e-shop RENOMAG
Dnes je 22.2. – svátek slaví Petr

Jednička na trhu vysokozdvižných vozíků společnost<br>Jungheinrich otevřela nové sídlo v Modleticích

Zveřejněno: 27. 4. 2004

Modletice, 7. 4. 04 – Společnost Jungheinrich, specialista na vysokozdvižné vozíky a manipulační techniku, 7. dubna odpoledne otevřela nové sídlo v Modleticích u Říčan. Slavnostního otevření se mimo jiné zúčastnili Ing. Vratislav Přibyl - ředitel společnosti, Dr. Cletus von Pichler - předseda představenstva Jungheinrich AG Hamburg a MUDr. Pavel Biskup, ředitel dětského domova ve Stránčicích.


Společnost Jungheinrich (ČR), s.r.o. vznikla v roce 1992 s pěti zaměstnanci. V letech 1993 – 1996 došlo každým rokem ke zdvojnásobení obratu. V roce 1996 vystavěla společnost své první firemní sídlo v Průhonicích u Prahy. V roce 2003 byl zaveden nový informační systém SAP. Mezi aktivity společnosti patří i sponzoring dětského domova ve Stránčicích.
V roce 2003 dosáhla společnost obratu 831 000 tis. Kč, měla 114 zaměstnanců a 52 servisních techniků. Pronájemní flotila dosáhla počtu 900 vysokozdvižných vozíků. Společnost Jungheinrich obhájila v roce 2003 vedoucí pozici na trhu a dosáhla tržního podílu 28 %.
V novém sídle najdou klienti prodej nových vysokozdvižných vozíků, leasing vozíků, pronájem manipulační techniky, servis a prodej použitých vozíků - vše pod jednou střechou. Nová budova poskytuje větší servisní zázemí a přímé napojení na sklad zjednodušuje logistiku přeprav a přináší úspory. Budova stojí v komerční zóně u výjezdu z dálnice D1 směrem na Jesenici.

Foto: Archiv firmy
 

Nové

Rychlejší a přesnější výkopy: Volvo + Unicontrol míří do Severní Ameriky

Zveřejněno 20.2. Volvo Construction Equipment (Volvo CE) a softwarová firma Unicontrol rozšiřují spolupráci v oblasti 3D řízení strojů také do Severní Ameriky. Po uvedení v Evropě v roce 2025 bude nyní technologie dostupná i na severoamerických bagrech… celý příspěvek

DEVELON uvádí na trh nové elektrické minirypadlo DX23E-7

Zveřejněno 16.2. DEVELON uvádí na trh nové elektrické minirypadlo DX23E-7 s uzavřenou kabinou, které je nejnovějším přírůstkem do rychle se rozšiřující řady elektrických rypadel této značky. Model DX23E-7 nabízí standardně největší kapacitu baterie ve své třídě,… celý příspěvek

Malé pásové dampry Yanmar v nabídce Asbudu a „kolovky“ z Apeninského poloostrova

Zveřejněno 13.2. V rámci přípravy reportáže o největším dampru Yanmar, za kterou jsme se vypravili do Půjčovny nářadí Vlk ze Zlína, nám zbylo ještě dostatek času na návštěvu autorizovaného prodejce této značky. V sídle společnosti ASbud v Rožnově pod Radhoštěm nám… celý příspěvek