Bobcat® S530 - nejmenší nakladač s vertikálním zdvihem. Nyní v akci
Dnes je 26.4. – svátek slaví Oto

Drtič Keestrack B3 na Pardubicku umí pracovat bez zásahu lidské obsluhy

Zveřejněno: 6. 12. 2019

Čelisťový drtič Keestrack B3 je ve své kategorii mimořádný stroj. Jeden takový teď pracuje v Pardubickém kraji. Drtič se vstupním otvorem 1000 x 600 je vybaven unikátní technologií hydraulické ochrany stroje v případě vniknutí nedrtitelných předmětů. Instalován je také systém, který umožňuje nepřetržitý provoz bez zásahu obsluhy.

K výrobě byla použita speciální odlehčená ocel DOMEX, díky které se podařilo hmotnost plně vybaveného drtiče včetně příslušenství (boční odhliňovací dopravník, magnetický separátor, hydraulicky ovládaný ohýbač výztuže u výstupu z drtiče) snížit na 30 tun (až o 20 % méně než při použití běžné oceli).

Společnost Keestrack je předním světovým výrobcem drtičů a třídičů. Největší výrobní závod je ve Šternberku (8 740 m2), kde pracuje zde zhruba pět stovek zaměstnanců.

Autor: Jan Rybář
Foto: Keestrack
 

Nové

HX10A Z: Nejčastější otázky a odpovědi k nejmenšímu bagru Hyundai

Zveřejněno 23.4. Hyundai uvedl model HX10A Z jako nejmenší bagr z řady A-Series, ale rozhodně nejde jen o „mini hračku“. Díky své konstrukci cílí hlavně na práce ve městech, rekonstrukce, zahrady nebo interiéry, kde je málo místa. V praxi to znamená, že zvládne… celý příspěvek

Půjčovna strojů Zeppelin CZ otevírá novou pobočku v Pardubicích

Zveřejněno 21.4. Společnost Zeppelin CZ s.r.o., přední dodavatel stavební techniky a služeb v České republice, oznamuje otevření nové pobočky Půjčovny strojů Zeppelin CZ v Pardubicích. Nová pobočka se nachází na adrese Fáblovka 405 a slouží zákazníkům z Pardubického… celý příspěvek

Hyundai představuje novou generaci pásových rypadel HX260 a HX260N

Zveřejněno 20.4. Společnost HD Hyundai Construction Equipment uvedla na trh novou generaci pásových rypadel HX260 a HX260N, která spadají do hmotnostní kategorie 25 až 26 tun. Novinky přinášejí modernější technologie, nižší provozní náklady a větší komfort pro… celý příspěvek