RENOMAG

Nové radiální OTR pneumatiky CAMSO

Zveřejněno: 18. 7.

Kvalitní a prověřené značky přináší ČEMAT do České a Slovenské republiky už přes 20 let. Například nejnovější radiální pneumatiky společnosti CAMSO, které disponují mnoha přednostmi.

Nové radiální OTR pneumatiky CAMSO
OTR pneumatika CAMSO, ilustrační foto (zdroj: CAMSO)

Kanadská společnost CAMSO (dříve Camoplast Solideal) je druhým největším světovým výrobcem prémiových pneumatik, pásů a pásových systémů se zaměřením v oblasti manipulační, stavební a zemědělské techniky. Zdokonaluje své produkty dle požadavků zákazníků a potřeb pro konkrétní stroje, povrch nebo práci. ČEMAT trading spol. s.r.o. je výhradní distributor této značky a jejích výrobků pro Českou a Slovenskou republiku.

Letos CAMSO přináší na trh pneumatiky nové generace, které splňují všechny požadavky kladené na práci v oblasti stavební techniky. Mezi ně patří uzpůsobení pneumatik na konkrétní typ terénu či jejich zátěž, zvýšení životnosti pneumatik a zlepšení odolnosti proti průrazům. Vybrali jsme pro Vás pár zajímavých typů.

MPT 532R

Jde o vysoce odolné trakční radiální pneumatiky poskytující stabilitu a zároveň minimalizující zhutnění půdy. Přednostmi jsou rovnoměrné sjíždění, vynikající trakce, agresivní dezén.

MPT 753

Toto jsou nové univerzální pneumatiky s dlouhou životností, navržené pro poskytování lepší trakce v různých aplikacích bez snížení kvality jízdy. Excelentní odolnost a spolehlivost zajišťují maximální životnost.

MPT 553R

Víceúčelové radiální pneumatiky s dlouhou životností, optimalizované pro výkon na smíšených površích, nabízejí lepší stabilitu, komfort a odolnost vůči průrazům.

TM R4

Poskytuje neporovnatelnou životnost a trakci při použití v těžkém terénu. Vylepšené čištění a stabilita umožňují maximalizovat její výkon. Je velmi robustní díky mohutným blokům dezénu a tuhé kostře.

Kontakty:
ČEMAT trading, spol. s r.o.
Čs. armády 184, 735 51 Bohumín-Pudlov
Tel.: +420 596 013 541
E-mail: cemat (zavináč) cemat (tečka) cz
http://www.cemat.cz
(aktualizace kontaktu: 9. 5. 2012)
Autor: Michaela Krestová
Fotografie: ČEMAT trading, CAMSO

Diskuze k článku

Článek zatím nikdo nekomentoval. Vložte komentář jako první.

Stránky stavebni-technika.cz používají cookies. Používáním webu s tím vyjadřujete souhlas. (beru na vědomí)