Dnes je 19.2. – svátek slaví Patrik

Nové radiální OTR pneumatiky CAMSO

Zveřejněno: 18. 7. 2018

Kvalitní a prověřené značky přináší ČEMAT do České a Slovenské republiky už přes 20 let. Například nejnovější radiální pneumatiky společnosti CAMSO, které disponují mnoha přednostmi.

OTR pneumatika CAMSO, ilustrační foto (zdroj: CAMSO)

Kanadská společnost CAMSO (dříve Camoplast Solideal) je druhým největším světovým výrobcem prémiových pneumatik, pásů a pásových systémů se zaměřením v oblasti manipulační, stavební a zemědělské techniky. Zdokonaluje své produkty dle požadavků zákazníků a potřeb pro konkrétní stroje, povrch nebo práci. ČEMAT trading spol. s.r.o. je výhradní distributor této značky a jejích výrobků pro Českou a Slovenskou republiku.

Letos CAMSO přináší na trh pneumatiky nové generace, které splňují všechny požadavky kladené na práci v oblasti stavební techniky. Mezi ně patří uzpůsobení pneumatik na konkrétní typ terénu či jejich zátěž, zvýšení životnosti pneumatik a zlepšení odolnosti proti průrazům. Vybrali jsme pro Vás pár zajímavých typů.

MPT 532R

Jde o vysoce odolné trakční radiální pneumatiky poskytující stabilitu a zároveň minimalizující zhutnění půdy. Přednostmi jsou rovnoměrné sjíždění, vynikající trakce, agresivní dezén.

MPT 753

Toto jsou nové univerzální pneumatiky s dlouhou životností, navržené pro poskytování lepší trakce v různých aplikacích bez snížení kvality jízdy. Excelentní odolnost a spolehlivost zajišťují maximální životnost.

MPT 553R

Víceúčelové radiální pneumatiky s dlouhou životností, optimalizované pro výkon na smíšených površích, nabízejí lepší stabilitu, komfort a odolnost vůči průrazům.

TM R4

Poskytuje neporovnatelnou životnost a trakci při použití v těžkém terénu. Vylepšené čištění a stabilita umožňují maximalizovat její výkon. Je velmi robustní díky mohutným blokům dezénu a tuhé kostře.

Autor: Michaela Krestová
Foto: ČEMAT trading, CAMSO

Nové

Jak se staví dálnice v Kolumbii? Vrtací soupravě velí mladá žena

Zveřejněno 7.2. Pro zlepšení infrastruktury probíhá v Kolumbii v území aglomerací Mosquera a Balsillas výstavba 230 km dlouhé dálniční sítě. Práce na projektu za 176 milionů EUR započaly v lednu 2016 a vše dokončeno má být v prosinci 2021. Zajímavostí je i to, že… jít na článek

Ford Trucks představil v Praze nový model tahače F-MAX

Zveřejněno 4.2. Před rokem touto dobou vstoupila nákladní vozidla Ford Trucks na český trh. Nyní, v lednu 2019, byl představen zbrusu nový model tahače F-MAX, který nedávno na mezinárodním veletrhu nákladních a užitkových automobilů IAA 2018 v Hannoveru získal… jít na článek

Tomáš Tomeček bral s Tatrou na „starém Dakaru“ kvůli prasklé spojkové hřídeli až páté místo. Jinak by bojoval o vítězství

Zveřejněno 21.1. Jedenáctého ročníku Africa Eco Race, pokračujícího v odkazu motocyklového a automobilového závodníka Thierryho Sabina, zakladatele Rallye Paříž – Dakar, se pod českou nebo slovenskou vlajkou zúčastnilo 6 závodníků. Tomáš Tomeček dokončil i přes… jít na článek