher však našlo využití i během těchto horkých letních dnů. Díky své robustní… celý příspěvek

KH-KIPPER: Světoznámá značka made in Europe

Zveřejněno 3.12. Vozidla s nástavbami KH-KIPPER vozí materiály nezbytné při výstavbě silnic, staví energetické sítě, přepravují komunální odpad, zemědělské plodiny, stroje na podvalníkách. Často ve skutečně sparťanských podmínkách. Obrovská prašnost, nepřetržité… celý příspěvek