RENOMAG

Veletrh stavebních strojů a technologií Samoter již po třicáté

Jeden z nejvýznamnějších stavebních veletrhů Samoter se bude konat od 22. do 25. února v italské Veroně. V pořadí již 30. veletrh je přehlídkou toho nejmodernějšího technického vybavení pro stavební práce. Akce se pořádá pouze jednou za tři roky a střídá se tak s veletrhy BAUMA a Intermat.

Akce, na níž se letos akreditovalo 238 firem, nabídne to nejzajímavější z technických řešení v oblasti stavby, demolice, betonářství, pozemních komunikací, nákladních automobilů nebo například speciálních přístrojů pro měření a výzkum.

Můžete zde vidět například značky: Bobcat, Case, Cifa, Dieci, Doosan, Kubota, Kobelco, Komatsu, Leica, Manitou a další. Chybět nebude ani přehled očekávaných novinek. Nejzajímavější z nich získají ocenění Samoter Innovation Award 2017.

Další informace jsou k dispozici na www.samoter.com.

Asphaltica

Již podruhé se Samoter bude konat ve spojení s výstavou Asphaltica, která se zabývá řešením a technologiemi pro stavbu, bezpečnost a infrastrukturu silnic.

Více informací o veletrhu Asphaltica naleznete na www.asphaltica.it

Pořadatelem akcí je vystavovatelská správa Veronafiere (www.veronafiere.it.), která se organizací veletrhů zabývá více než sto let.

V případě zájmu o tyto veletrhy prosím kontaktujte: p.perlikova@omnimedia.cz, +420 604 315 334.

Stránky stavebni-technika.cz používají cookies. Používáním webu s tím vyjadřujete souhlas. (beru na vědomí)