ASBUD.cz - Stavební a silniční technika TEREX, SCHAEFF a AMMANN
Dnes je 20.7. – svátek slaví Ilja

Nové radiální OTR pneumatiky CAMSO

Zveřejněno: 18. 7. 2018

Kvalitní a prověřené značky přináší ČEMAT do České a Slovenské republiky už přes 20 let. Například nejnovější radiální pneumatiky společnosti CAMSO, které disponují mnoha přednostmi.

OTR pneumatika CAMSO, ilustrační foto (zdroj: CAMSO)

Kanadská společnost CAMSO (dříve Camoplast Solideal) je druhým největším světovým výrobcem prémiových pneumatik, pásů a pásových systémů se zaměřením v oblasti manipulační, stavební a zemědělské techniky. Zdokonaluje své produkty dle požadavků zákazníků a potřeb pro konkrétní stroje, povrch nebo práci. ČEMAT trading spol. s.r.o. je výhradní distributor této značky a jejích výrobků pro Českou a Slovenskou republiku.

Letos CAMSO přináší na trh pneumatiky nové generace, které splňují všechny požadavky kladené na práci v oblasti stavební techniky. Mezi ně patří uzpůsobení pneumatik na konkrétní typ terénu či jejich zátěž, zvýšení životnosti pneumatik a zlepšení odolnosti proti průrazům. Vybrali jsme pro Vás pár zajímavých typů.

MPT 532R

Jde o vysoce odolné trakční radiální pneumatiky poskytující stabilitu a zároveň minimalizující zhutnění půdy. Přednostmi jsou rovnoměrné sjíždění, vynikající trakce, agresivní dezén.

MPT 753

Toto jsou nové univerzální pneumatiky s dlouhou životností, navržené pro poskytování lepší trakce v různých aplikacích bez snížení kvality jízdy. Excelentní odolnost a spolehlivost zajišťují maximální životnost.

MPT 553R

Víceúčelové radiální pneumatiky s dlouhou životností, optimalizované pro výkon na smíšených površích, nabízejí lepší stabilitu, komfort a odolnost vůči průrazům.

TM R4

Poskytuje neporovnatelnou životnost a trakci při použití v těžkém terénu. Vylepšené čištění a stabilita umožňují maximalizovat její výkon. Je velmi robustní díky mohutným blokům dezénu a tuhé kostře.

Autor: Michaela Krestová
Foto: ČEMAT trading, CAMSO

Nové

Hybridní pásové rýpadlo Komatsu HB215LC-3 s osvědčenými technologiemi pro čistší a úspornější provoz

Zveřejněno 18.7. Na předváděcí akci v pískovně Marokánka patřilo k největším tahákům, nicméně tuzemští zákazníci už jej dobře znají. Řeč je o hydraulickém hybridním pásovém rýpadle Komatsu HB215LC-3, které je zástupcem již třetí generace „hybridů“ tohoto japonského… jít na článek

Na návštěvě v Anglii: Minibagr s nulovými emisemi a čtvrt milionů strojů v jedné místnosti

Zveřejněno 16.7. Populární britský výrobce stavebních strojů a manipulační techniky JCB uspořádal v červnu pro evropské novináře „den otevřených dveří“ spojený s představením nejvýznamnějších novinek, které může veřejnost letos očekávat. Prohlídky centrály… jít na článek

Hanomag WD Z 28 a 50 - díl druhý. Paralelní příběh pásového traktoru

Zveřejněno 15.7. Zrod pásových traktorů Hanomag se píše do roku 1919, kdy přišli Wendeler a Dohrn s myšlenkou postavit vlastní housenkový traktor na bázi proslaveného amerického typu Caterpillar. O několik let později se tento německý stroj začíná v licenci vyrábět… jít na článek